هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
الان به چه روشی میتونم از لپ تاپ رو ویتا اهنگ بریزم؟
برای کپی کردن بازی از ps3 رو ویتا چی بکنم؟؟
شرمنده تکراری بود

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
از آقا حامد و Triangels عزیز بابت توجهی که داشتن سپاسگذارم :x
مرورگر ویتا از نظر کارکرد و ظاهر شبیه به مرورگرهای PC هست ؟ مثلاً با خیال راحت چندین تب باز کنیم و غیره ؟
اشتباه نکرده باشم XMB ویتا هم مثل PSP تو بک گروندش یه WAVE در حال حرکت هست درسته ؟ یه مقدار هم در مورد XMB توضیح بدید.
ممنون

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
مرورگر ویتا از نظر کارکرد و ظاهر شبیه به مرورگرهای PC هست ؟ مثلاً با خیال راحت چندین تب باز کنیم و غیره ؟
اشتباه نکرده باشم XMB ویتا هم مثل PSP تو بک گروندش یه WAVE در حال حرکت هست درسته ؟ یه مقدار هم در مورد XMB توضیح بدید.
ممنون
اره موج داره و ایکون ها هم تکون میخورن و یه اهنگ نسبتا زیبا هم در پس زمینه پخش میشه

938

کاربر سایت
Mar 6, 2012
47
دوستان الان ویتا وایفای رو با mw چند در میاد؟به نظرتون خریدش راضیم میکنه؟
xbox360 هم هست
فقط برای انلاینش میخوام
یا بازی رو بیرون گرون میدن و از نتورک خود سونی بخرم؟ممنون میشم کامل توضیح بدید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
امكان داره سوني يه اپديتي چيزي بده يا يه نرم افزاري بياد كه بشه فن فارسي رو در وب ساپورت كنه؟:(
آمکان داره ! ولی ما خبر نداریم ! شایدم امکان نداره !!! اما اگر با عربی سازگار بشه شاید بشه فارسی هم دید به جز حروف ناشناخته !
الان به چه روشی میتونم از لپ تاپ رو ویتا اهنگ بریزم؟
برای کپی کردن بازی از ps3 رو ویتا چی بکنم؟؟
شرمنده تکراری بود
برای PS3 همون روشی که گفتم و ساده تر - البته اگر بازی PSP داری .. بعضی بازی ها سازگار نیست و هنگام نصب ارور میده باید وایسی تا سونی پچش کنه
ممنون
سپاس
مرورگر بیشتر شبیه Safari هست اگر کار کردی و در مورد تب هم نا محدود نیست اما تعدادی بازی میشه ... اما فعلا با HTML5 و FLASH و پخش ویدیو سازگار نیست و سونی قراره اپدتش کنه
XBM ساده هست ... بالا و پایین میره و در هنگام فشردن دکمه Home هم به بخش Multitasking میرین ....
دوستان الان ویتا وایفای رو با mw چند در میاد؟به نظرتون خریدش راضیم میکنه؟
xbox360 هم هست
فقط برای انلاینش میخوام
یا بازی رو بیرون گرون میدن و از نتورک خود سونی بخرم؟ممنون میشم کامل توضیح بدید
قیمت رو تو تاپیکش میتونی چک کنی .. بچه میزارن قیمت رو
من که از خریدش راضیم --- یه نگاهی به بازیهاش بنداز ببین دوست داری یا نه
نتورک سونی فرقش زیاد نیست .... حوالی 5-10 دلار گاهی فرقشه ... برای هر بازی از 90 - 120 تومن باید کناز بزاری در هر صورت ... بازی های فقط دانلودی هم از 20-40 تومن هستش
اینم بگم که فعلا از هک خبری نیست ... ممکنه بشه و ممکنه نشه و ممکنه مثل 3ds بشه ... فقط بشه بازی های قدیمی PSP رو اجرا کرد

938

کاربر سایت
Mar 6, 2012
47
دوستان عزیز الان من بگیرم هیچ سیم کارتی روش کار نمیکنه؟
در ظمن نمیشه همه بازی هارو از PSN داونلود کرد؟یا میشه؟چون تو بازار دارن گرون میدن اما خوب از شبکه راحت میتونم داونلود کنم
در مورد دلار و این قضایا هم مشکلی ندارم
لطفا بیشتر راهنمایی کنید

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
دوستان عزیز الان من بگیرم هیچ سیم کارتی روش کار نمیکنه؟
در ظمن نمیشه همه بازی هارو از PSN داونلود کرد؟یا میشه؟چون تو بازار دارن گرون میدن اما خوب از شبکه راحت میتونم داونلود کنم
در مورد دلار و این قضایا هم مشکلی ندارم
لطفا بیشتر راهنمایی کنید
مدل 3g موقعیت یاب gps هم داره که با گوگل مپ آدرس رو پیدا میکنه
تمام بازی های ویتا مثل بازی های psp رو psn عرضه میشه چون حجمشون مثل بازی های ps3 بالا نیست
فقط مثل اینکه شما با همون اکانتی می تونی بازی کنی که بازی رو باهاش دانلود کردین یعنی نمیشه بازی رو با یه اکانت مثلا تو اروپا دانلود کنی بریزی رو ویتا که اکانت آمریکا داره

938

کاربر سایت
Mar 6, 2012
47
مدل 3g موقعیت یاب gps هم داره که با گوگل مپ آدرس رو پیدا میکنه
تمام بازی های ویتا مثل بازی های psp رو psn عرضه میشه چون حجمشون مثل بازی های ps3 بالا نیست
فقط مثل اینکه شما با همون اکانتی می تونی بازی کنی که بازی رو باهاش دانلود کردین یعنی نمیشه بازی رو با یه اکانت مثلا تو اروپا دانلود کنی بریزی رو ویتا که اکانت آمریکا داره
پس دوست عزیز الان ریجن ج بگیرم مثل همیشه دردسر داره؟بنده ژاپنی مقداری میدونم
اما واقعیتش اینگلیسی رو اعصاب راه نمیره و بهتره
پس حتما باید ریجن Uc یا اروپارو بگیرم؟حتما هم یک مموری؟
پس با این حساب دیگه نیازی به خرید بازی از بیرون نیست و هربازی بیاد میتون راحت از شبکه خریداری کنم؟
یک راهنمایی دیگه هم میخواستم
ویتا ریجن فری که نیست؟کثلا کارتریج j رو uc کار نمیکنه؟مثل قضیه شبکه هست؟
و این که میشه با بچه ها بازی رو تبادل کرد؟یعنی هر بازی تو چند دستگاه نصب میشه؟
بابت سوالات زیاد عذر میخوام
راستی cod هر برای vita رلیز شده؟

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
پس دوست عزیز الان ریجن ج بگیرم مثل همیشه دردسر داره؟بنده ژاپنی مقداری میدونم
اما واقعیتش اینگلیسی رو اعصاب راه نمیره و بهتره
پس حتما باید ریجن Uc یا اروپارو بگیرم؟حتما هم یک مموری؟
پس با این حساب دیگه نیازی به خرید بازی از بیرون نیست و هربازی بیاد میتون راحت از شبکه خریداری کنم؟
یک راهنمایی دیگه هم میخواستم
ویتا ریجن فری که نیست؟کثلا کارتریج j رو uc کار نمیکنه؟مثل قضیه شبکه هست؟
و این که میشه با بچه ها بازی رو تبادل کرد؟یعنی هر بازی تو چند دستگاه نصب میشه؟
بابت سوالات زیاد عذر میخوام
راستی cod هر برای vita رلیز شده؟
خب ببین ریجن دستگاه که اصلا مهم نیست اون حرف من واسه ریجن اکانت psn هست;)
آره همه بازی ها رو می تونی دانلود کنی....
در مورد نسخه فیزیکی بازی فری ریجن هستش و فرقی نداره بازیه ریجن 1 با دستگاه ریجن 2 بازی میشه و برعکس...دقیقا مثل ps3
هر بازی رو که طبق قانون psn حداکثر 2 نفر میتونن دانلود کنن منتهی اگه بخوای تبادل کنی باید بازی رو با همون اکانت که بازی رو ازش دانلود میکنه بازی
کنه:-/یعنی اون اکانت رو وارد ویتا کنه که خب یا باید یه مموری دیگه بگیره یا فرمت کنه مموری رو
cod واسش تایید شده ولی معلو نیس کی بیاد
اساسین هم می خواد بیاد
کیلزون و ....:x

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
PS Suite وقتی راه بیوفته، میشه امیدوار بود App های مختلف براش عرضه بشه. الان هم قول دادن با update بعدی مرورگر رو بهتر کنن، Skype هم به زودی عرضه میشه. یه مرورگرش یا باید ساپورت HTML5 اضافه کنن یا فلش، چون در حال حاضر هیچ ویدیویی رو از روی نت نمیتونه پخش کنه.

ممنون مرسی
دوست عزیز این pc suite باری خود سونی دیگه؟ یه جور sdk هستش یا منیجر هستش؟

---------- نوشته در 02:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:44 AM ارسال شده بود ----------

1.

APP خاصی نداره به جز کتاب چهره !!! و یا*هو فل*ی*کر و تو**یییت !!! بازی مجانی هم همون 3 تاست که برای نشون دادن توانایی دوربین ساحته شده ! بقیه هم دموهای کوتاه
اصولا ویتا فقط برای بازی ساخته شده !!! Ipod که جیلبریک میشه دیگه خرید نمیخواد اما ویتا باید 100 تومن برای بازی بدی و بازی های ارکید هم از 30 تا 40-50 تومن
فیلم و اهنگ که مشکلی نداره اما نتش هنوز امکاناتش خیلی کمه و فارسی هم نشون نمیده و ...
اما من قبلا هم اشاره کردم vita رو با Smartphone - TAblet - PS3 مقایسه نکنید و به نیازتون نگاه کنید ! اپاد برای کارهای مختلف هست از بازی های معمولی گرفته تا کار باهاش مثل کارهای دفتری و ... و روزمره و Tablet هم در همون اندازه اما حرفه ای تر ... در حالی که VITA فقط باری بازی ساخته شده و معمول نیست ایا سونی اپهای دیگری رو برای Vita بده یا نه

ممنون دوست عزیز راستش یکمی از ایپاد هم هسته شدم خواستم ببینم چجوریه اگه هک بشه امکانات دیگری جز بازی هم بهش اضافه میتونن بکنن؟ مصلا نصب یه سیستم عامل دیگه ؟چ.ن سخت افزارش که روی کاغذ ردیفه روی psp قبلی این چیزا بود؟ چون تاحالا psp نداشتم میگم
بعد این قسمت هم میشه جواب بدید
راستی این psv با ps3 مچ میشه؟منظورم با ps3 هک شده فریمور 3.55 اگه اره چه کارایی میکنه ممنون یه توضیح بدید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

ممنون دوست عزیز راستش یکمی از ایپاد هم هسته شدم خواستم ببینم چجوریه اگه هک بشه امکانات دیگری جز بازی هم بهش اضافه میتونن بکنن؟ مصلا نصب یه سیستم عامل دیگه ؟چ.ن سخت افزارش که روی کاغذ ردیفه روی psp قبلی این چیزا بود؟ چون تاحالا psp نداشتم میگم
بعد این قسمت هم میشه جواب بدید
راستی این psv با ps3 مچ میشه؟منظورم با ps3 هک شده فریمور 3.55 اگه اره چه کارایی میکنه ممنون یه توضیح بدید
اگر هک بشه میتونن امکاناتی مثل امولاتر و ... روش بزارن ! اما هک شدن بازیهای خوده VITA چیزه دیگس که معلوم نیست =
من ps3 خودم 4 به بالاست ... نمیدونم به پایین این نسخه وصل میشه یا نه .... هک بودن PS3 هم هیچ امکانه خاصی به PS VITA اضافه نمیکنه

938

کاربر سایت
Mar 6, 2012
47
خب ببین ریجن دستگاه که اصلا مهم نیست اون حرف من واسه ریجن اکانت psn هست;)
آره همه بازی ها رو می تونی دانلود کنی....
در مورد نسخه فیزیکی بازی فری ریجن هستش و فرقی نداره بازیه ریجن 1 با دستگاه ریجن 2 بازی میشه و برعکس...دقیقا مثل ps3
هر بازی رو که طبق قانون psn حداکثر 2 نفر میتونن دانلود کنن منتهی اگه بخوای تبادل کنی باید بازی رو با همون اکانت که بازی رو ازش دانلود میکنه بازی
کنه:-/یعنی اون اکانت رو وارد ویتا کنه که خب یا باید یه مموری دیگه بگیره یا فرمت کنه مموری رو
cod واسش تایید شده ولی معلو نیس کی بیاد
اساسین هم می خواد بیاد
کیلزون و ....:x
ممنون دوست عزیز کامل نت رو راهنمایی کردی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر