هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
سلام
من ویتام 3.68 اورجینال خوره
آموزش هک 3.68 رو کجا میتونیم گیر بیاریم ؟
شما ادرسی داری ازش ممنون میشم بدی
یه روش تو یوتیوب هست رفتم نشد
خصوصی شد.
کنسول خودم ورژن 3.60 بود کپی خور قدیمی بود که نصفی از بازی جدیدا رو اجرا نمی کرد
با این ویدیو آپدیت کردم به 3.68 بعد مو به مو با آموزش پیش رفتم اوکی شد
نکته: فقط هرچی که انجام میده رو اجرا کن اشتباه کردی باز مراحلو از اول انجام بده.

• Like
Reactions: se.phi.roth

kly4ever

کاربر سایت
Apr 30, 2013
71
نام
حمیدرضا سلیمانی
n
خصوصی شد.
کنسول خودم ورژن 3.60 بود کپی خور قدیمی بود که نصفی از بازی جدیدا رو اجرا نمی کرد
نکته: فقط هرچی که انجام میده رو اجرا کن اشتباه کردی باز مراحلو از اول انجام بده.
دستت درد نکنه
ک\ی خور شد
بازی هارو از کجا دان و نصب کنم
؟

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
خصوصی شد.
میشه لطف کنی لینکشو برای من هم بفرستی؟

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
خصوصی شد.

با سلام به دوستان گل تو این پست همه ی آموزش لازم که خودم از نت یاد گرفتم رو پست میکنم تا بقیه استفاده کنند فقط برای لینک کپی خور کسی خواست بگه تا براش خصوصی کنم چون سایت مذکور تو کشورمون فی-لت-ره

خوب اول باید لینکو بهتون بدم بعدش مراحل رو که انجام دادید باید برید تو این سایت بازیها رو دانلود کنید سایت روسی هست فکر کنم اما 80 % بازیها یا بیشترو داره بصورت ایندکس جداگانه همراه با توضیحات راحت و دارا بودن dlc و patch ها
Code:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AQKi-INg2zf2OSFfKSD9L0VHg2Vr2yo_g2xdrIlHKk0/htmlview

بعضی از بازیها فرمتشون vpk هست و بعضیها zip یا rar خوب برای انتقال دیتا 2 تا راه وجود داره اول شما باید برنامه qcma را دانلود و نصب کنید قبل نصب کنسول رو با کابل به لبتاپ یا pc وصل کنید و اینو نصب کنید که حکم درایو کنسوله برای شناسایی بعد که کنسول رو خون باید برنامه fillzilla رو اخرین ورژن رو دانلود و نصب کنید که حجمی نداره هردو برنامه
برای وصل شدن به fillzilla کابل وصل باشه و برید داخل برنامه هک vita shell بعد دکمه select را فشار دهید که آدرسی مثل این 198.168.1.5 بده مال هرکسی مقداری رقماش فرق میکنه و تو قسمت host هم اکثرا کد چهار رقمی میده مثل این1337 اینایی که توی ویتا دیدید توی کادرهایی که گفتم وارد کنید بعد کانکت کنید تا وصل شه و مقداری فایل و پوشه زرد رنگ ببینید که شما فقط برای نصب و کپی باید فایلها رو درون پوشه ux0 کپی کنید توی قسمت app و اگه بازیتون پوشه patch یا dlc داشت هر کدام از پوشه هارو همونجا کپی کنید البته این در مورد بازیهایی هست که فرمتشون zip یا rar هست والله بازیهای فرمت vpk رو درون پوشه ux0 هرکجا که کپی کنید و با ویتا برید میبینید همونجاست خوب در مورد فرمت vpk فایل بازی رو درگ کنید توی پوشه ی ux0 و وقتی توی برنامه fillzilla صدرصد شد برید توی ویتا جایی که برنامه رو کپی کردید اجرا کنید با ویتا شل و مراحل نصبش یه تایید yes و no میده که yes رو بزنید نصب میشه بعد دکمه select رو بزنید و برید پاییترین صفحه ی ویتا تو ی منو اصلی و میبینید ایکون بازی داره بندری میزنه :))
خوب برای نصب بازیهای با فرمت zip یا rar همون طوری که گفتی باید فایلهای مذکور را از زیپ در آورده و درون پوشه ux0 و پوشه های داخلش که app هست کپی کنید با همین fillzila بعد کپی که تمام شد دکمه select رو بزنید و گزینه ی refresh live arena رو بزنید یه فایلی 100% میشه و بازیها نصب میشن اتوماتیک و باز برید پایین منو اصلی ویتاتون میبینید باز ایکون بازی داره بندری میره =))

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم تا بقیه ی دوستان استفاده کنند
خودم چند بار اینجا کمک خواستم کسی درست راهنمایی نکرد خیلی عادی و یه توضیح مختصر میداد اینو کلی تو کل گوگل هم بگردی درون صفحه های فارسی همچین توضیحی پیدا نمیکنی
یا علی استفاده کنید.
:X::Square::Triangle::Circle:

Last edited by a moderator:

geow

کاربر سایت
Oct 17, 2012
87
برا منم می‌فرستید
خصوصی شد.
برا منم ارسال میکنی بی زحمت

• Like
Reactions: MoHammadZero

Erfan Nekhat

کاربر سایت
Jul 3, 2018
24
سلام الان تو فریمور 3.68 میشه بازی های psp و ps1 نصب کرد؟

و یه سؤال دیگه وقتی ps vita رو کپی خور کنم میشه انلاین بازی کنیم؟

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
سلام ممنون میشم برای منم بفرستی.
خصوصی شد.

teraway رو دانلود کردم ولی موقع اجرا این ارور رو میده
جواب دادم.

و یه سؤال دیگه وقتی ps vita رو کپی خور کنم میشه انلاین بازی کنیم؟

بله با اسپاف کردن توی سیتیگ نوشته هنکاکو سیتینگ اونجا رفتید احتمالن زده خودش 3.65 شما بزنید 3.68 حتی میتونید تروفی های بازیهانونم ثبت کنید و پیام بدید و پارتی بزنید با دوستانتون مثل ps4 خودم تست کردم.

• Like
Reactions: morteza_m2n

Erfan Nekhat

کاربر سایت
Jul 3, 2018
24
خصوصی شد.

جواب دادم.

بله با اسپاف کردن توی سیتیگ نوشته هنکاکو سیتینگ اونجا رفتید احتمالن زده خودش 3.65 شما بزنید 3.68 حتی میتونید تروفی های بازیهانونم ثبت کنید و پیام بدید و پارتی بزنید با دوستانتون مثل ps4 خودم تست کردم.
جونمی جان!
یه دلم میگه ps3 بخرم یه دلم میگه ps vita!
آخه من کنسول دستی بیشتر میخوام چون باهاش راحترم و همه جا میتونم همراهم ببرمش
ولی با ps3 نمیشه اینکارو کرد ولی ps3 بازی های بهتری از نظر گیم پلی و گرافیک از ps vita داره مانند:(gta v-god of war -uncharted1.2.3)و خیلی بازی های دیگه!
شما بهم بگین به حرف کدوم دلم گوش بدم

میتونین چندتا بازی انلاین خوب معرفی کنین؟

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
جونمی جان!
یه دلم میگه ps3 بخرم یه دلم میگه ps vita!
آخه من کنسول دستی بیشتر میخوام چون باهاش راحترم و همه جا میتونم همراهم ببرمش
ولی با ps3 نمیشه اینکارو کرد ولی ps3 بازی های بهتری از نظر گیم پلی و گرافیک از ps vita داره مانند:(gta v-god of war -uncharted1.2.3)و خیلی بازی های دیگه!
شما بهم بگین به حرف کدوم دلم گوش بدم

به نظر من اول ps3 چون هم کلی گیم داری برای بازی هم قابلیت های زیادی داره مثل پخش فيلما ...

• Like
Reactions: Sega_genesis

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
سلام دوستان.خوبین
امروز رفتم پی اس ویتا بگیرم. نوش رو نداشتن.فروشنده گفت یه دست دوش رو دارم.که هم وای فای هست هم سیمکار خور.
ولی شارژر نداره.
چون من شهرستانم،فقط همین رو میتونم تهیه کنم.قبلا هم اسلیم داشتم و با ویتا آشنایی ندارم.
حالا چنتا سوال دارم لطفا راهنمایی کنین:
1-چطوری باید تستش کنم از نظر سلامتی و فریمور؟
2-این مدلی که فروشنده گفته خوبه؟(وای فای و سیمکارت خور)
3-شارژرش گیر میاد؟ قیمتش چنده؟ با شارژر دیگه ای هم میشع شارژش کرد؟
4-همراه پی اس پی که میخوام بخرم چیا باید باشه؟مموری هم باید باشه تو کارتنش؟
5-قیمت رو 590 گفت بهم. به نظرتون مناسبه؟
6-بازی هاش راحت گیر میان؟ مدل اسلیم که داشتم راحت بود بازی ها همه تو دسترس بودن چون کپی خور بود. ویتا چطوریه؟ ماجرای کپی خورو هک شدن و بریک شدن تو ویتا هم هست؟
7- لطفا منو کاملا راهنمایی کنین تا بتونم از سالم بودنش اطمینان داشته باشم.یهو جنس بنجول نندازه بهم..چون گفت مال مشتریه گذاشته واسه فروش
اگه قسمت بشه بعد از 7 سال دوباره میخوام به جمع پی اس پی بازای فروم ملحق بشم:p

پیشاپیش ممنون از جواباتون:x

• Like
Reactions: Sega_genesis

Erfan Nekhat

کاربر سایت
Jul 3, 2018
24
سلام دوستان یه سؤالی که فکرم درگیرش وقتی ps vita خریدم کارت حافظه خودش که گرونه کارت حافظه میکرو رو کجا میتونم پیدا کنم آیا خودم میتونم بسازمش؟
لطفا راهنمایی کنین
من الان جزیره قشم قرار دارم!

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
سلام دوستان.خوبین
امروز رفتم پی اس ویتا بگیرم. نوش رو نداشتن.فروشنده گفت یه دست دوش رو دارم.که هم وای فای هست هم سیمکار خور.
ولی شارژر نداره.
چون من شهرستانم،فقط همین رو میتونم تهیه کنم.قبلا هم اسلیم داشتم و با ویتا آشنایی ندارم.
حالا چنتا سوال دارم لطفا راهنمایی کنین:
1-چطوری باید تستش کنم از نظر سلامتی و فریمور؟
2-این مدلی که فروشنده گفته خوبه؟(وای فای و سیمکارت خور)
3-شارژرش گیر میاد؟ قیمتش چنده؟ با شارژر دیگه ای هم میشع شارژش کرد؟
4-همراه پی اس پی که میخوام بخرم چیا باید باشه؟مموری هم باید باشه تو کارتنش؟
5-قیمت رو 590 گفت بهم. به نظرتون مناسبه؟
6-بازی هاش راحت گیر میان؟ مدل اسلیم که داشتم راحت بود بازی ها همه تو دسترس بودن چون کپی خور بود. ویتا چطوریه؟ ماجرای کپی خورو هک شدن و بریک شدن تو ویتا هم هست؟
7- لطفا منو کاملا راهنمایی کنین تا بتونم از سالم بودنش اطمینان داشته باشم.یهو جنس بنجول نندازه بهم..چون گفت مال مشتریه گذاشته واسه فروش
اگه قسمت بشه بعد از 7 سال دوباره میخوام به جمع پی اس پی بازای فروم ملحق بشم:p

پیشاپیش ممنون از جواباتون:x
شارژر چیز دیگه نمیخوره بش ماله ويتا باید باشه، اول از همه باید بفهمی که شارژر داره خود فروشنده که بفروشه بت و همینطور مموري داره یا نه چون بدون اینها نمی تونی استفاده کنی
اگه آنلاین بخوای بازی کنی هک نکنی بهتر هست :) اما ظاهرا هک کنی بازیهای ویتا و psp و کلی گیم دیگه هست که میتونی مجانی بازی کنی :D من خودم هنوز هک نکردم ويتام را ، اگر اشتباه انجام بدی مراحل هک را بله ميگن بریک میشه دستگاه
برای خرید هم مهلت تست بگیری 24 ساعت دکمه ها باید سالم باشن pixel سوخته نداشته باشه ... قیمتش هم ای اگه بده بت مموری و شارژر ميصرفه :-?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر