هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
برای ورود به psn این ارور میادnp-2100-3
احتمالا :
با اکانتی که به PS vita لینک شده باید Sing in بشیی ... این ارور برای اینه که ظاهرا قبلا با یک اکانت دیگه ساین این شده بودی به ویتا
ممکنه: اگر ساب و مستر اکانت داری
اگر ساب اکانته باید با مستر اکانت وصل شی یا ساب رو از PSN ان لینک کنی ...
راه حل:
اگر مموری رو با یک اکانت دیگه رفته بعد الان با اکانت دیگه میخوای بری در واقع نمیشه ! چون ویتا و رمش با یک اکانت کار میکنن ... باید با اون اکانت بری که دفعه اول با ویتا Sing in شده
در صورت نیاز سوییچ برای اکانت بایسنی مموری رو از توی سیستم فرمت کنی و ویتا رو Factory reset کنی

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
خب من امروز چک کردم برای عوض کردن اکانت نیازی به فرمت مموری نیست:d
روش:
vita---setting---format---restore the ps vita system
خب آخر سر می پرسه مموری رو هم فرمت کنم که بگین noooooo:)
بعد که دستگاه ری استارت شد اکانت جدید رو وارد کنین و بعد در قسمت تنظیمان اونو اکتیو کنین
کمتر از 3-4 دقیقه میشه اکانت عوض کرد بدون اینکه فیلم و عکس و دمو و سیو بازی پاک بشه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان یه سوال :

الان اونایی که ویتا خریدند آیا بازی هاش رو هم راحت گیر میارن ؟
منظورم اینه همه بازی هاش توی بازار موجوده و با توجه به اینکه کپی خور نشده ، مثل اون اوایل ps3 که مغازه ها بازی تعویض میکردن یه همچین وضعیتی برای ویتا هم هستش ؟

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
دوستان یه سوال :

الان اونایی که ویتا خریدند آیا بازی هاش رو هم راحت گیر میارن ؟
منظورم اینه همه بازی هاش توی بازار موجوده و با توجه به اینکه کپی خور نشده ، مثل اون اوایل ps3 که مغازه ها بازی تعویض میکردن یه همچین وضعیتی برای ویتا هم هستش ؟
خب الان که بازی هاش کمه...و یه سری هم فقط رو psn اومدن
ولی آره کم کم تعویض هم میکنن...اتفاقا این روش تعویض بازی واسه فروشنده ها سود داره:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام .
یه سوال فنی ؟
ps3 ایم ریجنش 2 اگه ویتا ریجن 1 بگیرم تو ریختن دموها از ps3 مشکل نداره ؟
من تصورم بر این هست که کلا رجین دستگاه مهم نیست ... ریجن اکانتها باید یکی باشه ... امتحان کردی به ما هم بگو ... چون من خودم ریجنPS3 - VITA یکی هستش

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
ريجن دستگاه هيچ ربطي به هيچ چيز نداره من PS3 ـيم ريجن 2 هست و Vita ـم ريجن 1 راحت بازي و دمو ريختم روش
مهم اكانت هست كه بايد واسه ويتا و PS3 يكي باشه .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
خب الان که بازی هاش کمه...و یه سری هم فقط رو psn اومدن
ولی آره کم کم تعویض هم میکنن...اتفاقا این روش تعویض بازی واسه فروشنده ها سود داره:d

بازی های روی psn رو میشه راحت بازی کرد ؟ کلا به چی نیاز هست که بشه از روی psn بازی کرد ؟ آیا اعتبار خاصی یا کارتی چیزی میخاد ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی های روی psn رو میشه راحت بازی کرد ؟ کلا به چی نیاز هست که بشه از روی psn بازی کرد ؟ آیا اعتبار خاصی یا کارتی چیزی میخاد ؟
خب منظورش این بود همه ی بازی هایی که برای VITA تا الان روی کارت عرضه شده روی PSN هم هست که شما با استفاده از master card یا PSN points (مثلا 50 دلاری ) میتونی با اکانتت این بازی ها رو بخری و مستقیم روی ویتا دانلود کنی

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اقا بالاخره ارزش داره مدل 3g بخریم تو این کشور یا نه ....البته همچین اختلاف قیمتی هم ندارن ولی درکل ..................
اگر میخوای انلاین بازی کنی اره ...در اصل 3g برای این هست که حتی زمانی که در حال حرکت هستی هم بتونید راحت انلاین بازی کنید ...اما اگر قصد انلاین بازی کردن ندارید بیخودی پولت خرج نکن
در کل دیر و زود داره اما سوخت سوز نداره ..... 3g هم که الان توسط رایتل در کرج و تهران راه اندازی شده ...من محل سکونت شما رو نمیدونم اما یه چیزی هست مهم نیست که حتما رایتل بخری از خرداد 92 حدود 1/5 سال دیگه ایرانسل و همراه اول میتونند 3g رو راه اندازی کنند که مسلما ایرانسل سریع نسل سوم رو همه جا میاره ( خصوصی یعنی پیشرفت ! ) بعد از 3-4 میتونی از امکان 3g هم استفاده کنی
خلاصه کلام اگر صبر ایوب داری و عاشق انلاین بازی کردن هستی بخر !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر