هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

آقا توی maps لوکیشن منو دقیقا وسط دریا کنار قاره آفریقا نشون میده!
توی near هم که میگه نمیتونم لوکیشنت رو پیدا کنم.احتمالا مثه lost خودم مردم زیر آبم هنوز نمی دونم!
چون با وای-فای می خواد پیدات کنه اینجوریه...مال من که با وای فای اصلا همون هم نشون نمیده!
این سیستم پیدا کردن با وای فای فک نکنم با نت ما جور در بیاد.

---------- نوشته در 06:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:38 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال داشتم من کتاب صورتو!!! دان کردم ولی با همکاری عزیزان قیلتر تشریف دارن میخواستم ببینم راهی (وی پی...)نیست که بتونیم بازش کنیم یعنی قراره هر نرم افزاری که زحمت قیلترشو کشیدن دانلود کنیم همین بساط باشه؟)x
با lap top میونی وی پی ان و share کنی رو ویتا:d

دوستان اگر 2 ویتا داشته باشی + 2تا فیفا میشه از طریق وای فای به هم دیگه وصل شید و باهم بازی کنید؟
به تلویزیون هم وصل میشه؟
قیمتهای مموری کارتهاشم اگر دارید بگید
ممنون

سلام
من تروفی های اکانتمو برگردوندم اما سیوارو چطوری میشه برگردوند؟
با Backup باید بشه ... البته میتونی اطلاعات بازی هم از توی ویتا روی PS3 یا PC کپی کنی بعدش بریزی توی مموری جدید
دوستان اگر 2 ویتا داشته باشی + 2تا فیفا میشه از طریق وای فای به هم دیگه وصل شید و باهم بازی کنید؟
به تلویزیون هم وصل میشه؟
ممنون
بله مبشه
به تلویزیون وصل نمیشه

اقا مدل 3g داشته باشی میشه با سیم کارت های رایتل (دیتا ) بهش به PSN وصل شی یا کلا 3G تو ایران کار نمیکنه؟
یه سوال دیگه هم داشتم: بخوای بازی کنی باید بازی رو بریزی رو مموری؟

آخرین ویرایش:
اقا مدل 3g داشته باشی میشه با سیم کارت های رایتل (دیتا ) بهش به PSN وصل شی یا کلا 3G تو ایران کار نمیکنه؟
یه سوال دیگه هم داشتم: بخوای بازی کنی باید بازی رو بریزی رو مموری؟

اگر مدل 3g شما آنلاک باشه بله با 3g رایتل میشه به psn متصل شد.

در مورد بازی هم نخیر یعنی در واقع امکانش نیست که بازی رو بریزی روی مموری. تنها اطلاعات مربوط به بازی روی مموری ذخیره میشه. البته برای بازی کردن، داشتن مموری ضروریه.

به تلویزیون هم وصل میشه؟
ممنون
32GB=195000T
16GB=135000T
8GB=85000T
4GB=55000T

---------- نوشته در 02:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:31 AM ارسال شده بود ----------

boyofwar soale jalebi kardi.shodanesh ke mishe.amma bayad accountet region2 bashe.albatte baraye baziyayi ke online pass daran migam.

سلام ميشه با ويتا ريجن1 با بازي مثلا ريجن 2 تو ايران انلاين بازي كرد
و كد داخل بعضي از بازي ها بدرد چي ميخوره

بله ميشه اما در صورت دسته دوم بودن و ناهمخواني بودن ريجن اكانتها نميشه كد رو از psn خريد
اون كد هم به شما اجازه بازي انلاين ميده

بعد مدتها خواستم انلاین بشم جلوی جلوی اوبتاین ای پی ادرسم فیلد میزنه.مشکل از چیه؟قبلا اپدیت کرده بودم کنسول رو چرا وصل نمیشه؟مشکل کلی هست از سرور ها یا تنظیماتمه؟

در مورد بازی هم نخیر یعنی در واقع امکانش نیست که بازی رو بریزی روی مموری. تنها اطلاعات مربوط به بازی روی مموری ذخیره میشه. البته برای بازی کردن، داشتن مموری ضروریه.

ببینید شما اگه بازی از psn خریداری کنی مجبوری کل بازی رو بریزی روی مموری.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or