هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

یه بازی از استور از ویتا بخرم . بازی پی اس پی باشه روی ویتا کار نکنه میتونم منتقل کنم از ویتا به پی اس پی؟اجرا میکنه؟
اگر بازی رو از Store میخری که از توی ویتا میری توش همه ی اون بازیها توسط سونی تایید شده که روی ویتا اجرا میشن .....
البته اینجا بخش PSP نیست ! اما بازی اوریج هم باید با PSP کارکنه دیگه ! باید از بخش psp اطلاعات بگیری

اگر بازی رو از Store میخری که از توی ویتا میری توش همه ی اون بازیها توسط سونی تایید شده که روی ویتا اجرا میشن .....
البته اینجا بخش PSP نیست ! اما بازی اوریج هم باید با PSP کارکنه دیگه ! باید از بخش psp اطلاعات بگیری
من رو ویتا می خوام اجرا کنم و بچه های ویتا دار اگه امتحان کرده باشن می دونن.تایپیک پی اس پی کم بازدلید شده من خودم دو تا سوال پرسیدم تاریخ اخرین بازدید ها رو میبینم قدیمی هست.پس تایید شده هست هر چی تو استور هست. منظورم نوع انتقال از مموری ویتا بود در اصل.یعنی بازی رو از ویتا بخری میشه به پی سی منتقل کرد؟اگه میشه چطوری؟

من رو ویتا می خوام اجرا کنم و بچه های ویتا دار اگه امتحان کرده باشن می دونن.تایپیک پی اس پی کم بازدلید شده من خودم دو تا سوال پرسیدم تاریخ اخرین بازدید ها رو میبینم قدیمی هست.پس تایید شده هست هر چی تو استور هست. منظورم نوع انتقال از مموری ویتا بود در اصل.یعنی بازی رو از ویتا بخری میشه به پی سی منتقل کرد؟اگه میشه چطوری؟
در جواب هم گفتم که بازیهایی که شما از توی PSN ویتا در بخش PSP میبینی همه توسط SOny تایید شده هستند و روی ویتا اجرا میشن .
در مورد تاپیک psp هم من نمیدونمستم جوابگو نیستم ! البته به اینجا هم مربوط نیست اما پوزش
با این حال
به نظره من نمیتونی بازی رو از روی مموری vita کپی کنی به مموری PSP دلیلش این هست که در PC دستگاه vita توسط content manager ساپورت میشه و psp هم توسط Media go باید از media go برای psp یک بار دیگه دانلود کنی
اگر ps3 داری که راحت بازی رو از ps3 دانلود کن ! اونوقت میشه هم روی ویتا ریختش هم روی psp

در جواب هم گفتم که بازیهایی که شما از توی PSN ویتا در بخش PSP میبینی همه توسط SOny تایید شده هستند و روی ویتا اجرا میشن .
در مورد تاپیک psp هم من نمیدونمستم جوابگو نیستم ! البته به اینجا هم مربوط نیست اما پوزش
با این حال
به نظره من نمیتونی بازی رو از روی مموری vita کپی کنی به مموری PSP دلیلش این هست که در PC دستگاه vita توسط content manager ساپورت میشه و psp هم توسط Media go باید از media go برای psp یک بار دیگه دانلود کنی
اگر ps3 داری که راحت بازی رو از ps3 دانلود کن ! اونوقت میشه هم روی ویتا ریختش هم روی psp

نمیدونی از حالت تاچ ویتا رو بازی های پی اس پی تو ویتا اونایی که سونی تایید کرده میشه بهره برد؟

سلام دوستان
میشه یه آدرس مستقیم بدین واسه دانلود دموی فیفا12 که با پی سی دان کنم نه ویتا یا پی اس3...
درضمن-راهی هست که ویتا تو نت فارسی رو درست بخونه نه وارونه...

نمیدونی از حالت تاچ ویتا رو بازی های پی اس پی تو ویتا اونایی که سونی تایید کرده میشه بهره برد؟
خير دليلش هم مشخصه ... Psp كنترل touch نداشته كه سازنده ها براش تعريف كنن . در كل بازي psp روي ويتا تجربه فراتر و جديدتري نميده
به ps3 وصل میکنم میگه could not conected to ps3 system
شماره ارورش ? فريمور هر دو up to date هست ؟
سلام دوستان
میشه یه آدرس مستقیم بدین واسه دانلود دموی فیفا12 که با پی سی دان کنم نه ویتا یا پی اس3...
درضمن-راهی هست که ویتا تو نت فارسی رو درست بخونه نه وارونه...
خير !!! دمو ها و هر بازي و برنامه مربوط به vita رو بايد از psn داخل ويتا يا ps3 دانلود كنين راهي براي دانلود بازي ويتا از pc نيستش

ویتا قرار نیست MKV ساپورت کنه؟ فعلا به نظر میاد فقط MP4 میخونه اگه MKV بخونه وسیله مناسبی میشه واسه فیلم دیدن. ویدئو پلیر خیلی خوبی داره بخصوص قسمت انتخاب سکانسش که محشره

ویتا قرار نیست MKV ساپورت کنه؟ فعلا به نظر میاد فقط MP4 میخونه اگه MKV بخونه وسیله مناسبی میشه واسه فیلم دیدن. ویدئو پلیر خیلی خوبی داره بخصوص قسمت انتخاب سکانسش که محشره
ps3 هم mkv رو ساپورت نمیکنه...کلا به نظرم mkv یه فرمت درست حسابی با قانون کپی رایت مثل divx نیست
ویندوز فون هم mkv رو ساپورت نمیکنه
کلا سیستم عامل ویتا از یه جهاتی به ویندوز فون شبیه..تک اکانتی بودن و بلوتوث و ....

یک کانکشن تست بگیر از توی ویتا ببین از همه مراحل رد میشه یا نه ؟ اگر اره که نباید مشکلی باشه ... اگر اون عکس کانکت بودن wifi از بالای bar رفتش شما برو psn یا web جای امتحان کن ببین خودش وصل میشه یا نه
مطمعن باش ویتا رو هم اپدیت کرده باشی اگر روی فریمورهای اولی هستی اونها باگهایی داشته
اگر نشد wifi رو خاموش کن روشن کن یا خوده مودم هم امتحان کن ... یک بار اکسس پوینت مربوطه رو delet کن . دوباره وصل شده ... ویتا رو هم یک ریستی بده !!!
ببین چی میشه !
ممنون از اینکه وقت میزاری جواب همه را با حوصله میدی .راستش مشکلم حل شد باید ip به صورت دستی وارد میکردم در واقعی ip که به ویتا میدادم باید تو رنج مودمم باشه

ps3 هم mkv رو ساپورت نمیکنه...کلا به نظرم mkv یه فرمت درست حسابی با قانون کپی رایت مثل divx نیست
کلا سیستم عامل ویتا از یه جهاتی به ویندوز فون شبیه..تک اکانتی بودن و بلوتوث و ....

این فرمت الان دیگه روی اکثر گوشی ها ساپورت میشه حتی اندروید که سونی خیلی طرفش هست. احتمال داره توی آپدیت های بعدی ساپورت بشه
تا اون موقع یه برنامه پیدا کردم که عرض سه تا سوت mkv رو تبدیل به mp4 میکنه تنها مشکلش فعلا سابتایتل هست . توی برنامه زیرنویس رو میشه انتخاب کرد ولی توی ویتا نشون نمیده و فقط با km player میشه دیدش. این مشکلم دارم میگردم حل کنم
لینک مستقیم برنامه
http://www.videohelp.com/download/mkvavi2mp4_v1.0.8.zip?r=FHzMZvRqgWs
این کدک رو هم باید بگیرید بریزید توی پوشه برنامه تا کار کنه
http://www.videohelp.com/download/NeroAACCodec-1.5.1.zip

یه سوال : زیرنویس فقط srt و smi و ssa میخونه یا sub/idx هم میخونه ؟
اگه sub/idx میخونه زیرنویس srt خودتون رو بکنید sub/idx که عکسه . فارسی هم میخونه ...
اگه نه که هیچی ...

البته ممکنه در اینده ساپورت بشه اما معملوم نیست - مهمترین دلیلش هم این هست که سونی اجازه طراحی Application رو به Third party ها برای سیستم ویتا نمیده و عملا برنامه های پخش موسقی و عکس . ... در ویتا تولید شده توسط سونی هستش و سونی برای ساپورت یک فرمت دیگه باید نه تنها قوانین دیگری رو وضع کنه و باید هم امنیت کنسول رو با اجرای MKV تامین کن و این فرمت هم لایسنس بشه .... اصولا بنا برا دلایل مختلفی ممکنه این اتفاق نیفته !
یه سوال : زیرنویس فقط srt و smi و ssa میخونه یا sub/idx هم میخونه ؟
اگه sub/idx میخونه زیرنویس srt خودتون رو بکنید sub/idx که عکسه . فارسی هم میخونه ...
اگه نه که هیچی ...
زیرنویس جدا نمیاره ... باید به همراه فیلم به صورت عکس تبدیل بشه ...
این فرمت الان دیگه روی اکثر گوشی ها ساپورت میشه حتی اندروید که سونی خیلی طرفش هست. احتمال داره توی آپدیت های بعدی ساپورت بشه
تا اون موقع یه برنامه پیدا کردم که عرض سه تا سوت mkv رو تبدیل به mp4 میکنه تنها مشکلش فعلا سابتایتل هست . توی برنامه زیرنویس رو میشه انتخاب کرد ولی توی ویتا نشون نمیده و فقط با km player میشه دیدش. این مشکلم دارم میگردم حل کنم
لینک مستقیم برنامه
http://www.videohelp.com/download/mkvavi2mp4_v1.0.8.zip?r=FHzMZvRqgWs
این کدک رو هم باید بگیرید بریزید توی پوشه برنامه تا کار کنه
http://www.videohelp.com/download/NeroAACCodec-1.5.1.zip
البته یادت بشه اصولا اندروید یا windows phone یا ios همه سیستم عامل هستن که SDK ها Development kit هاشون برای طراحی بازی و کدینگ برنامه در احتیار سازنده ها قرار میگیره اما سیستم عاملهای کنسول های بازی مثل xbox - 3ds - ps اینا برنامه و قوانین متفاوتی داره

من الان میخوام یه فیلم یا چیز دیگه بریزم تو ویتا از یه برنامه باید استفاده میکردم اسمش چی بود؟لینک دانلود هم باشه که نور علی نوره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or