هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
خیلی مهم نیست ولی تراز باشه بهتره ، مخصوصا وقتی از کنسول ارجینال و دیسک برای اجرا بازی استفاده میکنین
شاید اون سطحی که شما کنسول رو قرار دادین روش هم سطح نبوده

ممنون دوست عزیز نه جاهای دیگه هم که صافه قرار دادم این مشکل رو داشت متوجه شدم یه پایه عقبی فرو رفته و معیوب شده رفتم از تعمیرکارا پایه
رو خریدم به روشی که تاپیک
http://forum.bazicenter.com/thread41687/

عکس شماره 9 برای کنسول اسلیم بود متوجه شدم چطوری میشه پایه رو عوض کرد که تو مراحل اولیه باز کردن دستگاه هست ممنون از راهنمایی خوبتون :x و ممنون از فروم بازی سنتر

Brigand

کاربر سایت
Feb 9, 2015
55
نام
Hamid x
دوستان یه سوال داشتم : الان من slim بخرم یا super slim ؟ بعد اگه اکبند باشه ینی کوپیخور نرم افزاری هم نباشه میشه بازی ها رو از روی هارد بدون دیسک اجرا کنم ؟ بعد یه چیز دیگه اینکه چند میگیرن بازی بریزن رو هارد ؟ مثلا gta v ؟ ممنون ؟ لطفا جواب بدین ضروریه ؟

TheSilent

کاربر سایت
Jun 20, 2013
39
نام
معین
سلام.من قبلا با نرم افزار Bay life pro... بازی هارو با کامپیوتر دانلود میکردم.اما الآن وقتی میزنم با کنسول دانلود کنه تا لینکو بده سریع قطع میشه.
فریمور جدید تغییری ایجاد کرده؟

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان یه سوال داشتم : الان من slim بخرم یا super slim ؟ بعد اگه اکبند باشه ینی کوپیخور نرم افزاری هم نباشه میشه بازی ها رو از روی هارد بدون دیسک اجرا کنم ؟ بعد یه چیز دیگه اینکه چند میگیرن بازی بریزن رو هارد ؟ مثلا gta v ؟ ممنون ؟ لطفا جواب بدین ضروریه ؟

اگه کپی خور نرم افزاری بخوای اسلیم ها قبل از سال 2012 هستند که اکبند نداره که باید بگردی تمیزشو یا در حد آک پیدا کنی ولی اگه کپی خور نرم افزاری نباشه هم اسلیم و هم سوپر اسلیم هستند که با برد کبرا باید کپی خور کنی که اونم برات یه هزینه داره/اگر هم کپی خور نرم افزاری نباشه تا OFW 4.70 فقط میتونی با روشی که تو این فروم ذکر شده
http://forum.bazicenter.com/thread96144/
بازی بک اپ های PKG رو اجرا کنی که بیشتر شامل بازی های PSN میشن که نظر من اینه بگردی یه اسلیم کپی خور نرم افزاری تمیز در حد آک پیدا کنی خیلی بهتر و با صرفه تره!

آخرین ویرایش:

Salvatoreh

کاربر سایت
Jun 12, 2012
29
دوستان علت بالا رفتن سریع دمای cpu ps3‎ slim‏ چیه و چجور میشه درستش کرد؟ دستگاه کاملا سالمه و تعمیری نیست فقط بعد از عوض کردن خمیر حرارتی این بلا سرش اومد. تو این دزد بازار 60هزار تومن دادم خمیر arctic silver ‎5 خریدم و بعد از تعویض خمیر دمای cpu‏ در عرض دو دقیقه بعد از روشن شدن به 83 درجه میرسه و اخطار خاموش شدن میده. دوباره بازش کردم و خمیرشو عوض کردم و خمیر گرون قیمت که فقط برای چهارتا سی پی یو قابل استفاده بود رو زدم که خمیرم تموم شد و هیچ فرقی نکرد بنظر شما اشکال از چی میتونه باشه؟

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
دوستان علت بالا رفتن سریع دمای cpu ps3‎ slim‏ چیه و چجور میشه درستش کرد؟ دستگاه کاملا سالمه و تعمیری نیست فقط بعد از عوض کردن خمیر حرارتی این بلا سرش اومد. تو این دزد بازار 60هزار تومن دادم خمیر arctic silver ‎5 خریدم و بعد از تعویض خمیر دمای cpu‏ در عرض دو دقیقه بعد از روشن شدن به 83 درجه میرسه و اخطار خاموش شدن میده. دوباره بازش کردم و خمیرشو عوض کردم و خمیر گرون قیمت که فقط برای چهارتا سی پی یو قابل استفاده بود رو زدم که خمیرم تموم شد و هیچ فرقی نکرد بنظر شما اشکال از چی میتونه باشه؟

توصیه میکنم ببری پیش تعمیر کار

ماله من همین دو هفته پیش اینجوری شده بود...خمیر و عوض کردم داستان شما پیش اومد

بعد از دو سه روز دستگاه چراغ زرد شد

بی هیچ عنوان دیگه درشو باز نکن ببر پیش تعمیر کار

gerrardm

کاربر سایت
Aug 25, 2010
163
نام
متین
اقا یک مشکلی دارم :| عکس میخوام بریزم روی ps3 نمیخونه :| توی مولتی من میخونه ولی توی خود photo داخل ps3 نمیخونه :| چیکار باید کرد؟ فرمت عکس ها png

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
اقا یک مشکلی دارم :| عکس میخوام بریزم روی ps3 نمیخونه :| توی مولتی من میخونه ولی توی خود photo داخل ps3 نمیخونه :| چیکار باید کرد؟ فرمت عکس ها png

عکس هارو تو هر usb که به دستگاه وصل میکنید باید تو پوشه Root به این ترتیب باشه
USB/PS3/PHOTO
به این ترتیب پوشه درست کنید و عکس هاتون رو داخل پوشه PHOTO بریزید.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان من اکس باکس وان دارم اما چون دیگه هزینه نمیتونم بکنم برای 4 باید با همین 3 کنار بیام
حالا من از دوستم یک پی اس 3 فت دارم میخرم البته قیمتش 150 تومنه نگران قیمتش نیستم 45 گیگ حافظه داره
سوالم اینه
ایا فت خیلی بده ؟
یعنی زود خراب میشه ؟
برای اینکه خراب نشه چیکار باید کرد شنیدم خراب شه دیگه درست نمیشه
چه ورژنی باید برنم روش که بازی مثل last of us اجرا بشه
کلا من هیچی از Playsation نمیدونم
این قضبه کپی خور چجوری هست یعنی توی لایوش برم مثل 360 بن میشم نمیشه انلاین بازی کرد؟
و در اخر ایا بازیهای ps2 به ps3 میخوره ؟ حتی با کپی خور شدن ؟
ممنون میشم جوابم بدید و راهنماییم کنید

آخرین ویرایش:

ITech

کاربر سایت
May 16, 2012
10
درود
صفحات قبل رو برای خرید PS3 کپی خوندم
فقط یه راهنمایی دیگه میخوام دست دو بخرم جرات نمیکنم میترسم مشکل بر بخوره
حالا اک میخوام بگیرم به فروشنده چی بگم که مشخص بشه که چی میخواد بهم بده دست دو یا اک؟!(یعنی الکی نیاد بگه این اک و فلان تعریفای دروغ)
ممنون

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان من اکس باکس وان دارم اما چون دیگه هزینه نمیتونم بکنم برای 4 باید با همین 3 کنار بیام
حالا من از دوستم یک پی اس 3 فت دارم میخرم البته قیمتش 150 تومنه نگران قیمتش نیستم 45 گیگ حافظه داره
سوالم اینه
ایا فت خیلی بده ؟
یعنی زود خراب میشه ؟
برای اینکه خراب نشه چیکار باید کرد شنیدم خراب شه دیگه درست نمیشه
چه ورژنی باید برنم روش که بازی مثل last of us اجرا بشه
کلا من هیچی از Playsation نمیدونم
این قضبه کپی خور چجوری هست یعنی توی لایوش برم مثل 360 بن میشم نمیشه انلاین بازی کرد؟
و در اخر ایا بازیهای ps2 به ps3 میخوره ؟ حتی با کپی خور شدن ؟
ممنون میشم جوابم بدید و راهنماییم کنید

سری های اولیه PS3 FAT میتونن بازیهای PS2 رو اجرا کنن (تا جایی که میدونم فقط دیسک ارجینال) ولی از اون سری به بعد اون چیپ از روی کنسول حذف شد و کنسول های جدید این امکان رو ندارن
خرید FAT اصلا پیشنهاد نمیشه

درود
صفحات قبل رو برای خرید PS3 کپی خوندم
فقط یه راهنمایی دیگه میخوام دست دو بخرم جرات نمیکنم میترسم مشکل بر بخوره
حالا اک میخوام بگیرم به فروشنده چی بگم که مشخص بشه که چی میخواد بهم بده دست دو یا اک؟!(یعنی الکی نیاد بگه این اک و فلان تعریفای دروغ)
ممنون

سلام
دوست عزیز PS3 کپیخور نو تو بازار نیست ، مگه کپیخور به شکل سخت افزاری که اونم کنسول باز میشه و یه سری دردسرهای خاص برای اجرای بازیها داره
اگه بهتون گفت نو هست مطمئن باشین داره دروغ میگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر