هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان من امروز ویتایه ۳.۶۸ خودم رو جیلبریک کردم ولی نمیدونم چطور میتونم پلاگین نصب کنم‌یا بازی نصب کنم
الان یه آیکون به نام vitashell و و تویه Setting هم گزینه ی HENkaku Settings اضافه شده
خلاصه که ممنون میشم بهم بگید چطور‌میتونم فایل پلاتین و یا بازی‌نصب کنم
خلاصه‌که از کجا شروع کنم

• Like
Reactions: se.phi.roth

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
بصورت دستی با اپدیتر مخصوص دولوپر the flow اپدیت کن به 3.65 راحت کپی خور دایم میشه
3.67 و 3.68 بعد هر بار ریست باید 10 ثانیه وقت گذاشت henkaku رو فعال کرد
اپدیت ورژن 3.65 دانلود کنم نصب کنم بعد هنکاکو یعنی ورژنو ببرم بالا؟
نه کپی خوره قدیمیم از بین بره ؟

• Like

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
دوستان من امروز ویتایه ۳.۶۸ خودم رو جیلبریک کردم ولی نمیدونم چطور میتونم پلاگین نصب کنم‌یا بازی نصب کنم
الان یه آیکون به نام vitashell و و تویه Setting هم گزینه ی HENkaku Settings اضافه شده
خلاصه‌که از کجا شروع کنم
با برنامه autoplugin راحت میشه پلاگینو نصب کرد بازی هارم باید داخل فولدر app بریزی
دانلود آسان بازی های vita و psp و ps1

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
بهتره قبلش هک رو کلا پاک کنی ویتا رو هم ریستور کنی بعد با روش dns مستقیم از خود کنسول آپدیت کنی بعدم از اول مراحل هک و انجام بدی.اگر با روش قدیمی بری کنسول آپدیت میشه اما هک قبلی هم سرجاش میمونه. اگر چه میتونی اون و پاک کنی و دوباره هک رو انجام بدی اما به نظرم روش اول بهتر و راحت تره

• Like

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
بهتره قبلش هک رو کلا پاک کنی ویتا رو هم ریستور کنی بعد با روش dns مستقیم از خود کنسول آپدیت کنی بعدم از اول مراحل هک و انجام بدی.اگر با روش قدیمی بری کنسول آپدیت میشه اما هک قبلی هم سرجاش میمونه. اگر چه میتونی اون و پاک کنی و دوباره هک رو انجام بدی اما به نظرم روش اول بهتر و راحت تره
ممنون بابت پاسخگوییتون
خوب پاک کنم هکو همین 2 تا ایکون هایی که اضافه شده مثل مولکول و وافای افلاین بعد روش dns به چه صورته میشه بیشتر توضیح بدید ؟

آخرین ویرایش:
  • Like

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
ممنون بابت پاسخگوییتون
خوب پاک کنم هکو همین 2 تا ایکون هایی که اضافه شده مثل مولکول و وافای افلاین بعد روش dns به چه صورته میشه بیشتر توضیح بدید ؟
تو هک بروش جدید شما نیازی به هیچی ندارید. برای dns هم با ابن لینک میتونین آپدیت کنین
منبع

• Like

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
خلاصه‌که از کجا شروع کنم
TheOfficialFloW/NoNpDrm
فقط پاراگراف installation لازمه انجام بدید. برای نصب بازیهای nonpdrm فقط کافیه توی ویتاشل دکمه ی select رو بزنید و با usb وصل بشید به pc. پوشه بازی رو بریزید توی پوشه app. اگه احیانا اپدیت و dlc و لایسنس داشت هم هرکدوم توی یه پوشهای مخصوص خودشون.
اخرشه یه refresh live arena بزنید هرچی تازه نصب شده ورجه وورجه کنان اضافه میشه :D

برای اینکه دیگه از صفر شروع نکنید ازین روش میشه رفت. فقط شما 3.60 ی ها در مورد اون قضیه بریک در کل احتیاط کنید
TheOfficialFloW/enso

اینا رو باید با برنامه mai نصب کنی. که به اعتقاد من خیلی از نصب vpk بهتره.
البته محمد جان بازی های mai مثل nonpdrmها پوشه ای هستن ولی فرقشون رو تقریبا میشه از فایلها و ساب فولدرهاشون تشخیص داد. باز nonpdrm از mai بهتره دیگه نصب هم نمیخواد
تقریبا مثل بازیهای فیکس شده ی ps3 که با فقط تنها کاری که میکردیم اینبود که با مولتی من کپیشون میکردیم تو هارد کنسول!

• Like

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
ممنون بابت پاسخگویی اما در کل کسی جز به جز یاد نمیده یا حوصله نداره یا فکر میکنه ما خیلی واردیم دیشب تا حالا 100 تا راه رو رفتم ویتارو از ورژن 3.60 بردم روی 3.68 از خود سرور سونی بعد با آموزش یوتیو-ب هک جدیدیو نصب کردم فقط تونستم 1 بازی با فرمت vpk نصب کنم همین حالا هم درگیرشم اون قسمت هم گفتی یه فایل 4 کیلو بیتی اضافه کردم هیچی نشد اصلا نمیشه بازیهارو نصب کرد

چشمش نکنم جواب داد اما بسختی هرکسی مشکلی داشت بگه مارحلی رو که رفتم بهش توضیح بدم.

Last edited by a moderator:
  • Like

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام دوستان من میخوام ps vita نو بخرم حالا یه سؤال این کنسول هک یا همون کپی خور میشه؟ و میتونیم داخلش بازی بریزیم بدون اینکه ارجینال بخریم
بله الان دیگه تمام فرمویرها کپی خور میشن

• Like

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
دوستان من یه مشکل دارم پوشه ای به نام tai تو vitashell پیدا نمیکنم که فایل پلاگین رو توش کپی کنیم؟
سلام هست دقت کنی هم تو ur0 هست هم تو ux0 اولی برای sdکارتهای هکی دومی برای مموری اورجینال ویتاست که اگه پیداش کردی یه فایل دیگه هم به اسم confing توشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر