هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

من الان با نیر مشکل دارم !
Optaining Date میشه ولی تو مرحله Senging ارور میده میگه یه مشکلی از طرف سرور وجو داره !
ویرایش:درست شد به خاطر استفاده از پروکـــسی بود !

آخرین ویرایش:
من الان با نیر مشکل دارم !
Optaining Date میشه ولی تو مرحله Senging ارور میده میگه یه مشکلی از طرف سرور وجو داره !
ویرایش:درست شد به خاطر استفاده از پروکـــسی بود !

near من همچنان مشکل داره.دوباره رفتم توی سایت اسکای وایرلس ثبت مک آدرس رو انجام دادم فایده نداره.

near من همچنان مشکل داره.دوباره رفتم توی سایت اسکای وایرلس ثبت مک آدرس رو انجام دادم فایده نداره.
یعنی باز تو وسط دریا نشون میده ؟! فکر کنم میدونی که اون فلگ رو باید بیاری دقیقا اونجایی که هستی بعد مراحل رو بری ! در عرض 2 ساعت هم وصل میشه !
بعد شاید هم مک آدرس رو اشتباهی وارد کردی !
میشه یه توضیح بدید این near چیه به چه دردی میخوره؟!!!
میشه باهاش به وسیله اینترنت و گوگل مپ افرادی که 3 تا 7 کیلومتری شما PS vita دارن رو شناسایی میکنه و میگه دارن اون لحظه چی کار میکنن ! مثلا میتونید با اونا فرند بشید و آنلاین بازی کنید ... مثلا تو فاصله 3.5 کیلومتری من یه بنده خدایی داشت آنچارتد بازی میکرد !

یعنی باز تو وسط دریا نشون میده ؟! فکر کنم میدونی که اون فلگ رو باید بیاری دقیقا اونجایی که هستی بعد مراحل رو بری ! در عرض 2 ساعت هم وصل میشه !
بعد شاید هم مک آدرس رو اشتباهی وارد کردی !

میشه باهاش به وسیله اینترنت و گوگل مپ افرادی که 3 تا 7 کیلومتری شما PS vita دارن رو شناسایی میکنه و میگه دارن اون لحظه چی کار میکنن ! مثلا میتونید با اونا فرند بشید و آنلاین بازی کنید ... مثلا تو فاصله 3.5 کیلومتری من یه بنده خدایی داشت آنچارتد بازی میکرد !

آره هنوز کف دریام.
ببین بار اول که مک آدرس رو وارد کردم مال مودم رو وارد نکردم مال ویتا رو وارد کردم.و ثبت شد و ایمیل هم اومد.
بعدش فهمیدم مک آدرس مودم رو باید بزنم دوباره رفتم توی سایته ثبت کردم که اونم دوباره اوکی شد ومیل اومد ولی near هنوز با لوکیشنم مشکل داره.توی اون بخش مپ هم دقیق انتخاب میکنم ولی فایده نداره.
امروز یه بار دیگه هم ثبت کردم.کلا شک کردم نکنه واقعا اینجا دریا باشه.

آره هنوز کف دریام.
ببین بار اول که مک آدرس رو وارد کردم مال مودم رو وارد نکردم مال ویتا رو وارد کردم.و ثبت شد و ایمیل هم اومد.
بعدش فهمیدم مک آدرس مودم رو باید بزنم دوباره رفتم توی سایته ثبت کردم که اونم دوباره اوکی شد ومیل اومد ولی near هنوز با لوکیشنم مشکل داره.توی اون بخش مپ هم دقیق انتخاب میکنم ولی فایده نداره.
امروز یه بار دیگه هم ثبت کردم.کلا شک کردم نکنه واقعا اینجا دریا باشه.
احتمالا دفه اول اون فلگ ـه وسط دریا بوده همون طوری ثبت کردی !
بعد مک آدرس مودم و ویتا یکی ـه !
همین الان برو ببین ! برا من که یکی ـه !
بعد میدونی که باید بین کارکتر ها ازاینا:بزاری ؟!
مثلا 00:e4:00:m4: و ...
برو یک بار دیگه مک آدرس رو دربیار تو cmd بعد با ویتا چک کن و فلگ رو درست بزار سر جاش اشالله درست میشه !

احتمالا دفه اول اون فلگ ـه وسط دریا بوده همون طوری ثبت کردی !
بعد مک آدرس مودم و ویتا یکی ـه !
همین الان برو ببین ! برا من که یکی ـه !
بعد میدونی که باید بین کارکتر ها ازاینا:بزاری ؟!
مثلا 00:e4:00:m4: و ...
برو یک بار دیگه مک آدرس رو دربیار تو cmd بعد با ویتا چک کن و فلگ رو درست بزار سر جاش اشالله درست میشه !

نه مک آدرس ویتام با مودمم فرق داره!
آره از اونام گذاشتم.فلگ رو هم سر جاش گذاشتم قبلا

نه مک آدرس ویتام با مودمم فرق داره!
آره از اونام گذاشتم.فلگ رو هم سر جاش گذاشتم قبلا
خب برا من با ویتا یکی ـه ! حالا دوستان چک کنن ببینن بگن یکی هست یانه !
من اول ـش که میخواستم مک رو پیدا کنم تو cmd فقط زدم arp که یه چی داد شبیه به مک که مک نبود !
باید این طوری مینوشتم :arpفاصله-a که بعد درست شد !
حالا خودت یه تست کن !
هرچی هست مک آدرس ـت اشتباه ـه !

خب برا من با ویتا یکی ـه ! حالا دوستان چک کنن ببینن بگن یکی هست یانه !
من اول ـش که میخواستم مک رو پیدا کنم تو cmd فقط زدم arp که یه چی داد شبیه به مک که مک نبود !
باید این طوری مینوشتم :arpفاصله-a که بعد درست شد !
حالا خودت یه تست کن !
هرچی هست مک آدرس ـت اشتباه ـه !
ببین منم میرم توی run اون فرامین رو دقیق میزنم اولین خط از اون لیستی که میاد همونی که جلوش نوشتع dynamic اون باید مک آدرس باشه دیگه درسته؟
حالا روی ویتای من مک آدرس یه چیز دیگس.و اون آدرسی که توی اون لیست فرمان run/cmd اومد رو به عنوان ssid میشناسه!
پشت مودم رو هم چک کردم یه برچسب داره که آدرس و آی پی و اینارو نوشته یه گوشه نوشته mac و یه آدرس زده که دقیقا همونیه که توی run/cmd نوشته.
توی اون سایت هم نوشته مک آدرس سه نوع داریم باید اونی که مال وایرلستون هست وارد کنین.
من با جفت آدرس ها تست کردم جواب نداد.

ببین منم میرم توی run اون فرامین رو دقیق میزنم اولین خط از اون لیستی که میاد همونی که جلوش نوشتع dynamic اون باید مک آدرس باشه دیگه درسته؟
حالا روی ویتای من مک آدرس یه چیز دیگس.و اون آدرسی که توی اون لیست فرمان run/cmd اومد رو به عنوان ssid میشناسه!
پشت مودم رو هم چک کردم یه برچسب داره که آدرس و آی پی و اینارو نوشته یه گوشه نوشته mac و یه آدرس زده که دقیقا همونیه که توی run/cmd نوشته.
توی اون سایت هم نوشته مک آدرس سه نوع داریم باید اونی که مال وایرلستون هست وارد کنین.
من با جفت آدرس ها تست کردم جواب نداد.

منم وضعیتم دقیقا مثل توِ

بازی بدون رمش save نمیشه دوسته عزیز !!!ضمن این که بازیهای کارتی هم بدون رم بالا نمیاد ! تا بزنی روش میگه رمی رو بزارید که دیتا بازی بهش لینک شده .

روی خوده فلش کارت ؟ اگر منظوزت کارت بازی هست که هیچی save نمیشه ... فقط READ هستش ...
ولی من قبلا هم امتحان کردم امروز هم یبار دیگه امتحان کردم بدون رم بالا میاد بازی البته برای نصبش رم اجباریه
بله فلش کارت به همون کارت بازی میگن

یه 10 تا سوال:-/
بازی های ویتا هم عین ps3 کد انلاین دارن؟؟
کد رو چطوری استفاده میکنی؟؟
و اینکه اگه کد تموم بشه دیگه نمیتونی انلاین بازی کنی اون بازیو؟؟(مثلا فیفا اگه کدش تموم بشه دیگه نمیتونی انلاین اد کنی و بازی کنی؟؟)
و با یک کد چقدر میشه بازی کرد؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or