هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

چطوری ps3 رو به مانيتورم وصل کنم?اسم مانيتورم Benque هست

اگه مانیتور شما ورودی HDMI داشته باشه با کابل HDMI و در غیر اینصورت باید از کابل HDMI to DVI استفاده کنید
من مانیتورم ورودی HDMI نداره ، چکار کنم؟
در صورتی که مانیتور شما پورت DVI داشته باشه : در این صورت شما باید یک تبدیل HDMI به DVI خریداری کنید (که هم به صورت کابل و هم به شکل بدون کابل در بازار موجود هست) و تصویر را از طریق DVI به مانیتور بفرستید
در صورتی که مانیتور شما فقط پورت RGB داشته باشه : در این صورت علاوه بر تبدیل HDMI به DVI که در بالا گفته شد ، باید یک تبدیل DVI به RGB نیز خریداری کنید (آپدیت : با این کار معمولا PS3 به شما تصویر نمیده و عملا نمیشه از این روش استفاده کرد ، پیشنهاد میکنم مانیتور خریداری کنید)
صدا را هم از کابل سه فیش که توی کاتون موجود هست استفاده میکنید ، به این شکل که دو تا از این سه کابل مخصوص صدا هست ، که با یک تبدیل به شکل زیر میتونین به اسپیکر وصل کنید

برای مشاهده تصویر اصلی (1200x394) روی این نوار کلیک کنید.
ps333.jpg

نکاتی در مورد نحوه انصال به مانیتور و تلویزیون :
- برای استفاده از رزولیشن 720/1080 و داشتن بهترین کیفیت تصویر ، سعی کنید از کابل HDMI مرغوب استفاده کنید
- در صورتی که با کابل معمولی (سه فیش) کنسول PS3 را به تلویزیون وصل کنید ، خروجی تصویر شما در حالت 480 قرار خواهد گرفت و نمی توانید از رزولیشن های 720 و 1080 استفاده کنید
- در صورتی که پس از اتصال PS3 به مانیتور یا تلویزیون تصویر نمایش داده نشد ، PS3 را خاموش کنید و سپس انگشتتون رو روی دکمه پاور PS3 (دکمه روشن و خاموش کردن) قرار بدین ، کنسول روشن میشه ولی انگشتتون رو از روی دکمه برندارید و چند ثانیه صبر کنید ، PS3 چند تا بوق میزنه و تنظیمات خروجی تصویر ریست میشه

اگه مانیتور شما ورودی HDMI داشته باشه با کابل HDMI و در غیر اینصورت باید از کابل HDMI to DVI استفاده کنید
من مانیتورم ورودی HDMI نداره ، چکار کنم؟
در صورتی که مانیتور شما پورت DVI داشته باشه : در این صورت شما باید یک تبدیل HDMI به DVI خریداری کنید (که هم به صورت کابل و هم به شکل بدون کابل در بازار موجود هست) و تصویر را از طریق DVI به مانیتور بفرستید
در صورتی که مانیتور شما فقط پورت RGB داشته باشه : در این صورت علاوه بر تبدیل HDMI به DVI که در بالا گفته شد ، باید یک تبدیل DVI به RGB نیز خریداری کنید (آپدیت : با این کار معمولا PS3 به شما تصویر نمیده و عملا نمیشه از این روش استفاده کرد ، پیشنهاد میکنم مانیتور خریداری کنید)
صدا را هم از کابل سه فیش که توی کاتون موجود هست استفاده میکنید ، به این شکل که دو تا از این سه کابل مخصوص صدا هست ، که با یک تبدیل به شکل زیر میتونین به اسپیکر وصل کنید

برای مشاهده تصویر اصلی (1200x394) روی این نوار کلیک کنید.
ps333.jpg

نکاتی در مورد نحوه انصال به مانیتور و تلویزیون :
- برای استفاده از رزولیشن 720/1080 و داشتن بهترین کیفیت تصویر ، سعی کنید از کابل HDMI مرغوب استفاده کنید
- در صورتی که با کابل معمولی (سه فیش) کنسول PS3 را به تلویزیون وصل کنید ، خروجی تصویر شما در حالت 480 قرار خواهد گرفت و نمی توانید از رزولیشن های 720 و 1080 استفاده کنید
- در صورتی که پس از اتصال PS3 به مانیتور یا تلویزیون تصویر نمایش داده نشد ، PS3 را خاموش کنید و سپس انگشتتون رو روی دکمه پاور PS3 (دکمه روشن و خاموش کردن) قرار بدین ، کنسول روشن میشه ولی انگشتتون رو از روی دکمه برندارید و چند ثانیه صبر کنید ، PS3 چند تا بوق میزنه و تنظیمات خروجی تصویر ریست میشه
کابل HDMI به DVI با HDMI به VGA فرق داره?من کابل HDMI TO DVI رو گرفتم و زدم به مانیتور اما بازم نشد به نظرم یه فيشم بخواد که به مانیتور بخوره و HDMI TO DVI به تنهایی کافی نباشه

کابل HDMI به DVI با HDMI به VGA فرق داره?من کابل HDMI TO DVI رو گرفتم و زدم به مانیتور اما بازم نشد به نظرم یه فيشم بخواد که به مانیتور بخوره و HDMI TO DVI به تنهایی کافی نباشه

با این کابل به تنهایی میشه تصویر گرفت و مشکلی نیست.فقط اگه مانیتور فول اچ دی نباشه باید رزولیشن کنسول رو پایین بیارید و اگه قبلا با ۳ فیش استفاده میکردید روی hdmi سوییچ کنید.برای اینکار وقتی کابل وصله و کنسول خاموشه کلید پاور رو نگه دارید و کنسول رو روشن کنید.دستتون رو بر ندارید تا وقتی کنسول یه بیپ بزنه و بعد دکمه پاور رو آزاد کنید.حالا باید تصویر بیاد که میتونید رزولیشن مورد نظر رو هم انتخاب کنید.(با قبول یا رد کردن رفتن به حالت فول اچ دی)

دوست عزیز کامل توضیح دادم ، اگه مانیتور شما ورودی DVI داره هیچ نیازی به کابل یا تبدیل دیگه نیست

اقا یه سوال من یه مدت تقریبا یک سال از ps3 استفاده نکردم تو این مدت روی سه فیشه بود یعنی یکسال که دورش نرفتم ولی قبلش روی HDMI بود الان که می خوام ازش استفاده کنم وقتی میزنمش روی HDMI تصویر نمیاد و HDMI شناسایی نمیشه به نظر شما مشکل چیه?

اقا یه سوال من یه مدت تقریبا یک سال از ps3 استفاده نکردم تو این مدت روی سه فیشه بود یعنی یکسال که دورش نرفتم ولی قبلش روی HDMI بود الان که می خوام ازش استفاده کنم وقتی میزنمش روی HDMI تصویر نمیاد و HDMI شناسایی نمیشه به نظر شما مشکل چیه?

این کار رو انجام بدین
اگه وقتی میزنین رو HDMI تصویر ندارین شاید کابلتون مشکل داره ، با کابل دیگه تست کنید

این کار رو انجام بدین
اگه وقتی میزنین رو HDMI تصویر ندارین شاید کابلتون مشکل داره ، با کابل دیگه تست کنید
قبلا این رو تست کردم نشد
در مورد کابل هم ۵ تا کابل رو روش تست کردم ایراد از کابل نبود
اگه مشکل از خروجی هست و باید عوض بشه میشه بگین حدودا هزینه ی تعمیرش چقدر هست

1 ) دوستان اموزش باز کردن ps3 slim با تصویر از کجا پیداد کنم ؟
2 ) دوستان هدست بلوتوسی یا سیمی برای ps3 میخام هرچه ارزون تر بهتر معرفی میکنید؟

1- کافی هست این رو توی گوگل سرچ کنید :
how to open ps3 slim
حتی ویدیو هم پیدا میشه

1 ) دوستان اموزش باز کردن ps3 slim با تصویر از کجا پیداد کنم ؟
2 ) دوستان هدست بلوتوسی یا سیمی برای ps3 میخام هرچه ارزون تر بهتر معرفی میکنید؟

با تشکر از کمک دوست خوبمون spiderman2007

سوال 1) برطرف شد

لطفا 1 بزرگ مرد دیگر سوال 2) رو جواب بده

با تشکر ویژه

دوستان من یه مشکلی با بازیهای دونفره دارم وقتی بازیهای killzone 3 و evil 5 رو بازی میکنم یک سمت از بالا مقداری سیاه میشه و یک سمت هم از پایین و تصویر کوچیک میشه.راه حلی براش هست?

- - -ویرایش - - -

و همچنین یه توضیح کامل در مورد اینکه تروفي چیست و به چه درد میخورد ميخوام.ممنون

دوستان من یه مشکلی با بازیهای دونفره دارم وقتی بازیهای killzone 3 و evil 5 رو بازی میکنم یک سمت از بالا مقداری سیاه میشه و یک سمت هم از پایین و تصویر کوچیک میشه.راه حلی براش هست?

و همچنین یه توضیح کامل در مورد اینکه تروفي چیست و به چه درد میخورد ميخوام.ممنون

1- تا جایی که میدونم نه ، و این جز طراحی بازی هست ، بازیهای دیگه ای هم هستن که اینجوری هست بخش چند نفره ش
2- تروفی یه سری کارهای خاص توی هر بازی هست که باید انجام بدین ، مثلا رد کردن فلان مرحله یا مثلا گل برگردون زدن در بازی فوتبال و اینجور چیزها که البته فقط به درد کلاس گذاشتن میخوره که بگین آره من خیلی خوبه بازیم!

1- تا جایی که میدونم نه ، و این جز طراحی بازی هست ، بازیهای دیگه ای هم هستن که اینجوری هست بخش چند نفره ش
2- تروفی یه سری کارهای خاص توی هر بازی هست که باید انجام بدین ، مثلا رد کردن فلان مرحله یا مثلا گل برگردون زدن در بازی فوتبال و اینجور چیزها که البته فقط به درد کلاس گذاشتن میخوره که بگین آره من خیلی خوبه بازیم!

مرسی از راهنماییتون.یه توضيحم در مورد پلی استیشن پلاس بدید .ممنون میشم

مرسی از راهنماییتون.یه توضيحم در مورد پلی استیشن پلاس بدید .ممنون میشم

خواهش میکنم
Playstation Plus اشتراک ویژه و پولی شبکه PSN هست که یه سری مزایا مثل بازیهای رایگان ، DLC یا همون محتوای اضافی بازیها و اینجور امکانات اضافی داره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or