هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
سلام بر دوستان یه سوالی داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
من دستگامو ریست مستر کردم حالا می خوام یه ای دی بسازم به psn وصل نمیشه
تو همون قسمت اول که میخواد وارد بشه فیریض میکنه
فریمورش چنده؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من از روسیه گرفتم.
مگه 3 تا رجین نداریم؟
نه ... برای Oceania & Australia هم ریجن 4 هستش
سلام بر دوستان یه سوالی داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
من دستگامو ریست مستر کردم حالا می خوام یه ای دی بسازم به psn وصل نمیشه
تو همون قسمت اول که میخواد وارد بشه فیریض میکنه
یعنی توی اولین بازی که دستگاه بوت میشه مشکل پیدا میکنه ؟
بهتره اون قسمت رو Skip کنی
بعدش برو توی Setting بزن روی System update بزن Update wifi بزار دستگاه اپدیت شه ... بعدش که بالا اومد برو توی Setting بزن روی Playstaion network اونجا اکانت رو بساز .. احتمالا برطرف میشه
اگر نشد مجبوری یک Factory reset کنی

amin699

کاربر سایت
Sep 30, 2011
16
نام
امین
سلام به همگی
1 سوال الان که پست دوستانو میخوندم برام ایجاد شد
نمیدونم ...شاید من بد متوجه شدم
برای انلاین بازی کزدن با psvita فقط بازی ارجینال کافیه ؟؟درسته؟؟؟و کد انلاینم داخل بازی ارجینال هست دیگه؟؟؟درسته؟؟؟احتیاج به کارت psn برا انلاین بازی کردن که نیست؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به همگی
1 سوال الان که پست دوستانو میخوندم برام ایجاد شد
نمیدونم ...شاید من بد متوجه شدم
برای انلاین بازی کزدن با psvita فقط بازی ارجینال کافیه ؟؟درسته؟؟؟و کد انلاینم داخل بازی ارجینال هست دیگه؟؟؟درسته؟؟؟احتیاج به کارت psn برا انلاین بازی کردن که نیست؟؟؟
بله ! كارت psn زماني لازم هست كه شما قصد خريد از شبكه psn رو داريد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان انلاین PS VITA بی دردسره؟ و لذتی رو در پی داره؟
دردسره خاصی نداره ! بازیهای انلاین خوبی هم تو راه هستن .... REsistance میاد ... فعلا هم Unit 13 - Fifa خوباش هست .... تو بخش Fighting هم Marvel Vs Capcom 3 - Blazblue هستش ....
اما پینگ خوبی هم میخواد
پینگت چنده ؟

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
لذتی رو در پی داره؟=))
اره بابا در پی داره! بی دردسر هم هست

خب چی کار کنم بابام خیلی با ادب بارم آورده.

دردسره خاصی نداره ! بازیهای انلاین خوبی هم تو راه هستن .... REsistance میاد ... فعلا هم Unit 13 - Fifa خوباش هست .... تو بخش Fighting هم Marvel Vs Capcom 3 - Blazblue هستش ....
اما پینگ خوبی هم میخواد
پینگت چنده ؟

والا پینگ رو چی بگم. تا چقدر میشه بازی کرد؟ منظورم پینگ هست.

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
من سرعته اینترنتم کیلوبیت 512 هست سرعت دانلودمم بینه 65 تا 70 کیلوبایت هست.
پینگم هم اگه همونیه که تو cmd 4.2.2.4 -t میزنی باشه time = 140 هست تا 150ms هم میرسه میتونم با ویتا بازی کنم؟؟

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
پس من باید قید بازی آنلاین رو بزنم چون در کمترین حالت پینگم رو 190 بود.

خوب پینگت با کجا 190 بود؟برا من با تهران 50 و با میامی 300!اگه میخوای با ایران بازی کنی احتمالا مشکلی نداری.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

trpleh

کاربر سایت
Mar 10, 2011
13
نام
dariyo
درود ...

برای تمام دوستانی که در ایران مشکل Obtain Location در برنامه Near دارن باید بگم که مشکل حل شد لطفا همه این کار رو انجام بدید و لوکیشناتون رو بفرستید تا بتونیم همدیگر رو به وسیله ی این برنامه Near که واقعا برای Vita مفیده پیدا کنیم .

نحوی کار : برید به سایت Skyhook: > Home اونجا آدرس شهر و کشور رو مثل(ex: Tehran, Iran) وارد کنید باید MAC آدرسِ Wi-Fi Accesspoint (همون مک آدرس مودم وایرستون) وارد کنید ( برای این کار باید برید Start>RUN و تایپ کنید Cmd (می دونم می دونید:d) و انجا تایپ کنید arp -a اولین خط فیزیکل داینامیک MAC Address Wi-Fi Accesspoint شماست، فقط برای کسایی که نمی دونن باید بگم که MAC Address معمولا به این شکل هست : 07-5b-34-db-6y-t7 حالا این اعداد برای افراد متفاوت هست، پس از وارد کردنه این اعداد ایمیل خودتون رو وارد می کنید (ایمیلی که باش اکانت PSNـتون رو ساختید) و بعد ثبت می کنید.

حالا ویتا رو روشن کنید و وارد برنامه Near بشید و در قسمت بالا سمت راست کلمه Near رو لمس کنید تا لوکیشن شما اوپتین بشه ، وقتی این کار انجام شد ، ایکون Out n About (به شکل رد پا هست) رو لمس کنید و بعد دوباره بالا سمت راست ایکون Near رو لمس کنید، بزودی می بینید که در فاصله 1 تا 2 کیلومتری شما چه کسایی در حال استفاده از Vita یا انجام چه بازیی هستند ، حالا افرادی که از Facebook یا Twitter استفاده می کنند رو هم می تونید پیدا کنید .

این App برای Friend پیدا کردن فوق العادست و اگه دوستانی هستند که مشکل پیدا کردن Bounty set در بازیه Uncharted GA رو دارند به راحتی می تونند از Near استفاده کرده و Bounty set ها رو با دیگران Share کنند.

دوباره خواهش می کنم تمام دوستان عزیز ایرانی که Playstation Vita دارن این کار رو انجام بدن .

با تشکر از Taha Omid ممنون از وقت شما .
ببخشید من من کار ها رو کردم ولی obtain که تموم میشه میگه : could not obtain data for your location !
میشه بیشتر توضیح بدی ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر