هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام
من كنسولم 80 گيگه ميخوام آپديت كنم......تو چند تا سايت نوشته بود كه دستگاه بعد از آپديت احتمال اينكه اختلالاتي براش پيش بياد هست حالا به نظرتون چي كار كنم.......؟؟؟؟؟؟؟
:confused:

بعضی مواقع از این اتفاقها میفته و بنده خودم آپدیت کردم و هیچ مشکلی نداشت

موضوع اینکه وقتی کنسول خاموشه دکمه eject رو نگه میداریم چیه؟

باعث میشه فن ها روی دور تند و معکوس بچرخن تا گرد و خاک داخل دستگاه بیاد بیرون البته بار ها گفته شده که این روش انجام دادنش صحیح نیست

نقل قول:
فت هایی که حدودا تولید جدید هستن بیشتر بعد از اپدیت خراب میشن

این حرف حقیقت داره؟:confused::-"

از آقایان Niko Bellic sadra-hhh supra متشکرم.

فردی که این حرف رو زده خواستار این است که به مغازه ایشون برین و به شما از نزدیک دستگاه ها رو نشون بده....:dots:/:)

و به گفته ایشون نشون به این نشون که در این پست http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1013353&postcount=1367 به چنین نکته ایی اشاره شده.

حالا اگه آدرس خواستید پی ام میدم.:love:

موضوع اینکه وقتی کنسول خاموشه دکمه eject رو نگه میداریم چیه؟
پیشنهاد میکنم این کار رو نکنی! سرعت فن رو ماکزیموم میکنه و اشغال ماشغالا رو پاک میکنه! برای تمیزی فن فقط و فقط از جارو برقی استفاده کن....
این کاری که گفتی 1 قربانی در همین چند وقت پیش داد :دی:)

نقل قول:
فت هایی که حدودا تولید جدید هستن بیشتر بعد از اپدیت خراب میشن

این حرف حقیقت داره؟:confused::-"

از آقایان Niko Bellic sadra-hhh supra متشکرم.

فردی که این حرف رو زده خواستار این است که به مغازه ایشون برین و به شما از نزدیک دستگاه ها رو نشون بده....:dots:/:)

و به گفته ایشون نشون به این نشون که در این پست http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1013353&postcount=1367 به چنین نکته ایی اشاره شده.

حالا اگه آدرس خواستید پی ام میدم.:love:
بله واقیعت داره و همه ی موارد هم مربوط به فت های 80 هستن تو همین سایت چن نفر دچار این مشکل(خرابی) شدن همشونم 80 دارن!

راسته كه توي ps3 بازي fifa10 از pes2010 بهتره ؟
من pes2010 دارم

بجز اين بازيها كدوم رو بگيرم ؟ (نوع بازي مهم نيست و فقط قشنگ و داستاني و گرافيكي باشه)
killzone2
metal gear solid 4
heavy rain
god of war3

اين بازيهاي چطورن ؟
HEAVENLY SWORD
INFAMOUS
Uncharted 2,1
Red Dead Redemption

من1080p lcd 32 full hd دارم
چيكار كنم كه از حداكثر تصوير بتونم استفاده كنم ؟

راسته كه توي ps3 بازي fifa10 از pes2010 بهتره ؟
من pes2010 دارم

بجز اين بازيها كدوم رو بگيرم ؟ (نوع بازي مهم نيست و فقط قشنگ و داستاني و گرافيكي باشه)
killzone2
metal gear solid 4
heavy rain
god of war3

من1080p lcd 32 full hd دارم
چيكار كنم كه از حداكثر تصوير بتونم استفاده كنم ؟
این که فیفا بهتره یا pes به کنسولی که بازی میکنی ربطی نداره بستگی داره با کدوم حال میکنی من خودم فیفا بازم و فیفا رو ترجیح میدم...

اين بازيهاي چطورن ؟
HEAVENLY SWORD
INFAMOUS
Uncharted 2,1
Red Dead Redemption
همشون فوقلعادن و به هیچ وجه از دست نده...

یک مسئله من SLIM250 دارم بعضی مواقع میبینم بچه ها حرف از دکمه پاور پشت دستگاه میگن برای من اصلاً دکمه پاور نداره؟؟!!! این یعنی چی ؟؟؟

آقا راهی وجود داره که بعضی فایل های ویدیویی و عکس ها رو در پروفایل خودمون محدود کنیم...که توی پروفایل های
دیگه نمایش داده نشن؟؟ یا مثلا" بشه مخفیشون کرد؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or