هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
راستی من یه فیفا دسته 2 خریدم میخواستم بدونم برسه دستم میتونم انلاین بازی کنم؟؟
خواهش میکنم به سوالاتم جواب بدید.

فیفا از معدود بازی هایه که کد آنلاین نداره(برا بقیه کنسول ها داره!).پس احتمالا مشکلی نداره.
Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تو اسکایپپ چطوری میشه کسی رو اد کرد

راستی من یه فیفا دسته 2 خریدم میخواستم بدونم برسه دستم میتونم انلاین بازی کنم؟؟
خواهش میکنم به سوالاتم جواب بدید.
با توجه به سایت رسی اسکایپ و توضیحاتش در حال حاضر نسخه طراحی شده برای ویتا قابلیت سرچ و اد کردن اشخاص رو نداره و فقط میشه درخواستها رو رد یا قبول کرد ... برای این کار توی کامپیوترت نصب
فیفا هم تو گرفتن تروفی هم شاید مشکل داشته باشه ! البته فکر نکنم

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
با توجه به سایت رسی اسکایپ و توضیحاتش در حال حاضر نسخه طراحی شده برای ویتا قابلیت سرچ و اد کردن اشخاص رو نداره و فقط میشه درخواستها رو رد یا قبول کرد ... برای این کار توی کامپیوترت نصب
فیفا هم تو گرفتن تروفی هم شاید مشکل داشته باشه ! البته فکر نکنم
نفهمیدم یعنی با کس دیگه میشه انلاین بازی کرد یا نه؟؟

---------- نوشته در 06:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:21 PM ارسال شده بود ----------

3 تا بازی دیگه هم به جز فیفا گرفتم اونا چی؟؟؟یعنی با اونا هم میشه انلاین بازی کرد؟؟
بازی ها ریمن و انچارتد و نینجا و فیفا هستن و همشون دسته 2 هستن تروفی مهم نیست برام فقط میخوام با یکی دیگه انلاین بازی کنم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نفهمیدم یعنی با کس دیگه میشه انلاین بازی کرد یا نه؟؟

---------- نوشته در 06:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:21 PM ارسال شده بود ----------

3 تا بازی دیگه هم به جز فیفا گرفتم اونا چی؟؟؟یعنی با اونا هم میشه انلاین بازی کرد؟؟
بازی ها ریمن و انچارتد و نینجا و فیفا هستن و همشون دسته 2 هستن تروفی مهم نیست برام فقط میخوام با یکی دیگه انلاین بازی کنم.

بله فيفا مشكلي نداره به دليل اينكه online pass نداره . Online pass كدي هست كه داخل جعبه بازي هستش و با وارد كردنش تو psn به شما اجازه ميده اون بازي رو انلاين بازي و خوشبختانه fifaهم اون كد رو نداره .بعضي بازيها مثل unit 13 دارن
بازيهاي rayman, ninja gaiden, uncharted هم انلاين ندارن

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
بله فيفا مشكلي نداره به دليل اينكه online pass نداره . Online pass كدي هست كه داخل جعبه بازي هستش و با وارد كردنش تو psn به شما اجازه ميده اون بازي رو انلاين بازي و خوشبختانه fifaهم اون كد رو نداره .بعضي بازيها مثل unit 13 دارن
بازيهاي rayman, ninja gaiden, uncharted هم انلاين ندارن

خیلی ممنون.دلم داشت میترکید#:-s

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان من میخوام مورتال کامبت 9 رو بگیرم از DC ولی میگه فقط رجین 1 اومده این رجین بازی ها چه فرقی با هم دارن؟
تو محتوا که فرقی نداره مطمئنا !
ویتا اُپن ریجن یا همون Free هست !
مشکلی نداره در کل

raminrafatvita

کاربر سایت
Apr 24, 2012
20
نام
رامین
هم میتونی کارت بازی رو بخری و هم میتونی از پی اس ان بازی رو بخری و بعد دانلود کنی فرقی نمیکنه.اگه ار خود psn بخری یکم ارزونتر میوفته..//////////...........

---------- نوشته در 11:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:43 PM ارسال شده بود ----------

مگه بازی مرتال کامبت برای ویتا اومده توی psn .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه نیومده چه تاریخی میاد از تاریخ ایران ؟ چند روز بعد میاد.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
دوستان من میخوام مورتال کامبت 9 رو بگیرم از DC ولی میگه فقط رجین 1 اومده این رجین بازی ها چه فرقی با هم دارن؟

بازی که در هر صورت اجرا میشه ولی اگه میخوای از dlc,psn براش بخری باید اکانتت هم ریجن 1 باشه.

cult1

کاربر سایت
Dec 23, 2011
116
بالاخره مشکل برنامه near رم حل شد،
yes yes yes yes yes
bryan-yes-390x280_display_image.jpg
yes

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بالاخره مشکل برنامه near رم حل شد،
yes yes yes yes yes
bryan-yes-390x280_display_image.jpg
yes
از همون سايتي استفاده كردي كه دوستان راهنماش رو نوشته بودن ؟
هم میتونی کارت بازی رو بخری و هم میتونی از پی اس ان بازی رو بخری و بعد دانلود کنی فرقی نمیکنه.اگه ار خود psn بخری یکم ارزونتر میوفته..//////////...........

---------- نوشته در 11:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:43 PM ارسال شده بود ----------

مگه بازی مرتال کامبت برای ویتا اومده توی psn .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه نیومده چه تاریخی میاد از تاریخ ایران ؟ چند روز بعد میاد.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اره. اومده به اضافه هر بازي كه مياد همون روز هم روي psn موجوده

دوستان بازی هایی که در استوری هست پس از دادن پول میشه دانلود کردتشون؟ یا حتما باید کارت بازی ها رو خرید؟
وقتي توي store براي پول ميدي هر زماني بخواي بازي به صورت مستقيم روي ويتات دانلود ميشه ! كارت رو زماني ميخري كه از psn بازي رو نميخري

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر