هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا

RADON

کاربر سایت
Dec 3, 2010
236
نام
نیما

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان عزیز.
بنده بازی god of war1 رو به صورت یک فایل pkg دارم که حجمش تقریبا ۶ گیگ هستش.از اون جایی که میدونید fat32 فایل های بالای ۴ گیگابایت رو پشتیبانی نمیکنه می خواستم بدونم کسی راهی بلده که بشه این بازی رو نصب کرد؟
confused.gif

با تشکر

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور*
من اکانتم برا اماراته پس چرا توی Portable ID من نوشته استرالیا ؟!
اونو نمیدونم ولی یه شکی دارم و اینه من خودم اکانت اصلیم برای US هست ولی من پرتابل ای دیمو تو سایت uk.playstation.com ساختم و تو پروفایلم عکس پرچم آمریکا رو نزده یه جای دیگه رو زده
فکر کنم برای شما هم همین قضیس
دوستان یک سوال داشتم کسی میدونه قیمت بلوری بازی که بخوام ازش به عنوان دیسک بوت استفاده کنم چنده؟
بوت موتو نمیدونم :d ولی الان ارزونترین دیسک 25 تومنه
به غیر از مسائل کپی خور* ------------------ آقا سوال منم جواب بدین تلف میشم میخواستم پستم و ویرایش کنم نشد !!!!!!!!!!!!!! دوستان بازی سبک اسکایرم یا Fallout 3 ( میدونم 3 احتیاجی به گفتن نبود چون شنیدم وگاسش خراب کردن ) و همینطور سبک اسکایرم معرفی کنید ؟ DRAGON AGE 2 ارزش بازی کردن و داره ؟ ( میدونم قدیمیه )
والا من خودم تو نخ RPG نیستم به جز دیابلو3 :d ولی برو گیم اسپات ژانر مورد نظرتو پیدا کن ببین تو اون ژانر کدوما بالاترین امتیازو آوردن بعد برو تو پیج بازیش اگه اونی که میخواستی بود خب برو تهیش کن

silenc3r

کاربر سایت
Jun 5, 2011
26
سلام دوستان با عرض خسته نباشید. اقا ما 2 تا دسته داریم جفتشون یه مشکلی پیدا کردن تو بازی فیفا یا هر بازیه دیگه ای می ریم وقتی انالوگ چپی رو یه زره محکم فشار می دی دکمه ی پایین اشاره عمل می کنه که تو فیفا تاکتیکهاست جالب اینه که هر دو دسته اینجوری شده تو بازی های دیگه هم این مشکل هست ببخشید اگه اینجا جاش نبود.. چاره ای براش نیست باید بدم تعمیرکار؟؟؟

---------- نوشته در 04:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:49 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان با عرض خسته نباشید. اقا ما 2 تا دسته داریم جفتشون یه مشکلی پیدا کردن تو بازی فیفا یا هر بازیه دیگه ای می ریم وقتی انالوگ چپی رو یه زره محکم فشار می دی دکمه ی پایین اشاره عمل می کنه که تو فیفا تاکتیکهاست جالب اینه که هر دو دسته اینجوری شده تو بازی های دیگه هم این مشکل هست ببخشید اگه اینجا جاش نبود.. چاره ای براش نیست باید بدم تعمیرکار؟؟؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,420
نام
بابک
آقا مشکلی نداره وقتی کنسول خاموشه دیسک داخلش باشه؟! :D
نه داداش

---------- نوشته در 11:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:48 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من امروز از پسر عموم یه اسلیم 320 سفید گرفتم 820.یه هفته کار کرده.خوب گرفتم؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آقا مشکلی نداره وقتی کنسول خاموشه دیسک داخلش باشه؟! :D

نه مشکلی نداره ولی بهتره نباشه
QUOTE=silenc3r;2274970]سلام دوستان با عرض خسته نباشید. اقا ما 2 تا دسته داریم جفتشون یه مشکلی پیدا کردن تو بازی فیفا یا هر بازیه دیگه ای می ریم وقتی انالوگ چپی رو یه زره محکم فشار می دی دکمه ی پایین اشاره عمل می کنه که تو فیفا تاکتیکهاست جالب اینه که هر دو دسته اینجوری شده تو بازی های دیگه هم این مشکل هست ببخشید اگه اینجا جاش نبود.. چاره ای براش نیست باید بدم تعمیرکار؟؟؟

---------- نوشته در 04:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:49 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان با عرض خسته نباشید. اقا ما 2 تا دسته داریم جفتشون یه مشکلی پیدا کردن تو بازی فیفا یا هر بازیه دیگه ای می ریم وقتی انالوگ چپی رو یه زره محکم فشار می دی دکمه ی پایین اشاره عمل می کنه که تو فیفا تاکتیکهاست جالب اینه که هر دو دسته اینجوری شده تو بازی های دیگه هم این مشکل هست ببخشید اگه اینجا جاش نبود.. چاره ای براش نیست باید بدم تعمیرکار؟؟؟[/QUOTE]
شما یه مقدار صبر کنی بهتره ها:d

یه مقدار رطوبت رفته تو دسته ها به خاطر همون قاطی کرده ولی برای شما حاد نیست یه کاری کن دسته ها رو ریست کن ببین درست میشه؟ پشت دسته کنار پیچ وسط یه سوراخ ریز هست اونجا یه دکمه هستش با یه سوزن فشارش بده ریست میشه
اگه درست نشه باید بدی تعمیرکار

gerrardm

کاربر سایت
Aug 25, 2010
163
نام
متین
من فکر کنم فن PS3 مشکل پیدا کرده تا روشن میکنم یک صدای بلند بدی بعد یک ربع هم که بازی میکنم میگه دستگاه داغ شده خاموشش کنم دستگاهم Fat هست راه حلی براش ندارین؟:(:((

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
زماني كه بخوايم دستگاهو خاموش كنيم كليد پاورو از پشت دستگاه خاموش كنيم هردفعه يا نميخواد؟:">

بله اگر اینکار رو هر دفعه بکنی بهتره چون برق نوسان داره و دستگاه دیگه کاملا خاموشه

silenc3r

کاربر سایت
Jun 5, 2011
26

QUOTE]

دوستان من پیگیری کردم مشکل رو معلوم شد کلا این مشکل پیش میاد باید باز کنی دسترو صفحه بردم بر گردونی با دستمال نمدار تمیز کنی یه برد دیگه هست پلاستیکیه اونم از خارش جدا کنید تمیز کنید یه فوم زیرشه مشکل اصلیم اونه تیه زمان فشرده می شه اونو برگردونید جایه اصلیش تمیز کردید ببندید پیچه برده اصلیم محکم محکم ببندید حله دیگه. واصه من که دیگه جفت دسته هام اکی اکی شد :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر