هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
278
نام
Abolfazl
روش منتشر شده رو 3.65 امتحان کردم که بدون مشکل هم h-encore و بعدش enso جواب داد.
فقط یه نکته اینکه برای انجام این هک باید قبلا یه اکانت رو دستگاهتون لینک کرده باشین تا بتونین هک رو انجام بدین.
حالا به هر دلیلی اگه قبلا اینکارو انجام نداده باشین و فرم ویر فعلیتون هم پایینتر از 3.68 باشه(مثلا 3.65) ،میتونین با تنظیم DNS بر روی 212.47.229.76 بدون نیاز به آپدیت به آخرین فرم ویر یه اکانت بسازین یا به اکانتی که قبلا ساختین لاگین کنید.

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
h-encore روی 3.67 مثل هلو نصب شد. بعد هر بار ریبوت هم کلا 10 ثانیه بیشتر طول نمیکشه نصب henkaku!

از دیشب تا الانم بکوب مشغول تست بازیهامو خوشبختانه کوچکترین مشکلی وجود نداره

فقط یه نکته مهم برای دوستانی که قبلا با 3.60 کپی خور کرده بودن برای اپدیت کردن جیلبریک حتما henkaku.xyz رو مجددا چک کنن! اینجوری که بوش میاد یه سری کارهارو درست انجام ندن خطر بریک وجود داره!

mamaka

کاربر سایت
Jun 19, 2014
52
h-encore روی 3.67 مثل هلو نصب شد. بعد هر بار ریبوت هم کلا 10 ثانیه بیشتر طول نمیکشه نصب henkaku!

فقط یه نکته مهم برای دوستانی که قبلا با 3.60 کپی خور کرده بودن برای اپدیت کردن جیلبریک حتما henkaku.xyz رو مجددا چک کنن! اینجوری که بوش میاد یه سری کارهارو درست انجام ندن خطر بریک وجود داره!
داداش یه آموزش صفر تا صد کجا پیدا کنم ؟یعنی باید از صفر توضیح بداده باشه چون هیچ وقت کار هک کنسول نکردم ...حتما" باید اکانت داشت ؟اون چه جوریه ؟

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود

سلام
من تاپیک اصلیش و دیدم اما متوجه نشدم.
نوشته بود د اگر 3.60 رو دوباره نصب کنی و بعد enso رو حذف کنی ویتا بریک میشه. منظورش از نصب دوباره 3.60 چیه؟ من یادمه چندباری ویتا رو ریستور کردم و دوباره هک enso رو نصب کردم. الان یعنی منم uninstall کنم بریک میشه؟

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
داداش یه آموزش صفر تا صد کجا پیدا کنم ؟یعنی باید از صفر توضیح بداده باشه چون هیچ وقت کار هک کنسول نکردم ...حتما" باید اکانت داشت ؟اون چه جوریه ؟
بله برای هک جدید حتما باید اکانت psn داشت. چیز عجیبی نیست یدونه میسازید دیگه. البته با توجه چیزی که دوستمون در مورد اپدیت نکردن گفت.
فقط بنظرم کمی صبر کنید بهتره چون راهنمای جیلبریک خود the flow زیادی خلاصه ست. یکم بگذره بقیه میان ساده تر و قدم به قدم ترش میکنن. فعلا توصیه شدید میکنم اگه هنوز ندارید سریعا یه sd2vita با مموری حداقل 64 گیگ جور کنید :D

سلام
نوشته بود د اگر 3.60 رو دوباره نصب کنی و بعد enso رو حذف کنی ویتا بریک میشه. منظورش از نصب دوباره 3.60 چیه؟ من یادمه چندباری ویتا رو ریستور کردم و دوباره هک enso رو نصب کردم. الان یعنی منم uninstall کنم بریک میشه؟
برای منم گنگ بود ولی چون روی اون فیرمویر نبودم پیگیرش نشدم. بازم توصیه میکنم صبر کنید تا توضیحات تکمیلی در این خصوص بهمراه اموزش اپدیتر جدید و مخصوصش بیاد

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام
منظورش اینه برای اینکه enso رو پاک کنی یا به هر دلیلی firmware 3.60 و دوباره نصب نکنی با همون روشی که همیشه ویتا رو اپدیت می کنی ولی فکر نکنم بریک بشه

دوستان اموزش می زنید یا خودم بسم الله بگم

Last edited by a moderator:

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
خوب برای ورژن 3.60 چی خیلی از بازیها اصلا قابل اجرا نیستن در حال حاضر چه کنیم؟
کسی جواب مارو نداد؟
میگم من بازی god of war رو دانلود کردم هرکاری میکنم آخرش یه ارور میده نمی دونم چطوری دامپش کنم اعصاب نذاشته واس ما

• Like
Reactions: se.phi.roth

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
کسی جواب مارو نداد؟
میگم من بازی god of war رو دانلود کردم هرکاری میکنم آخرش یه ارور میده نمی دونم چطوری دامپش کنم اعصاب نذاشته واس ما
نیازی به دامپ کردن نیست بازیو ورژن nodprm اشو بگیر کپی کن همونجا که نرم افزارو بازیا هست فقط قبلش پلاگینشو نصب کن اموزش هکم گذاشتم

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
نیازی به دامپ کردن نیست بازیو ورژن nodprm اشو بگیر کپی کن همونجا که نرم افزارو بازیا هست فقط قبلش پلاگینشو نصب کن اموزش هکم گذاشتم
از کجا بگیرم ؟
میشه آدرس بدی
کنسول من ورژن 3.60
50% بازیهارو اجرا میکنه اما جدیدارو میگه احتیاج به ورژن بالاتر داره ؟
اگه یکم توضیح بدی ممنون میشم

• Like

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
از کجا بگیرم ؟
میشه آدرس بدی
کنسول من ورژن 3.60
50% بازیهارو اجرا میکنه اما جدیدارو میگه احتیاج به ورژن بالاتر داره ؟
اگه یکم توضیح بدی ممنون میشم
تو سایت psvitaiso.com هست بازی های 2017 بعضیاشون به firmware بالاتر نیاز ندارن ولی نیمه دوم به اینور چرا بنظرم اپدیت کنی بهتره دیگه همه بازی هارو اجرا می کنه

• Like

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
بصورت دستی با اپدیتر مخصوص دولوپر the flow اپدیت کن به 3.65 راحت کپی خور دایم میشه
3.67 و 3.68 بعد هر بار ریست باید 10 ثانیه وقت گذاشت henkaku رو فعال کرد

• Like

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
سلام
من پرسیدم گویا مشکلی نداره، مشکل برای دوستانی هست که فریمور 3.60 رو مجددا نصب کرده باشن که با اون کار بالطبع enso پاک میشه و اگر بخوان uninstaller رو باز کنن ویتا بریک میشه که خودشونم گفتن که احتمالش خیلی کمه کسی این دوتا کار رو با هم انجام بده.
پس دوستانی که فریمور رو نصب نکردن و فقط enso رو نصب کردن میتونن راحت enso رو پاک کنن، سیستم رو ریستور کنن بعدش راحت به 3.65 آپدیت کنن و مراحل هک رو مطابق روش استاندارد انجام بدن.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر