هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

من اگر بخوام دسته PS3 برای بازی به کامپیوترم وصل کنم برای این کار جدا از نصب درایو مخصوص باید یک بلوتوث هم بخرم؟؟!!!اقیمت این بلوتوث ها چند؟؟؟!!دسته PS3 خب کار میکنه موقع بازی با کامپیوتر؟؟!

من اگر بخوام دسته PS3 برای بازی به کامپیوترم وصل کنم برای این کار جدا از نصب درایو مخصوص باید یک بلوتوث هم بخرم؟؟!!!اقیمت این بلوتوث ها چند؟؟؟!!دسته PS3 خب کار میکنه موقع بازی با کامپیوتر؟؟!
با هون کابل شارژ به PC وصل کن بلوتوث لازم نیست! اینم لینک برنامه!
کار باهاش هم خیلی سادس! بعد از نصب برنامه و وصل کردن کنترلر به PC فایل ps3sixaxis_en که تو پوشه ای که دانلود کردی رو اجرا کن بعد یه بار کلید PS رو بزن دسته میفته کار!
در ضمن هر بار که دسته رو بخوای راه بندازی باید این کارو انجام بدی!

با هون کابل شارژ به PC وصل کن بلوتوث لازم نیست! اینم لینک برنامه!
کار باهاش هم خیلی سادس! بعد از نصب برنامه و وصل کردن کنترلر به PC فایل ps3sixaxis_en که تو پوشه ای که دانلود کردی رو اجرا کن بعد یه بار کلید PS رو بزن دسته میفته کار!
در ضمن هر بار که دسته رو بخوای راه بندازی باید این کارو انجام بدی!
ممنون کار میکنه ولی به عنوان دسته دوم....
اگر بخوام با دسته 1 بازی کنم چه کاری باید انجام بدم؟؟؟

دوسته من پس چرا 1بار بازي GTA IV روي دستگاه من با تلويزيون معمولي اجرا نشد ولي با ريجن pal رفيقم روي تلويزيون معمولي اجرا شد.
ممنون از جوابتون

فکر کنم اگر از تلویزیون معمولی استفاده میکنید برای بعضی از بازیها (مثل GTA IV ) باید ریجن دستگاه با ریجن بازی یکی باشه چون برای خود من هم همچنین اتفاقی افتاده

فکر کنم اگر از تلویزیون معمولی استفاده میکنید برای بعضی از بازیها (مثل GTA IV ) باید ریجن دستگاه با ریجن بازی یکی باشه چون برای خود من هم همچنین اتفاقی افتاده
دوسته من گيتار هرو ورلد تور جز اين بعضي ها ميشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or