هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
کار میکنه اینطوری؟!config.txt رو چکار کنم؟
طبق گفته های دوستمون برنامه هک رو اجرا کنی و گزینه اخرو بزنی باید باشه اولین باره میشنوم که نیست
بازم تست کن نبود بساز تست کن نشدم که احتمالا یجاییو درست انجام ندادی

• Like
Reactions: se.phi.roth

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
من تو دو راهی گیر کردم
نمیدونم حالا ps vita بخرم یا ps3
بخدا دوستان کمکم کنید
سلام
کنسول دستی با خونگی کاملا متفاوته. اگر میخواید تو سفر و جابجایی بازی کنید و نیازی به تلویزیون نداشته باشید ویتا بهتره.
ضمنا ps3 هم دیگه منسوخ شده و بهتره مقایسه نشه. الان بهترین موقع برای خرید ویتاست. راحت میتونین کپی خور کنین و از کلی بازی تو سبک های مختلف استفاده کنید. اینم در نظر داشته باشین کنسول کپی خور فقط هزینه خریدش رو میدین و بعدش مجبور نیستین براش هزینه کنین. این نکته خیلی مهمیه. ضمنا حتما تو سایتهای ویدیویی بررسی هاش و لیست بهترین بازیهاش رو جستجو کنید تا بهتر بفهمید بازیهاش متناسب با سلیقتون هست یا خیر.
موفق باشید.

• Like

Erfan Nekhat

کاربر سایت
Jul 3, 2018
24
سلام
کنسول دستی با خونگی کاملا متفاوته. اگر میخواید تو سفر و جابجایی بازی کنید و نیازی به تلویزیون نداشته باشید ویتا بهتره.
ضمنا ps3 هم دیگه منسوخ شده و بهتره مقایسه نشه. الان بهترین موقع برای خرید ویتاست. راحت میتونین کپی خور کنین و از کلی بازی تو سبک های مختلف استفاده کنید. اینم در نظر داشته باشین کنسول کپی خور فقط هزینه خریدش رو میدین و بعدش مجبور نیستین براش هزینه کنین. این نکته خیلی مهمیه. ضمنا حتما تو سایتهای ویدیویی بررسی هاش و لیست بهترین بازیهاش رو جستجو کنید تا بهتر بفهمید بازیهاش متناسب با سلیقتون هست یا خیر.
موفق باشید.
ممنون میتونین چندتا بازی بهم بعرفی کنین که امریکایی باشه و ژاپنی نباشه چون از بازی های ژاپنی متنفرم!!

• Like

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
من تو دو راهی گیر کردم
نمیدونم حالا ps vita بخرم یا ps3
بخدا دوستان کمکم کنید
بنظر من اگه برات هیچ فرقی نداره دستی باشه یا خونگی بنظرم برو سمت ps3
خدا تا بازی خوب داره شاید چند برابر ویتا ولی خب قابل حمل نیست

وگرنه اگه دستی میخوای که ویتا هم هک شده و خیلیم عالیه

• Like

Alireza22

کاربر سایت
Jul 5, 2018
18
سلام.دوستان میشه یه راهنمایی کنید؟بعد اینکه کنسول هک کردیم بازیهارو چطور باید داخل کنسول نصب کنیم؟چنتا سایت خوب که بازیهارو واسه دانلود میزارن میشه معرفی کنید؟

• Like

Erfan Nekhat

کاربر سایت
Jul 3, 2018
24
بنظر من اگه برات هیچ فرقی نداره دستی باشه یا خونگی بنظرم برو سمت ps3
خدا تا بازی خوب داره شاید چند برابر ویتا ولی خب قابل حمل نیست

وگرنه اگه دستی میخوای که ویتا هم هک شده و خیلیم عالیه
خب من راستش ps3 میخوام چون بازی هاش بیشتره و بهتره ولی یه چیزی میخوام که همراهم باشه مثله یه گوشی که هرجا برم همراهم باشه خب من زیاد حوصله ندارم که روی صندلی بشینم و دو ساعت ps3بازی کنم
نظر شما چیه دوستان؟

• Like

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
سلام.دوستان میشه یه راهنمایی کنید؟بعد اینکه کنسول هک کردیم بازیهارو چطور باید داخل کنسول نصب کنیم؟چنتا سایت خوب که بازیهارو واسه دانلود میزارن میشه معرفی کنید؟
پست های این دو سه روز اخیر رو بخونید قبلا مطرح شده

خب من راستش ps3 میخوام چون بازی هاش بیشتره و بهتره ولی یه چیزی میخوام که همراهم باشه مثله یه گوشی که هرجا برم همراهم باشه خب من زیاد حوصله ندارم که روی صندلی بشینم و دو ساعت ps3بازی کنم
نظر شما چیه دوستان؟
خب از اون لحاظ ویتا برای شما بهتره ولی مسلما بازیهای AAA و انحصاری رو که فقط روی کنسول خونگیاومده رو از دست میدی
اگه روی ویتا یه انچارتد فرعی هست روی ps3 3 شماره اصلی داره!
ولی یه سری عناوین فقط روی ویتا حال میده مثل hotline miami و child of light و کلی پلتفرمر دیگه

• Like

Erfan Nekhat

کاربر سایت
Jul 3, 2018
24
سلام دوستان میدونم این مطلب ربطی به اینجا نداره حالا شما به بزرگی خودتون ببخشید خب با شبیه ساز ps1 در psp چجوری از R2 و L2 استفاده میکنین خب تا جایی که من میدونم psp اینارو نداره

• Like

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
سلام دوستان میدونم این مطلب ربطی به اینجا نداره حالا شما به بزرگی خودتون ببخشید خب با شبیه ساز ps1 در psp چجوری از R2 و L2 استفاده میکنین خب تا جایی که من میدونم psp اینارو نداره
پیش فرض خودش آنالوگو بدید راست میشه R2 بدید چپ میشه L2 ، که میتونید تو کنترل ستینگ هم عوضش کنید

• Like

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
سلام.دوستان من فریمورم ۳.۶۱ هست چطور میتونم به ۳.۶۵ اپدیت کنم.از طریق کنسول فقط به جدیدترین ورژن اپدیت میکنه
آپدیت کن همینو بهتره و راحت میتونی هک بزن 3.68 تو و هر بازی تا این فریمور بیاد رو اجرا میکنه
خودم 3.60 بودم که قبلشم کپی بود به 3.68 آپدیت کردم از خود کنسول

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر