هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
منظورم offline بازی کردن نبود. منظورم اینه که موقع online بازی کردن مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟
منم منظورم Online بود . مگه Offline هم Free میشه .
تو این 3 تا بازی فرقی نمیکنه ولی مثلا تو بازی مثل Call of Duty که Free نیست خوب پال برای Online بهتره .

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان اگه من رو راهنمایی کنید ممنون میشم .
برادر من PS3 مدل 40 گیگ داره . اون قبلا وقتی بازی رو نصب می کرد و وقتی تموم میشد می خواست آن اینسالش کنه ، تو منوی PS3 می رفت تو قسمت Game بعد می رفت رو بازی و دکمه مثلث رو میزد و گزینه Delete رو انتخاب می کرد .
الان که Killzone II رو گرفته ، تو قسمت گیم در منو دیگه بازی وجود نداره و یک فولدر به اسم Trophy Collection به وجود اومده که بازی داخل اونه و وقتی روش دکمه مثلث رو میزنه ، گزینه Delete نداره !!!
پس چه جوری باید بازی رو پاک کنه ؟
ممنون

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوستان اگه من رو راهنمایی کنید ممنون میشم .
برادر من PS3 مدل 40 گیگ داره . اون قبلا وقتی بازی رو نصب می کرد و وقتی تموم میشد می خواست آن اینسالش کنه ، تو منوی PS3 می رفت تو قسمت Game بعد می رفت رو بازی و دکمه مثلث رو میزد و گزینه Delete رو انتخاب می کرد .
الان که Killzone II رو گرفته ، تو قسمت گیم در منو دیگه بازی وجود نداره و یک فولدر به اسم Trophy Collection به وجود اومده که بازی داخل اونه و وقتی روش دکمه مثلث رو میزنه ، گزینه Delete نداره !!!
پس چه جوری باید بازی رو پاک کنه ؟
ممنون

Trophy ها پاک شدنی نيست...

راجع به Trophy ها هم ميتونی اينجا بخونی ... بچه ها کامل نوشتن
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=15486

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام
من و برادرم دیروز رفتیم توپ خونه و از فروشگاه کیال تو پاساژ لباف یه ps3 40Gig با 2 تا بازی و یه دسته sixaxis خریدیم 450 تمن :biggrin1: الان میخواستم چند تا سوال بپرسم ممنون میشم جوابمو بدید:
1. این تو ایران پیدا میشه؟
41-Tia9OtbL.jpg

اگه پیدا میشه لطفا بگید از کجا بخرم؟
2. کابل HDMI جنس خوب چنده و از کجا بخرم؟
خونه ی ما کنار خیابونه و خیلی گرد و خاک زیاد تو خونه میاد ممنون میشم که اگه کاوری چیزی پیدا میشه که روی (استاد) :biggrin1: بکشم معرفی کنید.
مدل دستگاه: PAL شماره سریال: CECHJ04 اگه ممکنه درمورد این شماره "04" یه توضیحی بدید
از اینکه زحمت کشیدید پست منو خوندید ممنونم و از اینکه سوالام تکراریه شرمنده:blushing:
با تشکر
حامد

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
دوست عزیز حامد جون من نمی دونم کجا داره. ولی اگه دوست داری یه :sick:چفیه:sick: میتونی بکشی روش.
یا خودت بدی برات کاور درست کنن.
اگه هم از این مدلا که خودت میگی گیرت اومد که چه بهتر.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza

نمیدونم ... :D

HDMI از 20 تومان داره تا 500 تومان ! ولی یه چیزِ خوب 40،50 تومان هست و همه جا هم دارن ...

خونه ی ما کنار خیابونه و خیلی گرد و خاک زیاد تو خونه میاد ممنون میشم که اگه کاوری چیزی پیدا میشه که روی (استاد) بکشم معرفی کنید.

کاور که واسه PS3 زیاد هست ولی من این مدلیشو ندیدم، یه سری براق هست که مثل سلفون روی دستگاه میکشی که گویا اونا واسه دستگاه ضرر داره ... تو همون پاساژ لباف یادمه فتحی داشت ...

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
سلام
من و برادرم دیروز رفتیم توپ خونه و از فروشگاه کیال تو پاساژ لباف یه ps3 40Gig با 2 تا بازی و یه دسته sixaxis خریدیم 450 تمن :biggrin1: الان میخواستم چند تا سوال بپرسم ممنون میشم جوابمو بدید:
41-Tia9OtbL.jpg

اگه پیدا میشه لطفا بگید از کجا بخرم؟
خونه ی ما کنار خیابونه و خیلی گرد و خاک زیاد تو خونه میاد ممنون میشم که اگه کاوری چیزی پیدا میشه که روی (استاد) :biggrin1: بکشم معرفی کنید.
مدل دستگاه: PAL شماره سریال: CECHJ04 اگه ممکنه درمورد این شماره "04" یه توضیحی بدید
از اینکه زحمت کشیدید پست منو خوندید ممنونم و از اینکه سوالام تکراریه شرمنده:blushing:
با تشکر
حامد

منظورت فروشگاه کیان بود دیگه در ضمن دو تا بازی که داد چی بود .
در مورد کاور هم یکی دو مدل من تو لباف دیدم ولی دو متر پارچه هم همون کار رو میکنه پولت رو الکی خرج این چیزها نکن

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
وجود خارجی که داره من تو سایت آمازون هدست metal gear solid 4 رو با قیمت 59 دلار و هدست official سونی که همون هدست socom هست رو با قیمت 44 دلار برای فروش پیدا کردم اینجا و اینجا ،نمیدونم! فکر کنم قیمت بیشتر هدست متال گیر به خاطر شکل خاص اون هست . (راستی عکس ها توی پست قبلی نمایش داده میشن؟)

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
Trophy ها پاک شدنی نيست...

راجع به Trophy ها هم ميتونی اينجا بخونی ... بچه ها کامل نوشتن
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=15486

ممنون دوست من از راهنماییت .
پس باید چه کار کرد ؟ یعنی مثلا کسی Killzone رو تموم کنه بره سراغ یه بازی دیگه ، ترافی ها باید همین طوری بمونن ؟
در مورد پاک کردن بازی چی ؟ من یادمه مثلا متال گیر نصب شده بود و بعد از اتمامش هم از رو هارد داداشم پاکش کرد . یعنی Kllzone 2 این طوری نیست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر