هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خب میشه فرقشون رو بگین یا حداقل اولویت بندی کنین چون آدم زورش میاد از یه بازی این همه مدل بگیره

خوب ببینید شما باید ببیند توی جعبه چه چیزهای داره که اون یکی نداره فرقشون توی این باید متوجه بشی
مثلا مبینی یکشون دوتا بازی و دو تا دسته بهت میده
و یا اون یکی یه بازی و یه دسته که همراه کنسول هست بهت میده و همراه فیلم بلوری و یا PSN کارت

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
خوب ببینید شما باید ببیند توی جعبه چه چیزهای داره که اون یکی نداره فرقشون توی این باید متوجه بشی
مثلا مبینی یکشون دوتا بازی و دو تا دسته بهت میده
و یا اون یکی یه بازی و یه دسته که همراه کنسول هست بهت میده و همراه فیلم بلوری و یا PSN کارت

حسین جان ایشون منظورشون پک های مختلف از بازی هست ، نه باندل های کنسول

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
حسین جان ایشون منظورشون پک های مختلف از بازی هست ، نه باندل های کنسول

اوه اوه من اشتباه متوجه شدم
خوب این پک های بازی اینها یا شامل odd on های بازی میشند که با خریدشون میتوانی انها هم داشته باشی که نخواهی جداگانه بخری و بهترینشون هم به نظر من اینه
SPECIAL EDITION

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
با سلام یه سوال داشتم خدمتتون
من دستگاهم ارجیناله
میشه تو PS3 های ارجینالم از نرم افزار مولتی من استفاده کرد؟؟؟؟اگه میشه یه راهنمایی بکنید لطفا
یا نرم افزار های بدردبخور دیگه ای هست که بشه با PS3 ارجینالم ازش استفاده کرد نه دستگاه های ک÷ی خور؟؟؟؟اگه هست یه معرفی می کنید
ممنون میشم
یعنی کسی نیست اینجا جواب مارو هم بده.....

---------- نوشته در 05:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:51 PM ارسال شده بود ----------

یه مشکل دیگه هم دارم من وقتی هارد اکسترنال یل فلشم رو هم به پی اس 3 وصل می کنم تو ویدیو یا موزیک یا ...پلی 3 که میرم می نویسه فایلی نیست فلش و هارد اکسترنال رو میشناسه ها و گزینش رو میاره مثلا یو اس بی فلان ولی وقتی قسمت ویدیو یا عکس یا موزیک پی اس 3 رو باز می کنم تو قسمت فلشم میگه چیزی نیست فرمت جفت هارد و یو اس بیم هم fat32
ممنون میشم راهنمایی کنید چرا هارد و فلش رو نشون میده تو کنسول ولی محتویاتش رو نشون نمیده و میگه هیچی نیست....

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اساتيد خسته نباشيد
راهي هست كه بشه دستگاه رو به مانيتور وصل كرد تبديلي چيزي؟؟b-)

کابل HDMI به DVI تهیه کنید و میتونید وصلش کنید به مانیتور
یعنی کسی نیست اینجا جواب مارو هم بده.....

---------- نوشته در 05:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:51 PM ارسال شده بود ----------

یه مشکل دیگه هم دارم من وقتی هارد اکسترنال یل فلشم رو هم به پی اس 3 وصل می کنم تو ویدیو یا موزیک یا ...پلی 3 که میرم می نویسه فایلی نیست فلش و هارد اکسترنال رو میشناسه ها و گزینش رو میاره مثلا یو اس بی فلان ولی وقتی قسمت ویدیو یا عکس یا موزیک پی اس 3 رو باز می کنم تو قسمت فلشم میگه چیزی نیست فرمت جفت هارد و یو اس بیم هم fat32
ممنون میشم راهنمایی کنید چرا هارد و فلش رو نشون میده تو کنسول ولی محتویاتش رو نشون نمیده و میگه هیچی نیست....

نه نمیشه نصب کرد
شما باید مثلث رو بزنی و بعدش diaplay all رو بزنی تا تمام محتویات هارد یا فلشو نشونت بده

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
کابل HDMI به DVI تهیه کنید و میتونید وصلش کنید به مانیتور

نه نمیشه نصب کرد
شما باید مثلث رو بزنی و بعدش diaplay all رو بزنی تا تمام محتویات هارد یا فلشو نشونت بده
خیلی ممنون از راهنماییت داداش برای هارد....
و اما برای پی اس 3 واقعا یعنی هیچ نرم افزاری برای نصب تو پی اس 3 ارجینال نیست نرم افزار پخش کننده ای -منجری چیزی؟؟؟؟؟؟یعنی پی اس 3 هیچ نرم افزار کاربردی برا کنسول های ارجینالش بیرون نداده تا حالا؟؟؟؟؟؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
چه طوری میشه دمای کنسول رو دید و دور فن رو زیاد یا کم کرد؟

همچنین چیزی نیست که بشه فهمید و برات بزنه حرارت کنسولت چه قدره
فقط میتوانی با دست زدن به پشت کنسول از حرارتش متوجه بشی

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دوستان بازی سبک اسکایرم یا Fallout 3 ( میدونم 3 احتیاجی به گفتن نبود :D چون شنیدم خراب کردن بازی و نگفتم ) و یا سبک اسکایرم مغرفی کنید ؟ DRAGON AGE 2 ارزش بازی کردن و داره ؟ ( میدونم قدیمیه :D )

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,424
نام
بابک
دوستان نمیدونم اینجا جای درسته واسه سوال ولی میخواستم بدونم به نظر شما ps3 بخرم؟بیشتر واسه انحصاریهاش میخوام.تا کی براش بازیهای جدید میاد؟

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان نمیدونم اینجا جای درسته واسه سوال ولی میخواستم بدونم به نظر شما ps3 بخرم؟بیشتر واسه انحصاریهاش میخوام.تا کی براش بازیهای جدید میاد؟

عزیز اگه برای انحصاری میخوای بخری بخر چون منم فقط برای انحصاریاش خریدم.بازی هم فعلا که همین طور داره براش معرفی میشه منظورم انحصاریاش هست.

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin

بخر حتما هم بخر
انحصاریهاش اون قدر زیادن که دارن از سروکله ی هم دیگه بالا میرن وشاهکار همشون یعنیthe last of usهم که داره میاد
چه شود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر