هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

2 ) دوستان هدست بلوتوسی یا سیمی برای ps3 میخام هرچه ارزون تر بهتر معرفی میکنید؟

اگه واسه شنیدن صدای بازی میخواین دو تا راه دارین ، یا مدل هدست اصلی سونی رو بخرین که کیفیت بالا و همچنین قیمت بالایی داره و یا از تنظیمات کنسول خروجی صدا را روی Component (کابل سه فیش) قرار بدین و از یک تبدیل به 3.55mm استفاده کنید و بعد میتونین هر مدل هدفونی رو بهش وصل کنید
2157.jpg

250d1389645098-what-some-good-ps4-headsets-support-bf4-surround-sony-wireless-stereo-headset-box.jpg

سلام به دوستان عزیز
بنده قصد خرید یه PS3 دارم
الان یه PS3 اسلیم کپی خور نرم افزاری و با ضمانت 1 ساله مغازه دار سراغ دارم 650 که فکر کنم چک و چونه هم بزنم تا 620 این ورا هم میاد!!
میخواستم بدونم قیمتش خوبه؟
و اینکه ایا بازی های PS1-PS2 هم روش اجرا میشه؟ من هنوز بازی های اون ها رو دارم!!
و سوال بعدی اینکه ایا بازی های کارتونی هم داره؟ مثل بازی های میکی موز و پلنگ صورتی و کراش و .. که روی PS1-PS2 بودن! کلا بازی هایی داره که دختر ها هم با این کنسول بازی بکنن یا همه اش بازی های اکشن و فوتبالی و ماشین سواری هستش؟
پیشاپیش هم سپاسگذارم:bighug:

سلام به دوستان عزیز
بنده قصد خرید یه PS3 دارم
الان یه PS3 اسلیم کپی خور نرم افزاری و با ضمانت 1 ساله مغازه دار سراغ دارم 650 که فکر کنم چک و چونه هم بزنم تا 620 این ورا هم میاد!!
میخواستم بدونم قیمتش خوبه؟
و اینکه ایا بازی های PS1-PS2 هم روش اجرا میشه؟ من هنوز بازی های اون ها رو دارم!!
و سوال بعدی اینکه ایا بازی های کارتونی هم داره؟ مثل بازی های میکی موز و پلنگ صورتی و کراش و .. که روی PS1-PS2 بودن! کلا بازی هایی داره که دختر ها هم با این کنسول بازی بکنن یا همه اش بازی های اکشن و فوتبالی و ماشین سواری هستش؟
پیشاپیش هم سپاسگذارم:bighug:

سلام
قیمت که از مناسب هم کمتره به نظرم ، واسه همین پیشنهاد میکنم با کسی که تخصص داره برین و کنسول رو تست کنین حتما
بازیهای PS2 نه ولی PS1 رو میشه اجرا کرد اگه درست یادم باشه
بازی کارتونی و مناسب سنین کم و دختر هم زیاد داره ، نگران نباشین ، مثلا : Toy Story - Rio و...

سلام
قیمت که از مناسب هم کمتره به نظرم ، واسه همین پیشنهاد میکنم با کسی که تخصص داره برین و کنسول رو تست کنین حتما
بازیهای PS2 نه ولی PS1 رو میشه اجرا کرد اگه درست یادم باشه
بازی کارتونی و مناسب سنین کم و دختر هم زیاد داره ، نگران نباشین ، مثلا : Toy Story - Rio و...
یعنی میگین خیلی خوبه قیمتش؟:|:d
البته بهم گفتش همون اول که PS3 های کپی خورش از 400 شروع میشن تا 800 تومن!! بعدش من گفتم اسلیم کپی خور نرم افزاری میخوام گفتش میشه 650!! ولی دیگه حواسم نبود بپرسم این مدل چند گیگ حافظه داره و اون 800 تومنی هاش کدوم مدل ها هستن!! نکنه اون ها سوپر اسلیم هستن؟
میتونی یه چند تا بازی بیشتر بهم معرفی بکنی عزیز دل؟
میخوام برم چند تا کلیپ و این ها ازشون دانلود بکنم و ببینم چجوری ها هستن!!
راستی به نظرتون الان کار درست و منطقی هستش برم PS3 بخرم وقتی PS4 هست؟ اخه من میخوام چندین بازی بگیرم و با PS4 با این که پول خودش رو مشکلی ندارم زیاد ولی واسه هر بازی این همه پول دادن اصلا به صرفه نیست و تعویضی هم که حال نمیده و....... کلا اوریج بودنش الان اصلا به صرفه نیست واسه فامیلم که قراره واسش بگیرم!! ولی الان همه چیز PS3 خوبه به غیر از چند مورد که باید بپرسم!! اول اینکه این کپی نرم افزاری تمام بازی های قدیم و جدید رو ساپورت میکنه دیگه اره؟ بعدش این کپی خورش همیشگی هستش؟ و اینکه تو اسلیم ها خرابی که زیاد نداره مثل فت ها ؟ اون قدیم ها یادمه خیلی ها کنسول هاشون داغون میشد!!
مورد بعدی اینکه میشه با کپی خور بودنش بازی ها رو به صورت مولتی هم انجام داد؟ در اخر اینکه تا چه زمانی سونی این کنسول رو ساپورت میکنه و بازی براش میاد !!!!!
خیلی خیلی خیلی ممنون میشیم اگه بتونید جواب این سوال های بنده رو بدین!! :bighug:

یعنی 1- میگین خیلی خوبه قیمتش؟:|:d
البته بهم گفتش همون اول که PS3 های کپی خورش از 400 شروع میشن تا 800 تومن!! بعدش من گفتم اسلیم کپی خور نرم افزاری میخوام گفتش میشه 650!! ولی دیگه حواسم نبود بپرسم این مدل چند گیگ حافظه داره و اون 800 تومنی هاش کدوم مدل ها هستن!! نکنه اون ها سوپر اسلیم هستن؟
2- میتونی یه چند تا بازی بیشتر بهم معرفی بکنی عزیز دل؟
میخوام برم چند تا کلیپ و این ها ازشون دانلود بکنم و ببینم چجوری ها هستن!!
3- راستی به نظرتون الان کار درست و منطقی هستش برم PS3 بخرم وقتی PS4 هست؟ اخه من میخوام چندین بازی بگیرم و با PS4 با این که پول خودش رو مشکلی ندارم زیاد ولی واسه هر بازی این همه پول دادن اصلا به صرفه نیست و تعویضی هم که حال نمیده و....... کلا اوریج بودنش الان اصلا به صرفه نیست واسه فامیلم که قراره واسش بگیرم!! ولی الان همه چیز PS3 خوبه به غیر از چند مورد که باید بپرسم!! اول اینکه این کپی نرم افزاری تمام بازی های قدیم و جدید رو ساپورت میکنه دیگه اره؟ بعدش این کپی خورش همیشگی هستش؟ و اینکه تو اسلیم ها خرابی که زیاد نداره مثل فت ها ؟ اون قدیم ها یادمه خیلی ها کنسول هاشون داغون میشد!!
4- مورد بعدی اینکه میشه با کپی خور بودنش بازی ها رو به صورت مولتی هم انجام داد؟ در اخر اینکه تا چه زمانی سونی این کنسول رو ساپورت میکنه و بازی براش میاد !!!!!
خیلی خیلی خیلی ممنون میشیم اگه بتونید جواب این سوال های بنده رو بدین!! :bighug:

1- قیمتش به نظرم یکم کمتر از حد نرمال هست واسه همین بهتر هست که شک کنین کنسول تعمیر شده باشه یا یه مشکلی داشته باشه ، سوپر اسلیم کپیخور نرم افزاری نداریم اصلا دوست عزیز
2- این هم چند بازی مختلف :
LittleBigPlanet 1,2,3
Rango
Angry Birds (PSN)
LocoRoco : Cocoreccho (PSN)
Feeding Frenzy 2 (PSN)
Sonic The Hedgehog (PSN)
TMNT : Turtles In Time ReShelled (PSN)
Bomberman Ultra (PSN)
Plants vs Zombies (PSN)
Rayman Origins
Angry Birds : Trilogy (BLES01732)
Sonic Generations
Little Big Planet Karting (BCES01422)
The Adventures of Tintin : The Secret of the Unicorn (BLES01306)
Dollar Dash 3 (PSN)
Runner 2 (PSN)

3- اگه توان مالی دارین PS4 بخرین چون شاید مجبور باشین برای بازیها حتی بیشتر از خود کنسول هزینه کنید ، به نظرم PS3 هنوز ارزش خرید داره چون کپیخور هست و بازیها رو با قیمت خیلی مناسبی میشه تهیه کرد ، در ضمن عناوینی که برای PS3 عرضه شده چندین برابر عناوین PS4 هست و شما تنوع و حق انتخاب خیلی بیشتری دارین ، میشه گفت 99% بازیها رو میشه بازی کرد با کنسول کپیخور - خرابی خیلی خیلی خیلی کمتر نسبت به فت هست در صورتی که مراقبت کنین هیچ مشکلی پیش نمیاد ، فت مشکل طراحی و سخت افزار داشته واسه همین زود خراب میشد
4- بعضی روش ها برای آنلاین بازی کردن با کنسول کپیخو هست ولی من تجربه ندارم که بیشتر راهنمایی کنم ، فقط میدونم یه زمانی میشد ، اینکه الان میشه یا نه رو نمیدونم! زمان مشخصی اعلام نشده ولی با عرضه PS4 گفتن که ما PS3 رو به این زودی ها فراموش نمیکنیم ، فعلا که بازیها مولتی پلتفرم هنوز براش میاد ولی طبیعتا اکثر سازنده ها ترجیح میدن که برای نسل حاضر بازی بسازن یعنی PS4

کنسولم رو با کابل HDMI به تلویزیون متصل کردم اما کیفیت HDMI رو نمیده کیفیت 480p میده. لطفا راهنماییم کنید.
تا الان با یه کابل HDMI دیگه متصل بودم اون خوب بود که خراب شد این یکی رو از یه دستگاه دیگه که اونجا کیفیت واقعی رو میداد برداشتم زدم به این اما اینجا مشکل داره...

کنسولم رو با کابل HDMI به تلویزیون متصل کردم اما کیفیت HDMI رو نمیده کیفیت 480p میده. لطفا راهنماییم کنید.
تا الان با یه کابل HDMI دیگه متصل بودم اون خوب بود که خراب شد این یکی رو از یه دستگاه دیگه که اونجا کیفیت واقعی رو میداد برداشتم زدم به این اما اینجا مشکل داره...

برید تو تنظیمات تصویر و hdmi و کیفیت تصویری رو که میخواید تنظیم کنید.

اینکارو انجام میدم اما نمیشه، چند لحظه تصویر سیاه میشه دوباره به حالت اول برمیگرده

کیفیت پایینتر رو تست کنید ببینید چطوره. بجز ۱۰۸۰ تیک بقیه رو بزنید. اگه بازم نشد و با یه کابل دیگه کنسول درست کار میکرد احتمالا از کابل باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or