هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

دوستان من بخوام آپ کنم با PC ویتا رو باید تو کدوم سایت play station برم ؟!
ریجن 2 ـه و ژاپنی نوشته رو دستگاه

شما میتونی تو Setting بری و از اونجا Update via PC رو بزنی و ویتا رو به PC وصل کنی و آپدیت از طریق PC دانلود میشه و رو VITA نصب میشه...

با سلام یکی از اساتید لطف کنه یک تاپیک برای برنامه های ویتا بزنه که کارایی و نحوه استفاده هر برنامه را بطور کامل توضیح بده مثل این برنامه skype ویا بهترین برنامه برای تبدیل فیلم. با کمال تشکر

چی میاد؟به نظر شما رایتل بگیرم بندازم توش کار میکنه؟از کجا ریجین ویتام رو بفهمم.
Skype منظورم بود
بايد امتحان كني خودت
جعبه ويتا رو بايد ببيني در بشت جعبه يك شماره هك شده
با سلام یکی از اساتید لطف کنه یک تاپیک برای برنامه های ویتا بزنه که کارایی و نحوه استفاده هر برنامه را بطور کامل توضیح بده مثل این برنامه skype ویا بهترین برنامه برای تبدیل فیلم. با کمال تشکر

كار با برنامه هاي ويتا اونقدرها هم سخت نيز كه نيازي به topic داشته باشه به نظره من

به نظرم اگر یه تایپیک وجود داشته باشه که app های Free شده رو اطلاع رسانی کنی خیلی خوب ـه !
الان نمیدونم غیر اسکایپ ، موتور استورم چه چیز فری به درد بخوری هست تو استور !

بچه ها یکی لطف میکنه راهنمای استفاده از near را یک بار دیگه بزاره یادمه یکی از بچه ها گذاشته بود الان پیداش نمیکنم .مینویسه نمیتونه location data را پیدا کنه

واسه تبدیل فیلم من از xilisoft video convertor ultimate استفاده میکنم فوق العاده هستش قابلیت بوست سخت افزاری داره یعنی میتونی واسه کارت گرافیکت یه درایور دانلود کنی و سرعت تبدیل رو چندین برابر کنی.

در مورد برنامه های ویتا من همه رو دانلود کردم تقریبا هیچ کدوم اینجا کارایی ندارن. یکیشون سرویس عکس یاهو فلیک*ر هستش که بلاکه.یکی تو و ی ت ر هست که اونم بله! فیضبوق هست و فور اسکویر که یه سرویس آنلاین واسه پیدا کردن دوستان هست مثلا کجا دارن غذا میخورن کدوم رستوران هستن و..که مثلا تو مپز منو کنار ساحل عاج وسط اقیانوس نشون میده من میتونم برم با کوسه ها دوست بشم غذا بخوریم باهم
نتفلیکس هست که سرویس اجاره فیلم هستش که اونم تو این خراب شده مالیده هستش! فقط یه پینت پارکه که میشه تو ایران باهاش کار کرد.
اینم لیست نرم افزارها:
Fa***b**k
paint park
livetw**ee**t
flick**r

---------- نوشته در 10:22 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:19 AM ارسال شده بود ----------

اینم لوکیشن من

در اعماق دریا

به نظرم اگر یه تایپیک وجود داشته باشه که app های Free شده رو اطلاع رسانی کنی خیلی خوب ـه !]
الان نمیدونم غیر اسکایپ ، موتور استورم چه چیز فری به درد بخوری هست تو استور !
والا برنامه هاش تو ایران بلاک هستش و عموما هم استفاده خاصی انچنانی نداره - Moto هم مدتی فری بود ... الان 4 بازی فری بیشتر برای ویتا نیست و عموم اپ ها شناخته شدن هستن و مربوط به سیستمهای جامعه مجازی هستش .... بقیه فقط یک PAin park هست که یه جور بازی محسوب میشه تا App . برای همین من فکر نمیکنم تاپیکی نیاز باش اما اگر به حدی رسید که تعدادشون زیاد باشه تاپیک میزنیم.
بچه ها یکی لطف میکنه راهنمای استفاده از near را یک بار دیگه بزاره یادمه یکی از بچه ها گذاشته بود الان پیداش نمیکنم .مینویسه نمیتونه location data را پیدا کنه
.
درود ...

برای تمام دوستانی که در ایران مشکل Obtain Location در برنامه Near دارن باید بگم که مشکل حل شد لطفا همه این کار رو انجام بدید و لوکیشناتون رو بفرستید تا بتونیم همدیگر رو به وسیله ی این برنامه Near که واقعا برای Vita مفیده پیدا کنیم .

نحوی کار : برید به سایت Skyhook: > Home اونجا آدرس شهر و کشور رو مثل(ex: Tehran, Iran) وارد کنید باید MAC آدرسِ Wi-Fi Accesspoint (همون مک آدرس مودم وایرستون) وارد کنید ( برای این کار باید برید Start>RUN و تایپ کنید Cmd (می دونم می دونید) و انجا تایپ کنید arp -a اولین خط فیزیکل داینامیک MAC Address Wi-Fi Accesspoint شماست، فقط برای کسایی که نمی دونن باید بگم که MAC Address معمولا به این شکل هست : 07-5b-34-db-6y-t7 حالا این اعداد برای افراد متفاوت هست، پس از وارد کردنه این اعداد ایمیل خودتون رو وارد می کنید (ایمیلی که باش اکانت PSNـتون رو ساختید) و بعد ثبت می کنید.

حالا ویتا رو روشن کنید و وارد برنامه Near بشید و در قسمت بالا سمت راست کلمه Near رو لمس کنید تا لوکیشن شما اوپتین بشه ، وقتی این کار انجام شد ، ایکون Out n About (به شکل رد پا هست) رو لمس کنید و بعد دوباره بالا سمت راست ایکون Near رو لمس کنید، بزودی می بینید که در فاصله 1 تا 2 کیلومتری شما چه کسایی در حال استفاده از Vita یا انجام چه بازیی هستند ، حالا افرادی که از Facebook یا Twitter استفاده می کنند رو هم می تونید پیدا کنید .

این App برای Friend پیدا کردن فوق العادست و اگه دوستانی هستند که مشکل پیدا کردن Bounty set در بازیه Uncharted GA رو دارند به راحتی می تونند از Near استفاده کرده و Bounty set ها رو با دیگران Share کنند.

دوباره خواهش می کنم تمام دوستان عزیز ایرانی که Playstation Vita دارن این کار رو انجام بدن .

با تشکر از Taha Omid ممنون از وقت شما .
با تشکر از Justice - Taha omid
یک راهنمایی میکنید بگید دقیقا کجا هک شده؟مرسی:d
چی کجا هک شده :d؟

دوستان باید حتما رم داشته باشیم؟ با خود کارت بازی ها نمیشه بازی کرد؟
جایی که بازیهای فیزیکی کارتشون توی ویتا میره با جایی که رم یا SD میره متفاوته
کارتهای بازی مانند CD عمل میکنن پس در نتیجه نمیشه چیزی روشون ذخیره کرد ! فقط اطلاعات بازی هستن
برای SAve شدن و ریختن بازیهای PSP یا فیلم و بازی و DLC - PATCH و بازی های دانلودی شما به رم نیاز داری
در ضمن ویتا بدون رم در واقع کاره خاصی نمیکنه

---------- نوشته در 10:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:46 AM ارسال شده بود ----------

سلام

تو سایت Playstation چنین چیزی ندیدم
فکر کنم گفته برید توی سایت ! نه توی سایت Playstation
مطلب رو با دقت بخونید متوجه میشید
نحوی کار : برید به سایت Skyhook: > Home اونجا آدرس شهر و کشور و ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or