هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

اين parental contols دقيقا كجاست ما بريم درستش كنيم؟
خب خودم پيداش كردم پيدا هم كرد موقعيتمو يه نفرو هم پيداكرده ولي نميدونم چجوري بايد بهش پيام بدم باهاش دوستشم كسي ميدونه؟
چرا parental control دستکاری کرده بودی ؟ برا خودت محدودیت سنی گزاشتی :d
اون که ماله من 4 هسته ای هست زیر نیم ساعت تموم میکنه اکثر فیلما رو ولی میخوام بشه آنی تبدیل کرد مثل این برنامه .چون آدم کارش معلوم نیست یهو می بینی باید بری یه جا صف وایسی یا تو ماشین منتظر کسی بمونی دیگه وقت نیست که نیم ساعت وایسی که این کانورت کنه برای همین این برنامه اگه راه بیفته و بشه به نحوی زیر نویس رو نشون بده خیلی خوبه
اصلا این زیر نویسی که توی تنظیمات ویدئو پلیر هست منظور چه مدل زیر نویسیه؟ توی سایت سونی هم هیچی نگفته.
من میرم با این زیر نویس توی تنظیمات ور برم ببینم چی طور کا مکنه بعد خبرتون میکنم !
البته میتونی اگر Xilisoft داری بزاری بعد از Convert کردن pc یا laptop رو خاموش کنه
سلام و خسته نباشید
میخواستم بپرسم این ریموت پلی چه بازی های رو ساپورت میکنه
من دیسک CALL OF DUTY MW 2 , 3 و UNCHARTED 3 و MOTOR STORM APOCALYPS و یه 10 ، 15 تا بازی دمو PS3 و بازی کامل که تو هارد خود کنسول از PSN دانلود شده بود رو هر کدوم زدم گفت سا**** نمیشه و اجرا نشد
اصلا کدوم بازی ها رو میاره ؟؟؟؟ :(
والا این ریموت کلا درگیری داره هنوز قراره در طی زمان درست بشه اما من Killzone 3 رو باهاش امتحان کرده بود و کار کرد ! زیاد نگرانش نباش ....

دوستان تو برنامه Near برای اینکه راحت تر همدیگه رو پیدا کنید بهتر لوکیشن رو کرج بزید همگی ، که مشکلی تو پیدا کردن هم نداشته باشیم.
باید از سایت لوکیشن رو اپوتین کنید.

آخرین ویرایش:
دوستان تو برنامه Near برای اینکه راحت تر همدیگه رو پیدا کنید بهتر لوکیشن رو کرج بزید همگی ، که مشکلی تو پیدا کردن هم نداشته باشیم. باید از سایت لوکیشن رو اپوتین کنید.
توnear مگه ميشه شهر رو انتخاب كرد؟ من شهرمو درست زدم پيدا هم كرده درست:d

آخرین ویرایش:
دوستان سلام.من یه عکس کاملا سفید خالص از کامپیوتر به ویتا منتقل کردم.بعد وقتی توی تاریکی با ویتا به عکس نگاه کردم دیدم که تمام صفحه ویتا نورش یکسان نیست و گوشه های چپ و راست تصویر نورشون مقداری کمتره.آیا این طبیعیه یا دستگاه من مشکلی پیدا کرده؟آخه توی فناوری ال سی دی چون یک لامپ در وسط، کل نور رو تغذیه میکرد این مشکل وجود داشته اما با فناوری ال ای دی که هر پیکسل نور خودش رو داره طبعا نباید این مشکل باقی باشه.
نکنه ویتام....:-s
یه تستی کنید خودتون ببینید.جواب منم بدید.ممنون

دوستان سلام.من یه عکس کاملا سفید خالص از کامپیوتر به ویتا منتقل کردم.بعد وقتی توی تاریکی با ویتا به عکس نگاه کردم دیدم که تمام صفحه ویتا نورش یکسان نیست و گوشه های چپ و راست تصویر نورشون مقداری کمتره.آیا این طبیعیه یا دستگاه من مشکلی پیدا کرده؟آخه توی فناوری ال سی دی چون یک لامپ در وسط، کل نور رو تغذیه میکرد این مشکل وجود داشته اما با فناوری ال ای دی که هر پیکسل نور خودش رو داره طبعا نباید این مشکل باقی باشه.
نکنه ویتام....:-s
یه تستی کنید خودتون ببینید.جواب منم بدید.ممنون
کلا نباید به صفحه ویتا در تاریکی مطلق نگاه کرد ! اینم طبیعی هستش .... میتونی یک صفحه سیاه بزاری که اون قسمتهایی که به نظر میرسه نور متفاوت هست رو ببینی .... اما مشکلی نیست ! همه این رو دارن !

فریمورت هک شدس یا نه ؟
ظاهرا تعدادی از بازیها به گفته کاربرها کار کرده اما پیشنهاد میشه کلا برای ساپورت بهتر بازیا 4 به بالا باشه

والله همون فرمور 4.11 یا نمیدنم همون آخری چنده که الان داریم هم چنگی به دل نمیزنه و کاملا بی مصرفه
من که کلی بازی رو تست کردم ولی نتیجه نداد :(
کلی ناراحت شدم

والله همون فرمور 4.11 یا نمیدنم همون آخری چنده که الان داریم هم چنگی به دل نمیزنه و کاملا بی مصرفه
من که کلی بازی رو تست کردم ولی نتیجه نداد :(
کلی ناراحت شدم
احتمالا درست میشه ... اما زمان میکشه

کلا نباید به صفحه ویتا در تاریکی مطلق نگاه کرد ! اینم طبیعی هستش .... میتونی یک صفحه سیاه بزاری که اون قسمتهایی که به نظر میرسه نور متفاوت هست رو ببینی .... اما مشکلی نیست ! همه این رو دارن !

ممنون از پاسخت دوست گرامی.من در مورد اون نقطه های تیره که در تاریکی مطلق نمایان میشن توی فرومهای سایتهای مختلف تحقیق کردم و فهمیدم که طبیعی هستن.اما سوال من در مورد اونا نبود!سوالم این بود که آیا دستگاه شما هم وقتی یک عکس کاملا سفید رو نشون میده(چه در تاریکی چه روشنایی)نور تصویر کاملا یکنواخته؟ یا یکنواخت نیست و گوشه های تصویرتون مقداری تاریکتر از مرکز تصویر هستش(مثلا ده درصد)؟برای من که اینطوره!یا واسه من خرابه یا سونی توی ساخت صفحه ال ای دی برای کاهش هزینه کم کاری کرده!
پیشاپیش سپاس.

ممنون از پاسخت دوست گرامی.من در مورد اون نقطه های تیره که در تاریکی مطلق نمایان میشن توی فرومهای سایتهای مختلف تحقیق کردم و فهمیدم که طبیعی هستن.اما سوال من در مورد اونا نبود!سوالم این بود که آیا دستگاه شما هم وقتی یک عکس کاملا سفید رو نشون میده(چه در تاریکی چه روشنایی)نور تصویر کاملا یکنواخته؟ یا یکنواخت نیست و گوشه های تصویرتون مقداری تاریکتر از مرکز تصویر هستش(مثلا ده درصد)؟برای من که اینطوره!یا واسه من خرابه یا سونی توی ساخت صفحه ال ای دی برای کاهش هزینه کم کاری کرده!
پیشاپیش سپاس.
آگر به صورت 90 درجه بهش نگاه نکنین ممکنه همیچین چیزی رخ بده اما نباید در یک رنگ این مورد صدق کنه - من الان امتحان کردم و مشکلی توی نمایش رنگ در اطراف صفحه نیستش در کل....باید به گارانتی معتبری جایی یا یک ایمل به سونی بزنید. رنگهای دیگه هم امتحان کنید !

سلام دوباره.فکر کنم بیشترین سوالا رو من میپرسم.همشونم سطح پایین:d
برد وای فای ویتا چند متره؟برای من حدود 7 یا هشت متره.خیلی کمه.اگر طبیعیه امکان داره با آپدیتهای بعدی بردش بیشتر بشه؟
میشه در حین بازی ویتا رو زد به شارژ یا حتما باید خاموشش کرد و بعد زد به شارژ؟
ممنون

سلام دوباره.فکر کنم بیشترین سوالا رو من میپرسم.همشونم سطح پایین:d
برد وای فای ویتا چند متره؟برای من حدود 7 یا هشت متره.خیلی کمه.اگر طبیعیه امکان داره با آپدیتهای بعدی بردش بیشتر بشه؟
میشه در حین بازی ویتا رو زد به شارژ یا حتما باید خاموشش کرد و بعد زد به شارژ؟
ممنون
تو اون حد برد میکشه مشکلی نداره ! ممکنه هست ! با توییک های فریمورها میشه wifi دستگاه رو قویتر کرد اما فعلا خوبه بردش !
مشکلی نداره - میتونی بازی کنی ! البته ممکنه برای سلامت قدرت باطری برای دراز مدت توصیه نمیشه کلا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or