هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
امشب مثل اینکه شب نحسیه واسه منم پیکسل سوخته داره ..... کسی از بچه ها همچین مشکلی داره .... البته نمی دونم پیکسل سوختس یا مرده چون شنیدم بین این 2 تا فرقه ...تو یه فروم مرتبط به ویتا نوشته بود تا 5 پیکسل تو این سایز دیسپلی مشکلی نیست ...
این فقط تو ضمینه مشکی مشخص می شه به رنگه سفیده ......با نرم افزار می شه تعمیر کرد یا نه ......اخر شبی اعصاب نذاشته واسمون بد بختی وسط صفحه هم هست)x

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
این مشکل از اون مشکلایی هست که از روز اول عرضه تو ژاپن هم کاربرا باهاش مشکل داشتن که دستگاه بعد ریست هنگ میکرد راه حلش هم صبر کردن تا تموم شدن شارژه

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
امشب مثل اینکه شب نحسیه واسه منم پیکسل سوخته داره ..... کسی از بچه ها همچین مشکلی داره .... البته نمی دونم پیکسل سوختس یا مرده چون شنیدم بین این 2 تا فرقه ...تو یه فروم مرتبط به ویتا نوشته بود تا 5 پیکسل تو این سایز دیسپلی مشکلی نیست ...
این فقط تو ضمینه مشکی مشخص می شه به رنگه سفیده ......با نرم افزار می شه تعمیر کرد یا نه ......اخر شبی اعصاب نذاشته واسمون بد بختی وسط صفحه هم هست)x
اگه سفیده بهش هات پیکسل میگن و تا 2 تاش قابل اغماضه
خدا كنه ويتاي من همچين مشكلاتي نداشته باشه:((
از كجا بايد بفههمم پيكسل سوخته داره؟:((
فقط با چشم ودقت میتونی پیدا کنی البته نرم افزاری هم میشه ولی فکر نکنم نرمافزارش واسه ویتا فعلا موجود باشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با سلام خدمت دوستان

آقا ما با این دستگاه مشکل پیدا کردیم دیگه WIFI کانکت نمی‌شد گفتیم RESET SETTING کنیم شاید درست شه دستگاه خاموش شد بد روشن شد لوگو پلی استیشن اومدو دیگه

همون لوگو موند رو صفحه دستگاه نه خاموش می‌شه نه بالا میاد

دوستان یه راه نمایی کنید ممنون میشیم

دوست عزيز ويتاي شما ريجن چنده؟

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
اگه سفیده بهش هات پیکسل میگن و تا 2 تاش قابل اغماضه

فقط با چشم ودقت میتونی پیدا کنی البته نرم افزاری هم میشه ولی فکر نکنم نرمافزارش واسه ویتا فعلا موجود باشه
مرده /سوخته /هات پیکسل یا هر چیزه دیگه که اسمش هست
قبلا رو psp همین مشکل رو داشتم اول 3 تا بود بعد شد یه ردیف 6 تایی همین جوری باینری زیاد شد ...... بدبختی صاف وسط صفحه افتاده ..... کلا من عادت دارم به این درد سرای کنسول لانچ .... 3 چراغه xbob اومده جلو چشم .....)x

r7asmu7s

کاربر سایت
Nov 5, 2008
273
نام
مهرزاد
نه احتياجي نيست يه فايله 100 كيلو علاوه بر اون فايله 203 مگ بهت ميده فقط اون 100 كيلو رو دان ميكني ميشه بازيه كامل:d

دوستان كسي انچارتد گلدن ابيس واسه فروش داره؟

این یه پست کاربردی بود :D . مرسی .

کلا از PSN بخری خیلی به صرفه تره ها .

ریجن 2 آنلوکه ؟ رم برای چی استفاده میشه ؟ 4گیگ کافیه براش ؟

رم برای آپدیت هایی که برای Firmware خود کنسول ، Save و آپدیت بازی ها و تروفی ها و البته نصب خود بازی روی دستگاه [مثل PS3] استفاده میشه . البته به نظر من 4GB برای آدمی که همه ی بازی هاش رو به صورت فیزیکی خرید کنه و آهنگ یا ویدئویی نخواد روی کنسولش بریزه ، و البته چیزی نخواد از PSN خرید کنه [همچین آدمی هست اصلا ؟! :D] کافیه :-" .

بازی هاشم ریجن داره ؟ ریجن 1 به 2 میخوره ؟ واسه لایو
اینجا اکثرا ریجن چند دارن ؟

این کنسول مثل PS3 مشکلی با ریجن کنسول و بازی ها نداره ، هر بازی با هر ریجنی با هر کنسول با هر ریجنی هم خونی داره .

مال من ریجن 1 هست .

دوستان امکان ـش هست یکی بخواد Vita WiFi ـشو 550 بفروشه ؟!:d
یعنی دست دو شده باشه ! ... این قیمت گیر میاد ویتا کار کرده ؟!

نمی دونم جای درستیه برای راجع به قیمت حرف زدن یا نه . ولی کمترین قیمت خرید از خود ایران 660 بوده ، اون هم برای پیش خرید ، با توجه به تازه بودن دستگاه ، فکر نمی کنم کسی دستگاهی مثل این رو که بالطبع کمتر از 1 ماه کار کرده بخواد این قیمت بفروشه !!

//

---------- نوشته در 01:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:36 AM ارسال شده بود ----------

مرده /سوخته /هات پیکسل یا هر چیزه دیگه که اسمش هست
قبلا رو psp همین مشکل رو داشتم اول 3 تا بود بعد شد یه ردیف 6 تایی همین جوری باینری زیاد شد ...... بدبختی صاف وسط صفحه افتاده ..... کلا من عادت دارم به این درد سرای کنسول لانچ .... 3 چراغه xbob اومده جلو چشم .....)x

دوست عزیز میشه بگی چند ساعت از دستگاه به طور مداوم استفاده کردی که به همچین مسئله ای برخوردی ؟؟ عملا بعد از چه کارایی همچیم چیزی پیش اومد ؟؟

//

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
این یه پست کاربردی بود :D . مرسی .

کلا از PSN بخری خیلی به صرفه تره ها .

رم برای آپدیت هایی که برای Firmware خود کنسول ، Save و آپدیت بازی ها و تروفی ها و البته نصب خود بازی روی دستگاه [مثل PS3] استفاده میشه . البته به نظر من 4GB برای آدمی که همه ی بازی هاش رو به صورت فیزیکی خرید کنه و آهنگ یا ویدئویی نخواد روی کنسولش بریزه ، و البته چیزی نخواد از PSN خرید کنه [همچین آدمی هست اصلا ؟! :D] کافیه :-" .

این کنسول مثل PS3 مشکلی با ریجن کنسول و بازی ها نداره ، هر بازی با هر ریجنی با هر کنسول با هر ریجنی هم خونی داره .

مال من ریجن 1 هست .

نمی دونم جای درستیه برای راجع به قیمت حرف زدن یا نه . ولی کمترین قیمت خرید از خود ایران 660 بوده ، اون هم برای پیش خرید ، با توجه به تازه بودن دستگاه ، فکر نمی کنم کسی دستگاهی مثل این رو که بالطبع کمتر از 1 ماه کار کرده بخواد این قیمت بفروشه !!

//

---------- نوشته در 01:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:36 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز میشه بگی چند ساعت از دستگاه به طور مداوم استفاده کردی که به همچین مسئله ای برخوردی ؟؟ عملا بعد از چه کارایی همچیم چیزی پیش اومد ؟؟

//
مگه سوختن پیکسل ربطی به چگونگی کار کردن داره .... الان که دارم فکر می کنم می گم این از اول داشته من ندیدم

arashxxxx1

کاربر سایت
May 31, 2010
16
دوستان من دارم میرم آلمان تا چند روز دیگه!!! دیگه دارم روانی میشم .. قضیه ریجن رو هنوز درک نکردم!!! اول اعلام میکنن vita کلا ریجن فری هستش .. بعد میگن ریجن 1 لاکه ریجن فولان آنلاک... مثلا آلمان که ودافون دارن... اگر من از اونجا بیارم از کجا بفهمم که این آنلاک شدست؟؟؟.. یا اصلا بیخیالشم بزارم vita امنخانشو تا چند ماه پس بده، بعد بخرم... ؟؟؟!!!!
ممکنه مثل psp دو سه مدل بیاد...1000 2000 3000 ...؟؟؟؟
---------------------------------

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
مگه سوختن پیکسل ربطی به چگونگی کار کردن داره .... الان که دارم فکر می کنم می گم این از اول داشته من ندیدم
احتمالا همینه...این از روز اول اینجوری بوده و به احتمال خیلی زیاد هم تقصیر فروشنده محترمه)x

---------- نوشته در 03:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:20 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من دارم میرم آلمان تا چند روز دیگه!!! دیگه دارم روانی میشم .. قضیه ریجن رو هنوز درک نکردم!!! اول اعلام میکنن vita کلا ریجن فری هستش .. بعد میگن ریجن 1 لاکه ریجن فولان آنلاک... مثلا آلمان که ودافون دارن... اگر من از اونجا بیارم از کجا بفهمم که این آنلاک شدست؟؟؟.. یا اصلا بیخیالشم بزارم vita امنخانشو تا چند ماه پس بده، بعد بخرم... ؟؟؟!!!!
ممکنه مثل psp دو سه مدل بیاد...1000 2000 3000 ...؟؟؟؟
---------------------------------
اینقد سخت نگیرین دیگه:-/
ریجن یک مدل 3g فقط با سیمکارت at&t کار میکنه همین:">
ریجن 2 هم در آلمان و چند تا کشور دیگه با یه سری شبکه دیگه قرار داد داره!
شما خب یه مدل wi-fi بگیر دیگه به این چیزا فک نکن;)
اگر هم که می خوای صبر کنی که هیچی...شاید مدل جدید بیاد .... ولی اگر اینجوری بخوای فک کنی همش باید احتمال اومدن مدل جدید رو و بعد نسل بعدی رو بدی و همش صبر کنی
همیشه هم مدل جدید که میاد بهتر نیست نمونه اش psp 3000 که بهتر از psp go بود

VAHID7442

کاربر سایت
May 31, 2008
185
نام
وحيد
با تشکر از همهٔ دوستان عزیز
نزدیک ۳۰ ثانیه دکمه پاور رو نگار داشتم درست شد
دستگاه من پال هست ريجن ۲ و 3G با یه رم ۸ گیگ دیروز ۸۰۰ تومن گرفتم

بازم مرسی‌ بابت راهنمائی شما دوستان عزیز

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با تشکر از همهٔ دوستان عزیز
نزدیک ۳۰ ثانیه دکمه پاور رو نگار داشتم درست شد
دستگاه من پال هست ريجن ۲ و 3G با یه رم ۸ گیگ دیروز ۸۰۰ تومن گرفتم

بازم مرسی‌ بابت راهنمائی شما دوستان عزیز
باید از همون اول Hard Reset رو میکردی ... راستی فریمور را اپدیت کردی ؟ چون تو ریپورتها خونده بودم مشکل تا حدی حل شده اما بعضی ها این مشکل توش جدی بوده و مجبور بودن کنسول رو عوض کنن (ظاهرا wifi وصل نمیشه و هنگام بازی همش فریز میکرده و بعد دستگاه بالا نمیومده )

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این مشکل رو بعضی از ویتا ها هم از اول داشته .....باز من توصیه میکتم اگر تو ایران گارانتی حسابی نداره کنسول رو کاملا تست کنید مخضوصا پیکسل و جوابگویی تاچ اسکرین از مشکلاتی بوده که ویتاها همچنان دارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر