هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

من الان دارم اینترنت ماهواره ای میگیریم برای وصل شدن به ps3 چه چیز هایی لازم داره بعد راهنمای تنظیمات ps3 برای وصل شدن به اینترنت

در ضمن این مدل کارت DVB چطوره ؟ :-"

Prof 7301
البته فکر نکنم کار خواستی انجام بدی همون تنظیمات که توی وایرلیس یا adsl انجام بدیهی کافی
اینم تاپیکشآموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

من الان دارم اینترنت ماهواره ای میگیریم برای وصل شدن به ps3 چه چیز هایی لازم داره بعد راهنمای تنظیمات ps3 برای وصل شدن به اینترنت

در ضمن این مدل کارت DVB چطوره ؟ :-"
دوست من اینترنت ماهواره ای رو که نمیشه به PS3 وصل کرد فقط برای کامپیوتره یه دی وی بی میخری وصل میشه رو مادر برد بعد یه دیش هم میذاری رو بالا پشت بوم و تنظیم میکنی رو درجه مربوطه بعد یه سری نرم افزار هم روی PC نصب میکنی تازه این الان میشه اینتنت ماهواره ای آفلاین بعدش باید یه اکانت از یه سایت معتبر بگیری که قیمت هاش از ADSL هم بیشترن بعد میتونی راحت بری و هر چی میخوای دانلود کنی و فکر نمیکنم با وصل کردن PS3 و PC هم بشه این نوع اینترنت رو بینشون Share کرد!

با هر نوع کانکشنی میتونی PS3 رو ببری نت حالا هوایی یا زمینی ش فرقی نداره.:cheesygri
البته فکر نکنم کار خواستی انجام بدی همون تنظیمات که توی وایرلیس یا adsl انجام بدیهی کافی
اینم تاپیکشآموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

امکان وصل کردن ps3 به DVB وجود نداره !
اگر هم روشی باشه پینگ در این سرویس ها حداقل 600 هست که مفت نمیارزه

دوست من اینترنت ماهواره ای رو که نمیشه به PS3 وصل کرد فقط برای کامپیوتره یه دی وی بی میخری وصل میشه رو مادر برد بعد یه دیش هم میذاری رو بالا پشت بوم و تنظیم میکنی رو درجه مربوطه بعد یه سری نرم افزار هم روی PC نصب میکنی تازه این الان میشه اینتنت ماهواره ای آفلاین بعدش باید یه اکانت از یه سایت معتبر بگیری که قیمت هاش از ADSL هم بیشترن بعد میتونی راحت بری و هر چی میخوای دانلود کنی و فکر نمیکنم با وصل کردن PS3 و PC هم بشه این نوع اینترنت رو بینشون Share کرد!

من متوجه نمیشم بعضی ها میگن میشن ولی شما میگین نمیشه حالا من موندم.:-"

دوستان محافظ كامپيوتر بندازم رو ps3 ميتونه در موقع نوسانات جريان برق از اون محاظت كنه يا نه محافظ خاصي ميخواد؟
محافظ خاصی احتیاج نداره PS3 برای اینکه مولتی ولتاژ هست و در اثر نوسانات برف مشکلی براش پیش نمیاد.

دوستان پسر داییم میخواد پی اس3 رو به مانیتورش وصل کنه.مدل مایتورش ال-جی-فلت-L1510s هست.1کابل اچ دی ام آی گرفته که سر خروجیش دی وی آی هست بعد 1تبدیل گرفته دی وی آی به وی جی ای که میخوره به مانیتور.ولی هیچی نشون نمیده !چی کار کنیم؟
اینم 1عکس از کابل

دوستان پسر داییم میخواد پی اس3 رو به مانیتورش وصل کنه.مدل مایتورش ال-جی-فلت-L1510s هست.1کابل اچ دی ام آی گرفته که سر خروجیش دی وی آی هست بعد 1تبدیل گرفته دی وی آی به وی جی ای که میخوره به مانیتور.ولی هیچی نشون نمیده !چی کار کنیم؟
اینم 1عکس از کابل
ایشون به احتمل 90درصد باید مانیتورشو عوض کنه چون مانیتور باید HDCP ساپورت باشه اما انگار مانیتور پسر دایی شما خیلی قدیمیه چون حتی کابل DVI هم بهش نمیخوره پس باید یه متنیتور HDCP ساپورت بگیره

کسی میدونه از کجا میشه کارت PSN ریجن 2 تهیه کرد؟

کارت نمیشه گفت ریجن 2 داره.

شما اگر کشور رو موقع ساخت اکانت آمریکا انتخاب کنید،باید کارت های مخصوص آمریکا خریداری کنید.

اما اگر کشور رو مثلا UK انتخاب کردید،باید کارت مخصوص UK خریداری کنید.

خود بازی سنتر هم می فروشه(البته نمی دونم موجود باشه)...

سلام!
آقا جون مادرتون این سوال ما را جواب بدین!
من بعد از تلاش بسیار بلاخره مانیتور (مانیتورم فقط vga داره) را به PS3 وصل کردم !از طریق یک وسیله ای که اسمش فکر کنم Vga-2000 هست حدود 30 هزار هم قیمتش هست!این وسیله در دو سرش خروجی vga داری و من از یک سرش وصل کردم به مانیتور از یک سرش وصل کردم به کیس!
حالا تصویر سیاه سفید هست چطوری باید رنگیش کنم؟

سلام!
آقا جون مادرتون این سوال ما را جواب بدین!
من بعد از تلاش بسیار بلاخره مانیتور (مانیتورم فقط vga داره) را به PS3 وصل کردم !از طریق یک وسیله ای که اسمش فکر کنم Vga-2000 هست حدود 30 هزار هم قیمتش هست!این وسیله در دو سرش خروجی vga داری و من از یک سرش وصل کردم به مانیتور از یک سرش وصل کردم به کیس!
حالا تصویر سیاه سفید هست چطوری باید رنگیش کنم؟
دوست عزیز من به عنوان کسی که تا حالا 3 تا از این vga box های مختلف رو امتحان کرده پیشنهاد می دم که بی خیال بشی چون نتیجه ی کار واقعا نا امیدکننده کلا بازی کردن رو مانیتوری که hd نباشه و تازه با مبدل vga انجام بشه بسیار بی کیفیته من نزدیک 100 تومن خرج کردم تازه روی مانیتوری که dvi داشت ولی hdcp support نبود ویک vga box kworld 1920*1080 خریدم ولی نتیجه ی کار وحشتناک بود و در نهایت مجبور شدم یک مانیتور جدید بخرم w2261v

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or