هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

من میخوام وصل بشم به PSN باید حتما آخرین فریمورو نصب کنم؟
الان مال من 3.15 هست اگه آخریو نصب کنم دیگه نمیتونم از لینوکس ps3 استفاده کنم ! کاری میشه کرد؟ احتمال داره سونی دوباره تو فریمور های جدیدش این امکان نصب OS بزاره؟

بهترین سرعت که هم بشه آنلاین بازی کرد و هم دانلود

سرعت زیاد اهمیتی نداره. ولی بین 20 تا 30 هم باشه کافیه. با توجه به اینترنتِ ما البته!

مهم ترین چیز پینگه که باید نوسان نداشته باشه زیاد و مقدارش هم زیاد نباشه. بالاتر از 300 یا 400 نباشه

میخوام ps3 رو با hdmi و تبدیل به dvi مانیتور وصل کنم.برای صداش چکار کنم؟میشه هم hdmi ازش گرفت هم با کابل av صدا؟
پینگ رو با pc چطور اندازه بگیرم؟

میخوام ps3 رو با hdmi و تبدیل به dvi مانیتور وصل کنم.برای صداش چکار کنم؟میشه هم hdmi ازش گرفت هم با کابل av صدا؟

سوال اول رو نمی دونم متاسفانه.

سوال دوم: توی CMD تایپ کن: Ping 8.8.8.8. ببین Average چند میده؟

این سایت هم برای تست پینگ هست

دوست عزیز صداش رو باید به صورت جداگانه به اسپیکر ها وصل کنی البته اگر اسپیکر شما ورودی استریو داشته باشه.....
داخل تنظیمات باید مشخص کنید که صدا از او فیش سه سر قدیمی بیرون بیاد ...

سلام

میگم دوستان یه سوال تاکتیکی!:cheesygri

وقتی کنسول را خاموش میکنیم اشکال نداره دیسک رو از درایو خارج نکنیم و بزاریم توی درایو بمونه!؟

نکنه یه وقت به لنز اسیب برسه!!؟

نظر شما چیه!!؟

من میخوام وصل بشم به PSN باید حتما آخرین فریمورو نصب کنم؟
الان مال من 3.15 هست اگه آخریو نصب کنم دیگه نمیتونم از لینوکس ps3 استفاده کنم ! کاری میشه کرد؟ احتمال داره سونی دوباره تو فریمور های جدیدش این امکان نصب OS بزاره؟

دینگ دینگ !
؟؟

سلام
من يه اسليم 120 دارم و روي يه ميزه چوبي به ضخامته حدودا يه انگشت قرار داره و وقتي بازي ميكنم مخصوصا K2 چوبه به شدت داغ ميشه به طوري كه از زير دست بزني به جايي كه دستگاه قرار داره قشنگ حرارت رو حس ميكنيد ميخواستم ببينم اين خطرناك نيست؟
درضمن من وقتي COOL DISK روميزنم ميشناسه ولي اطلاعاته روش رو نمياره نميدونم چرا اين جوري شده قبلا درست بود قشنگ يادمه كه چند تا از قسمت هاي LOST رو به هين شكل ديدمو حتي چند تا عكس و اهنگي كه الان رو دستگاه ام هست رو با COOL DISK ريختم
نظر شما چيه ؟
فريمور دستگاه هم 2.85 هست.

سلام
من يه اسليم 120 دارم و روي يه ميزه چوبي به ضخامته حدودا يه انگشت قرار داره و وقتي بازي ميكنم مخصوصا K2 چوبه به شدت داغ ميشه به طوري كه از زير دست بزني به جايي كه دستگاه قرار داره قشنگ حرارت رو حس ميكنيد ميخواستم ببينم اين خطرناك نيست؟
درضمن من وقتي COOL DISK روميزنم ميشناسه ولي اطلاعاته روش رو نمياره نميدونم چرا اين جوري شده قبلا درست بود قشنگ يادمه كه چند تا از قسمت هاي LOST رو به هين شكل ديدمو حتي چند تا عكس و اهنگي كه الان رو دستگاه ام هست رو با COOL DISK ريختم
نظر شما چيه ؟
فريمور دستگاه هم 2.85 هست.
Triangle>Display All رو میزنی؟

Triangle>Display All يعني چي؟؟؟؟
من مثلا براي همون LOST توي منوي اصلي كه Friends&Game ... اينا روداره ميرفتم توي Video بعدCOOL DISK رو انتخاب ميكردم و بعد همخيلي سادهفيلمرو ميديدم الان حتي اگه عكس هم باشه توي COOL DISK وقتي ميرم توي Picture ميزنه There is no data.
درمورد اون گرما نظري نداشتين شما؟؟؟

Triangle>Display All يعني چي؟؟؟؟
من مثلا براي همون LOST توي منوي اصلي كه Friends&Game ... اينا روداره ميرفتم توي Video بعدCOOL DISK رو انتخاب ميكردم و بعد هم خيلي ساده فيلمرو ميديدم الان حتي اگه عكس هم باشه توي COOL DISK وقتي ميرم توي Picture ميزنه There is no data.
درمورد اون گرما نظري نداشتين شما؟؟؟
وقتی میری روی Cool Disk مثلث رو بزن و Display All رو انتخاب کن.
کنسول من همیچین مشکلی نداره. اصلا گرم نمیشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or