هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام به همه دوستان من یه مشکل دارم : من بازی silent hill downpour رو ریختم توی هارد داخلی ولی در حین بازی همش بازی گیر میکنه یا کند میشه انگار که سیستم PS3 نمیکشه:-/ میخوام بدونم مشکل از کجاس یه PS3 FAT 160 دارم فقط توی این بازی این مشکل رو دارم ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن:">

سلام به همه دوستان من یه مشکل دارم : من بازی silent hill downpour رو ریختم توی هارد داخلی ولی در حین بازی همش بازی گیر میکنه یا کند میشه انگار که سیستم PS3 نمیکشه:-/ میخوام بدونم مشکل از کجاس یه PS3 FAT 160 دارم فقط توی این بازی این مشکل رو دارم ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن:">

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور*

دیگه نمیگم گزارش میکنم پستتونو
رعایت کنید

دوستان لطفا یکی قضیه پلات و غیر پلات رو برام روشن کنه و یه توضیح کامل بده!
خیر از جوونیتون ببینید انشالله!!
بازی هایی که فروششون بالاست بعد از مدتی یه نسخه به نام پلاتینیوم یا Greatest hits میدن بیرون.
محتوای دیسک پلاتینیوم ها فرقی با نسخه معمولی نداره ولی دفترچه ای که توش هست سیاه و سفیده و قاب بازی خاکستری هستش !

دوستان لطفا یکی قضیه پلات و غیر پلات رو برام روشن کنه و یه توضیح کامل بده!
خیر از جوونیتون ببینید انشالله!!

بازی های پر فروش بعد از یه مدتی به صورت Platinum عرضه میشن !
و فرق اونها :

1. باکس آرتشون فرق داره
uncharted_box_art.jpg
Uncharted%20Platinum.jpg
2. باکس خود بازی از حالت بی رنگ به حالت نقره ای دی میاد
3. قیمت اونها پایین تره

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور*

دیگه نمیگم گزارش میکنم پستتونو
رعایت کنید

من از کجا باید میدونستم که این مشکل مربوط به مسائل ((کپی خور ))
درضمن دوستان بعد از این که تذکر میدن بهتره یه راهنمایی هم بکنن من منکر اشتباهم نمیشم ولی بهتر بود بعد از تذکر دادن دوستان بگن سوال شما مربوط به یه تاپیک دیگه هستش و لینک اون تاپیک رو بدن........................

من از کجا باید میدونستم که این مشکل مربوط به مسائل ((کپی خور ))
درضمن دوستان بعد از این که تذکر میدن بهتره یه راهنمایی هم بکنن من منکر اشتباهم نمیشم ولی بهتر بود بعد از تذکر دادن دوستان بگن سوال شما مربوط به یه تاپیک دیگه هستش و لینک اون تاپیک رو بدن........................

یکم به خودتون زحمت بدین پیدا کردن دو تا تاپیک کار سختی نیست
http://forum.bazicenter.com/thread33248/page709
و
http://forum.bazicenter.com/thread65737/page93

سلام
نرم افزاری هست که بشه از طریق اون بازیهای ps3 رو ضبط کرد یا حتما نیاز به سخت افزار خاصی هست ؟
ممنون

بعضی بازی ها مثل just guse 2 خود بازی داره بعضی ها هم یه وسیله بود که اسمش یادم نیست :دی

این سوال رو دوستمون کرد...
من رو PSP یه پلاگ این نصب کردم که بازدن فلان دکمه و یه دکمه دیگه از صفحه نمایش عکس میگرفت
یه همچین چیزی واسه PS3 نیست؟!
حیف این بازی ها نیست ازشون عکس نندازیم؟(انحصاری ها رو میگم!)

سلام
نرم افزاری هست که بشه از طریق اون بازیهای ps3 رو ضبط کرد یا حتما نیاز به سخت افزار خاصی هست ؟
ممنون

مثکه یه دستگاهی هست که با USB به تلویزیون وصل میشه و از صفحه ی تلویزیون فیلم میگیره ! یکی از بچه های همین سایت داشت ! گفت نزدیک 170 تا 200 $ ـه !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or