هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,024
دوستان من اگه دستگاه ریجن 1 بگیرم و بخوام ای دی اروپا بسازم وتو استور اروپا باشم مشکلی پیدا نمیکنم؟ والبته بازی هارو هم ریجن 2 تهیه کنم؟

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
یه 10 تا سوال:-/
بازی های ویتا هم عین ps3 کد انلاین دارن؟؟
کد رو چطوری استفاده میکنی؟؟
و اینکه اگه کد تموم بشه دیگه نمیتونی انلاین بازی کنی اون بازیو؟؟(مثلا فیفا اگه کدش تموم بشه دیگه نمیتونی انلاین اد کنی و بازی کنی؟؟)
و با یک کد چقدر میشه بازی کرد؟؟
کسی جواب نمیده؟؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان من اگه دستگاه ریجن 1 بگیرم و بخوام ای دی اروپا بسازم وتو استور اروپا باشم مشکلی پیدا نمیکنم؟ والبته بازی هارو هم ریجن 2 تهیه کنم؟
نه مشکل نداره فقط تنها چیزی که باید بهش دقت کنی اینکه PSN card ـی که میخری با ریجن اکانت ـت یکی باشه مثلا اگر ریجن ـت برای انگلیسه باید PSN card انگلیسی بخری !
کسی جواب نمیده؟؟
نه همشون
کد رو موقع آنلاین شدن خودش میگه وارد میکنی
کد تموم نمیشه ممکنه سرور های بازی بعد از چند سال تعطیل بشه
همون بالایی

---------- نوشته در 09:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:05 PM ارسال شده بود ----------

ببین منم میرم توی run اون فرامین رو دقیق میزنم اولین خط از اون لیستی که میاد همونی که جلوش نوشتع dynamic اون باید مک آدرس باشه دیگه درسته؟
حالا روی ویتای من مک آدرس یه چیز دیگس.و اون آدرسی که توی اون لیست فرمان run/cmd اومد رو به عنوان ssid میشناسه!
پشت مودم رو هم چک کردم یه برچسب داره که آدرس و آی پی و اینارو نوشته یه گوشه نوشته mac و یه آدرس زده که دقیقا همونیه که توی run/cmd نوشته.
توی اون سایت هم نوشته مک آدرس سه نوع داریم باید اونی که مال وایرلستون هست وارد کنین.
من با جفت آدرس ها تست کردم جواب نداد.
من الان چک کردم BSSID تو ویتا با مک آدرس ـم هم خونی داره !
شما برای ویتا رو بزن ببین درست میشه

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
نه مشکل نداره فقط تنها چیزی که باید بهش دقت کنی اینکه PSN card ـی که میخری با ریجن اکانت ـت یکی باشه مثلا اگر ریجن ـت برای انگلیسه باید PSN card انگلیسی بخری !

نه همشون
کد رو موقع آنلاین شدن خودش میگه وارد میکنی
کد تموم نمیشه ممکنه سرور های بازی بعد از چند سال تعطیل بشه
همون بالایی
پس کد رو کجا میدن بهت؟؟
داخل پک میزارن؟؟
یا توی بازی هست خودش؟؟
یعنی یه بازی دسته 2 بخرم میشه بازم باهش انلاین بزنم

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
پس کد رو کجا میدن بهت؟؟
داخل پک میزارن؟؟
یا توی بازی هست خودش؟؟
کد معمولا تو دفترچه بازی یا تو یه برگ جداگونه تو کاور بازی هست
بازی دست دو معمولا کد هم استفاده میشه اگر نشه میشه زد

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
پس کد رو کجا میدن بهت؟؟
داخل پک میزارن؟؟
یا توی بازی هست خودش؟؟

بله داخل پک بازی هست.
اگه نفر اول کد رو زده باشه نمیتونی آنلاین بازی کنی،مگه اینکه یه کد جدا برا خودت از psn بخری.در ضمن بازی فیفا کد نداره!

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ریجن دستگاه مهم نیست ! تنها چیزی که باید توجه کنی این هستش که کارت PSN رو باید برای اون کشور بگیری ... اگر هم بازی REgion 2 بگیری و اکانتت با ریجن بازی یکی نباشه برای خرید Online pass - DLC مشکل پیدا میکنی

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
رفقا اکانت من EU هست و فی بازی هارو با دلار نشون میده !
الان من باید PSN Card دلار بخرم یا پوند ؟!
بعد با 20 دلار چه بازی هایی میشه خرید که ارزش داشته باشن !
مثلا 2 تا 10 دلاری خوب !
بعد من رفتم بازی های PSP رو دیدم همه بعضی 39 دلار بود !!!! این اصلا تخفیف نخورده ظاهرا !!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مثلا 2 تا 10 دلاری خوب !
بعد من رفتم بازی های PSP رو دیدم همه بعضی 39 دلار بود !!!! این اصلا تخفیف نخورده ظاهرا !!
باید قیمتها رو با یورو نشون بده ! البته من تا حالا به EU وصل نشدم اما شاید بقیه دوستان بدونن
کارت PSN هم روش نوشته برای چه اکانتی و کشوری قابل اسفتاده هست ... همونی رو بخر که کشور رو انتخاب کردی ....
میتونی یه Super STardust بخری .... با DLC میشه 15 دلاری فکر کنم .... یا PLants Vs Zombies فکر کنم 15-16 دلاری هستش ... بازی 10 دلاری هم Motorstorm هستش ... به نظره من Super Stardust خیلی باحاله ... یا میتونی یک Escape plan بخری
بازی PSP همه همونطور هست ! البته دلیلی برای تخفیفش نیست چون PSP هنوزم فروشش بالاتره از ویتا !!!! دارن خرید میکنن ! برای همین فقط بازیهای قدیمی قیمتاش میاد پاینن. اونهایی که در سالهای 2011 یا 2010 غرضه شدن قیمتهاشون اونقدر پایین نیست !!!!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
باید قیمتها رو با یورو نشون بده ! البته من تا حالا به EU وصل نشدم اما شاید بقیه دوستان بدونن
کارت PSN هم روش نوشته برای چه اکانتی و کشوری قابل اسفتاده هست ... همونی رو بخر که کشور رو انتخاب کردی ....
میتونی یه Super STardust بخری .... با DLC میشه 15 دلاری فکر کنم .... یا PLants Vs Zombies فکر کنم 15-16 دلاری هستش ... بازی 10 دلاری هم Motorstorm هستش ... به نظره من Super Stardust خیلی باحاله ... یا میتونی یک Escape plan بخری
بازی PSP همه همونطور هست ! البته دلیلی برای تخفیفش نیست چون PSP هنوزم فروشش بالاتره از ویتا !!!! دارن خرید میکنن ! برای همین فقط بازیهای قدیمی قیمتاش میاد پاینن. اونهایی که در سالهای 2011 یا 2010 غرضه شدن قیمتهاشون اونقدر پایین نیست !!!!
قیمت هارو با یورو نشون نمیده !
با دلار هست بعد این موتور استورم هم فری هست توش !
واقعیت ـش یادم نمیاد چه کشوری رو انتخاب کردم !
از مجا میشه فهمید ؟!

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
مثلا 2 تا 10 دلاری خوب !
به نظر من plants vs zombies رو بخر که خیلی باحاله!!!!!قیمتش تو استور آمریکا 14.99 دلار هستش تو بقیه استور ها شاید 1-2 دلار یکم بالا تر باشه
psn کارت پوند فقط برای کشور انگلیس هستش
بعد برو تو مشخصات اکانتت ببین کدوم کشور رو انتخاب کردی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر