هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

به نظر من plants vs zombies رو بخر که خیلی باحاله!!!!!قیمتش تو استور آمریکا 14.99 دلار هستش تو بقیه استور ها شاید 1-2 دلار یکم بالا تر باشه
psn کارت پوند فقط برای کشور انگلیس هستش
بعد برو تو مشخصات اکانتت ببین کدوم کشور رو انتخاب کردی
PvZ ـش همونی هست که سال پیش اومد دیگه ؟! آخه من اونو هم رو iOS هم آندروید هم PC بازی کردم و تموم کردم دیگه این همه پول بدم باز بخرم ارزش نداره !

من که اکانتمو uk ساختم چجوری میشه؟؟
راستی رجین دستگاه رو از کجا بفهمم؟؟
باید پوند بگیری که 25 پوندی هست و 50 پوندی
پشت جعبه کنار یه عکس کره زمین نوشته برای مثال 2 که ریجن 2 هست و آسیا و اروپا رو شامل میشه و 1 هم آمریکا

با سلام خدمت اساتید محترم
2 تا سوال داشتم
1.زمانی که یک بازی دست دوم از کسی می خریم چه چیز هایی را از دست می دیم نسبت به بازی نو؟
2.بازی های PSP را که بروی PS v خریداری می کنیم می توانیم بصورت AD-HOC با یک دستگاه PSP بازی کنیم یعنی یک PSVITA VS PSP?

PvZ ـش همونی هست که سال پیش اومد دیگه ؟! آخه من اونو هم رو iOS هم آندروید هم PC بازی کردم و تموم کردم دیگه این همه پول بدم باز بخرم ارزش نداره !

پشت جعبه کنار یه عکس کره زمین نوشته برای مثال 2 که ریجن 2 هست و آسیا و اروپا رو شامل میشه و 1 هم آمریکا

مال من 2 هست.اما اکانتمو uk ساختم حالا باید چیکا کنم؟؟
ممنون

---------- نوشته در 01:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:38 PM ارسال شده بود ----------

راستی این عکس چند تا چیزش جابه جا نیست؟؟
جای مموری و هدفون جکش
عکس:
http://psbaz.com/content/articles/901209/psvita/psvita-inline1.jpg

قیمت هارو با یورو نشون نمیده !

با دلار هست بعد این موتور استورم هم فری هست توش !
واقعیت ـش یادم نمیاد چه کشوری رو انتخاب کردم !
از مجا میشه فهمید ؟!
برو توی Setting بزن روی Playstaion network احتمالا باید اوجا نوشته باشه

اره Plant Vs Zombies همونی هست که روی بقیه پلتفرمها اومده بود فقط یکی دو مد اضافه داره که البته به ساختار کلی بازی چیزه خاصی اضافه نمیکنه!
با سلام خدمت اساتید محترم
2 تا سوال داشتم
1.زمانی که یک بازی دست دوم از کسی می خریم چه چیز هایی را از دست می دیم نسبت به بازی نو؟
2.بازی های PSP را که بروی PS v خریداری می کنیم می توانیم بصورت AD-HOC با یک دستگاه PSP بازی کنیم یعنی یک PSVITA VS PSP?
1. اگر طرف از Online pass استفاده کرده باشه شما بایسنی از PSN که Online pass دیگه بخرید .... باید ریجن بازی . اکانت یکی باشه تا Online pass کار کنه
1.احتمالا باید بشه ! نیاید مشکلی باشه - اما من سعی میکنم اگه شد یک امتحانی بکنم

مال من 2 هست.اما اکانتمو uk ساختم حالا باید چیکا کنم؟؟
ممنون

---------- نوشته در 01:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:38 PM ارسال شده بود ----------

راستی این عکس چند تا چیزش جابه جا نیست؟؟
جای مموری و هدفون جکش
عکس:
http://psbaz.com/content/articles/901209/psvita/psvita-inline1.jpg

اقا جواب منو نمیدید؟؟

اقا جواب منو نمیدید؟؟
حالا اکانتتون رو ساختید دیگه ! مشکلتون الان چی هست که میگید چی کار کنم ؟:d
میتونید برای اکانت PSN کارت PSN بخرید 25 یا 50 پوند ! اشتباهی کارت برای اکانتها دیگه نخرید
بازی هم اگر کارتی میخرید برای استفاده از DLC اینهاش باید ریجن اکانت و بازی یکی باشه !
همین ....
در مورده اون عکس هم .... اون عکس که رسمی نیست از طرف سونی ... ممکنه یکی دوتا سوتی توش باشه که زیاد هم مهم نیست ... اطلاعات اشتباهی نداده

حالا اکانتتون رو ساختید دیگه ! مشکلتون الان چی هست که میگید چی کار کنم ؟:d
میتونید برای اکانت PSN کارت PSN بخرید 25 یا 50 پوند ! اشتباهی کارت برای اکانتها دیگه نخرید
بازی هم اگر کارتی میخرید برای استفاده از DLC اینهاش باید ریجن اکانت و بازی یکی باشه !
همین ....
در مورده اون عکس هم .... اون عکس که رسمی نیست از طرف سونی ... ممکنه یکی دوتا سوتی توش باشه که زیاد هم مهم نیست ... اطلاعات اشتباهی نداده
نحوه ی خرید کارت چطوریه؟؟
با استفاده از همین میشه انلاین بازی کرد دیگه اره؟؟

---------- نوشته در 06:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:44 PM ارسال شده بود ----------

ینی psn کارت رو باید بر اساس uk بخرم یا رجین 2؟
ببخشید خیلی سوال میپرسم

نحوه ی خرید کارت چطوریه؟؟
با استفاده از همین میشه انلاین بازی کرد دیگه اره؟؟

---------- نوشته در 06:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:44 PM ارسال شده بود ----------

ینی psn کارت رو باید بر اساس uk بخرم یا رجین 2؟
ببخشید خیلی سوال میپرسم
كارت رو بايد از مغازه بخري البته دوستان كه ايران هستن در اين زمينه بيشتر راهنماييت ميتونن بكنن
بله ميشه . براي انلاين بازي كردن مشكلي نيستش
بايد بر اساس ريجن اكانت بخريد نه اون ريجني كه ماله ويتاست و روي جعبه نوشته شده
همه ي كارتهاي psn ريجن بندي شدن بر فرض مثال براي us روي كارت زده US USERS ONLY براي همين نميشه هر كارتي خريد
شما هم بايد كارت uk رو بخري
نه عزيز اين حرفها كجا بود ؟ هرقدر سوال داري بنويس اينجا :d

سلام بر دوستان یه سوالی داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
من دستگامو ریست مستر کردم حالا می خوام یه ای دی بسازم به psn وصل نمیشه
تو همون قسمت اول که میخواد وارد بشه فیریض میکنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or