هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

متعصفانه مشکل حرارتی پیدا کرده کاریشم نمیشه کرد یعنی خرج کردنش مثل آفتابه خرج لحیم میمونه بهتره به فکر تعویضش باشی
یعنی میشه تعویضش کرد؟ چقدر حدودا باید بیشتر بدم تا یک دستگاه جدید بگیرم ؟

یکی از دوستان بنده ps3 گرفته روی تلویزون خونه ما تصویر اومده وقتی برده خونه خودشون وصل که میکنه روی تی وی پیغام out of range میده چیکار باید بکنه تا درست بشه

یعنی میشه تعویضش کرد؟ چقدر حدودا باید بیشتر بدم تا یک دستگاه جدید بگیرم ؟

تعویض که نه شما اینو به هر قیمتی که بشه میفروشی یه مقدار با توجه به قیمت روز میزاری روش و یکی دیگه میخری
یکی از دوستان بنده ps3 گرفته روی تلویزون خونه ما تصویر اومده وقتی برده خونه خودشون وصل که میکنه روی تی وی پیغام out of range میده چیکار باید بکنه تا درست بشه
بهش بگو دستگاه رو خاموش کنه
بعد دوباره از جلو روشنش کنه ولی دستشو از رو دکمه پاور برنداره تا بوق دوم رو بزنه و خاموش بشه بعد روشن کنه به احتمال خیلی زیاد تنظیمات تصویر ریست بشه و تصویر بیاد

دوستان عزیز یه سوال داشتم.میخواستم ببینم میشه ps3 رو به pc وصل کنم??اگه میشه چجوری ?
ممنون

منظورتون رو متوجه نشدم
برای چه کاری به PC وصل کنید؟
اگه منظور شما انتقال فایل هست ، از طریق کابل شبکه امکان پذیر هست
اگه منظور استفاده از مانیتور هست ، قسمت آخر تاپیک زیر را مطالعه کنید:
راهنمای جامع خرید PS3

والا میترسم بگم واسه چه کاری باز اخطار بگیرم!بله واسه همون احتمال اولتون میخوام.اقا امیر مشکلی واسه ps3 پیش نمیاد ?همینطوری راخت یه سر کابل شبکه رو بزنم به pc یه سر دیگش رو به ps3 بعد مسل فلش یا هارد میخوندش??مممنون میشم کامل راهنماییم کنین.

اقا کیوان به قران انقال فایل از pc به ps3 مربوط به مسایل هک نمیشه...

شما میخوای بازی از روی هارد کامپیوترت منتقل کنی به PS3، بعد میگی مربوط به مسایل هک نمیشه؟ با کابل شبکه و یه PS3 عادی نمی تونید همچین کاری کنید، پس سوالتون رو در جای مناسب بپرسید که هم قوانین رو رعایت کنید هم جواب درست بگیرید!

آقا با این کابل میشه ps3 رو به مانیتور وصل کرد؟!
شنیدم یکیشون دیجیتال میفرسته و یکیشون آنالوگ و!!! من نمیدونم!!!
با این کابل میشه و آیا کیفیت تصویر تغییر می کنه؟!
ممنون میشم ...

راستش من خودم PS3 با VGA وصل نکردم تا حالا ولی DVI وصل کردم و کیفیت خیلی خوبی داره
البته فکر کنم با VGA کیفیت کمی پائین بیاد ، اگه بتونی DVI وصل کنی بهتره
بخش آخر این تاپیک رو هم مطالعه کنی بد نیست:
راهنمای جامع خرید PS3

راستش من خودم PS3 با VGA وصل نکردم تا حالا ولی DVI وصل کردم و کیفیت خیلی خوبی داره
البته فکر کنم با VGA کیفیت کمی پائین بیاد ، اگه بتونی DVI وصل کنی بهتره
بخش آخر این تاپیک رو هم مطالعه کنی بد نیست:
راهنمای جامع خرید PS3
تاپیکتون رو قبلا هم دیده بودم ...
ولی مانیتور من ورودی DVI نداره!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or