هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

این کارم کردم ولی درست نشد...تنها تغییری که کرد قبلش تو دو دقیقه اینجوری میشد الان تو 5 دقیقه میشه همین

از چه خمیری استفاده می کنید؟
مطمئنید که خمیر زیـــر شیلد cpu و gpu رو عوض کردید؟؟

اگر مراحل رو به درستی طی کردید و همچنان مشکل دور فن دارید بنابراین ریبال آخرین گزینه شما خواهد بود.

سلام هنگام بازی کردن با دستگاه برق رفت .. بعدش که دستگاه رو روش کردم یه پیام میداد که میره تو قسمت ریکاوری ..ولی من حواصم نبود به جای زدن دکمه ی دایره .ضربدر رو زدم مستقیم رفت به صحفه ی اصلی سونی! باسه دستگاه مشکلی پیش نیاد؟

آخرین ویرایش:
از چه خمیری استفاده می کنید؟
مطمئنید که خمیر زیـــر شیلد cpu و gpu رو عوض کردید؟؟

اگر مراحل رو به درستی طی کردید و همچنان مشکل دور فن دارید بنابراین ریبال آخرین گزینه شما خواهد بود.

منظور از شیلد چیه همون قسمت برخورد پردازنده و هتسینک منظورتونه که خمیر بین این دو میاد؟؟

خمیر استفاده شده: deep cool z9 خوبه بنظرتون؟

سلام هنگام بازی کردن با دستگاه برق رفت .. بعدش که دستگاه رو روش کردم یه پیام میداد که میره تو قسمت ریکاوری ..ولی من حواصم نبود به جای زدن دکمه ی دایره .ضربدر رو زدم مستقیم رفت به صحفه ی اصلی سونی! باسه دستگاه مشکلی پیش نیاد؟

بهتر یه بار بصورت دستی از قیمت ریکاوری گزینه ی Rebuild database(اگر اشتباه نکنم)رو انتخاب کنید.

منظور از شیلد چیه همون قسمت برخورد پردازنده و هتسینک منظورتونه که خمیر بین این دو میاد؟؟

خمیر استفاده شده: deep cool z9 خوبه بنظرتون؟

بله منظور از شیلد همونیه که اشاره کردید ولی شما میبایست این شیلد رو بطور کامل از پردازنده جدا کنید که نیاز به تجربه و حوصله خواهد بود.
به هیچ وجـــــه پیشنهاد نمیکنم که این کارو خودتون انجام بدید.

خمیر استفاده شده قابل قبوله اما برای زیر شیلد به خمیری نیاز دارید که خاصیت چسبندگی داشته باشه.
Cool z9 برای استفاده روی cpu و gpu مناسب است.

من میخوام کنسول ps3 بگیرم وقتی میرم مغازه بهم میگن نو هست دستگاه و کپی خورش کردیم برا همین کارتوناشون باز شده حالا من از کجا باید بفهمم که دستگاه دست دومه یا نه واقعا نو هستش ؟ دقیق بگید خواهشا

من میخوام کنسول ps3 بگیرم وقتی میرم مغازه بهم میگن نو هست دستگاه و کپی خورش کردیم برا همین کارتوناشون باز شده حالا من از کجا باید بفهمم که دستگاه دست دومه یا نه واقعا نو هستش ؟ دقیق بگید خواهشا

از 2012 به بعد,ps3 ها با فریمور >3.56 تولید شدند که تنها با کیت های ODE میتونید بازی های بک آپ رو اجرا کنید.
اگر دستگاه از سری تولید قبل از 2012 باشه نیازی به باز کردن نخواهد بود.

الان که دیگه فکر نکنم تو مغازه ها قبل 2012 موجود باشه احتمالا جدید ترن
حالا اگه من بخام ازون کپی خورایی که خودشون میگن بخرم از کجا باید بفهمم نو هستن با دسته دوم؟

حالا اگه من بخام ازون کپی خورایی که خودشون میگن بخرم از کجا باید بفهمم نو هستن با دسته دوم؟

دوست عزیز :
اگر دستگاه مورد نظرتون با teensy,E3 و... کپی خور شده این یعنی فریمور دستگاه نسبت به حالت اول(کارخانه ای)ارتقا پیدا کرده واز نگاه بنده,کار کرده محسوب میشه.

اگر از متد کبرا استفاده شده میتونید نو و یا دسته دوم بودن دستگاه رو بر اساس اعتبار فروشنده بسنجید.
موفق باشید

سلام...

پسر خوب اگر منظورشون کپی خور نرم افزاریه که باید بگم کپی خور نرم افزاری پلمب هیچ کجای این کره خاکی پیدا نمیشه و همه دسته دوم هستند.اسلیم یا فت بودنش هم فرقی نداره.
اما اگر اینقد وسواس داری یک کنسول اورجیتال پلمب تهیه کن و بده واست با کبرا کپی خور کنن که من اصلا پیشنهاد نمیکنم...

من دیگه در این تاپیک فعالیت نمیکنم.دیدم سردرگم هستی جوابتو دادم...
موفق باشی

PS3 من مدل اسلیم هست متوجه شدم روی هر سطح صافی لق میزنه!! چهار تاپایه پلاستیکی زیر کنسول که حالت چوب پنبه ای داره رو چک کردم سالم هستن !!
نیوفتاده بودن!!
مشکلی ندارن /دلیلش چیه؟؟قابل تعمیر هست؟؟یا اصلا چیز مهمی نیست کنسول تراز نباشه ؟؟براش مشکلی پیش نمیاد؟؟

ممنون

آخرین ویرایش:
PS3 من مدل اسلیم هست متوجه شدم روی هر سطح صافی لق میزنه!! چهار تاپایه پلاستیکی زیر کنسول که حالت چوب پنبه ای داره رو چک کردم سالم هستن !!
نیوفتاده بودن!!
مشکلی ندارن /دلیلش چیه؟؟قابل تعمیر هست؟؟یا اصلا چیز مهمی نیست کنسول تراز نباشه ؟؟براش مشکلی پیش نمیاد؟؟

ممنون

سلام..
خیر وسواس نباش..مشکلی نداره

نیوفتاده بودن!!

ممنون

خیلی مهم نیست ولی تراز باشه بهتره ، مخصوصا وقتی از کنسول ارجینال و دیسک برای اجرا بازی استفاده میکنین
شاید اون سطحی که شما کنسول رو قرار دادین روش هم سطح نبوده

خیلی مهم نیست ولی تراز باشه بهتره ، مخصوصا وقتی از کنسول ارجینال و دیسک برای اجرا بازی استفاده میکنین
شاید اون سطحی که شما کنسول رو قرار دادین روش هم سطح نبوده

ممنون دوست عزیز نه جاهای دیگه هم که صافه قرار دادم این مشکل رو داشت متوجه شدم یه پایه عقبی فرو رفته و معیوب شده رفتم از تعمیرکارا پایه
رو خریدم به روشی که تاپیک
http://forum.bazicenter.com/thread41687/

عکس شماره 9 برای کنسول اسلیم بود متوجه شدم چطوری میشه پایه رو عوض کرد که تو مراحل اولیه باز کردن دستگاه هست ممنون از راهنمایی خوبتون :x و ممنون از فروم بازی سنتر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or