هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

بازیهاش که کارتی هست این درست.منظورم این هست که میشه همون کارت هارو بزارم داخل ئستگاه بازی کنم فقط سیو رو بریزم روی رم؟ یا باید حتما بازی هاش روی رم نصب بشه؟
ممنون

بله - کلا هم راهی برای کپی بازیهای کارتی روی رم ویتا نیست ... فقط Save و Patch و DLC مربوطه اون بازی روی رم میره نه خودش

بله - کلا هم راهی برای کپی بازیهای کارتی روی رم ویتا نیست ... فقط Save و Patch و DLC مربوطه اون بازی روی رم میره نه خودش

و البته وقتی بازی رو برای اولین بار داخل دستگاه میذاره باید مموری کارت باشه برای نصب بازی و بعد از اون میشه بدون مموری کارت هم بازی کرد و بازی روی خود فلش کارت ذخیره میشه بدون نیاز به مموری کارت درست مثل3DS

و البته وقتی بازی رو برای اولین بار داخل دستگاه میذاره باید مموری کارت باشه برای نصب بازی و بعد از اون میشه بدون مموری کارت هم بازی کرد و بازی روی خود فلش کارت ذخیره میشه بدون نیاز به مموری کارت درست مثل3DS
بازی بدون رمش save نمیشه دوسته عزیز !!!ضمن این که بازیهای کارتی هم بدون رم بالا نمیاد ! تا بزنی روش میگه رمی رو بزارید که دیتا بازی بهش لینک شده .

روی خوده فلش کارت ؟ اگر منظوزت کارت بازی هست که هیچی save نمیشه ... فقط READ هستش ...

با سلام من برای ویتا یه رم 16 گیگ خریدم و میخوام جایگزین رم 8 گیگ قبلیش کنم . سوال اگه جای دو تا رم رو عوض کنم id psn من پاک میشه یا این id فقط روی رم 8 رجیستر هست.؟؟؟؟؟؟

دوستان این دیتا ها که نصب میشن رو رم چه قدر حجم دارن به طور متوسط ؟!
من نمیفهم دیگه دلیل نصب چیه وقتی بازی کارتی ـه ؟!
دليلش براي برقراري لينك بين اكانت و vita اينها و امنيتي هستش . حجمشون هم برو توي setting قسمتapplication data ميتوني ببيني
با سلام من برای ویتا یه رم 16 گیگ خریدم و میخوام جایگزین رم 8 گیگ قبلیش کنم . سوال اگه جای دو تا رم رو عوض کنم id psn من پاک میشه یا این id فقط روی رم 8 رجیستر هست.؟؟؟؟؟؟
ميتوني روي اون رم هم رجيستر كني اما backup حنمت داشته باش و روي كارت جديد restore كن

دوستان من یه بازی فری دانلود کردم که اولشمیگه باید Play card داشته باشی !!
من از این کارت ها تو جعبه ویتا ندیدم !
یه بازی دیگه هم دان کردم باز همینو میگه !!
از کجا میشه گیر آورد ؟!
البته تو نت هست ـش تصویر ـش !

آخرین ویرایش:
از کجا میشه گیر آورد ؟!
تو جعبه هست باو درست نگاه كن

از کجا میشه گیر آورد ؟!

شش تا کارت AR play card باید تو جعبه باشه،البته اگرم بازی نکردی چیز خاصی رو از دست ندادی!در کل یه پیشنهاد دوست عزیز:خیلی به این بازی های فری توجهی نکن!

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

از کجا میشه گیر آورد ؟!

منم نداشتم ، چون تو یک سری میزان ، تو یک سری نه!
اونوقت دانلودش کردم از خود سایت سونی، بعد پیرینتش گرفتم
ولی لینک دانلودشو نمی تونم پیدا کنم که بهت بدم ، باید بگردی

منم نداشتم ، چون تو یک سری میزان ، تو یک سری نه!اونوقت دانلودش کردم از خود سایت سونی، بعد پیرینتش گرفتم ولی لینک دانلودشو نمی تونم پیدا کنم که بهت بدم ، باید بگردی
عجيبه ! اين كارتها بايستي توي جعبه باشن . به iهره حال ويتاهايي كه در اينجا عرضه شدن همه اين كارتها رو دارن و ميتونيد خيلي راحت از سايت sony دانلود كنيد و كارتها رو اسكنهاشون رو توي موبايلتون برزيد و استفاده كنيد

آخرین ویرایش:
عجيبهو! اين كارتها بايستي توي جعبه باشن . به ره حال ويتاهايي كه در اينجا عرضه شدن همه اين كارتها رو دارنميتونيد خيلي راحت از سايت sony دانلود كنيد كارتها رويا ميتونيو اسكنهاشون رو توي موبايلتون برزيد و استفاده كنيد

من ویتام رو باندل آمریکا لاتین گرفتم و توش این کارت ها نبود ، کافیه بری تو بازی های فیری اونوقت علامت پی اس رو بزنی بعد روی علامت سوال کلیک کنی ، اونوقت سایت واسه دانلود کارت ها رو به آدم میگه

اینم یه عکس از باندلم
ps-vita1.jpg

من ویتام رو باندل آمریکا لاتین گرفتم و توش این کارت ها نبود ، کافیه بری تو بازی های فیری اونوقت علامت پی اس رو بزنی بعد روی علامت سوال کلیک کنی ، اونوقت سایت واسه دانلود کارت ها رو به آدم میگه

اینم یه عکس از باندلم
ps-vita1.jpg
این رو نمیدونستم ... چون باندلهایی هم که ایمجا عرضه شده ... مثل باندل 3g به همراه 4gb رم و بازی wipeout که یکی از دوستام هم خریده به تازگی این کارتها همراش بوده
احتملا بسته به تولیدات ریجن های مختلف داشته

این رو نمیدونستم ... چون باندلهایی هم که ایمجا عرضه شده ... مثل باندل 3g به همراه 4gb رم و بازی wipeout که یکی از دوستام هم خریده به تازگی این کارتها همراش بوده
احتملا بسته به تولیدات ریجن های مختلف داشته

بله ، احتمال داره

اینم یه عکس از باندلم
ps-vita1.jpg

من از این کیفا میخوام:-s کجا داره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or