هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

اقا چجوری فیفا رو با کسی بازی کنم؟؟
راستی:
یه سر بزنید به این صفحه تو اخرین پست من البته کسایی بیان که فیفا دارن
http://forum.bazicenter.com/thread58314/page3/#post1973661
دوست عزیز لطف کنید که سوالات خودتون رو فقط در یک تاپیک مطرح کنید و پست های مشابه رو در دو تاپیک نزنید. ممنون

دوستات اصلا این گزینه near چیکار میکنه و برای چی هست
Near برنامه ای هست که برای ارتباطات بین کاربران Vita ساخته شده ... پس از شناسایی Location شما Near میتونه برای شما کسانی که در نزدیکی شما ویتا دارن رو نشون بده ... ببینی چی بازیهای میکنن و نظرشون در مورده بازیها چیست ! یا میتونی هدیه بفرستی و ... Near به نظره من جالب ترین App هست که ویتا داره
من که هرچی psn رو نیگا میکنم بزی کامبت نیست برای خرید. برای منطقه آمریکا اومده ؟؟؟
شما چه Store هستی ؟ به هر حال 1-2 روز اینده میادش

این هدیه قضیه ـش چی ؟!
یکی از دوستان برامن فرستاده بودم یه چیزی دانلود کرد در حد کیلوبایت !
چیزی هم ندیدم تو منو
بستگی داره چه بازی باشه !
مثلا برای Super Stardust میشه وقتی یه سری امتیاز گرفتی و SoundTrack ها رو باز کردی یک هدیه بفرستی برای کسی که هنوز Soundtrack هاش باز نشده ! اونوقت یکیش باز میشه ... بستگی به بازی داره

psnکارت که برای ps3 یا psvita که نداره ؟ یکی هستن هر دو؟؟؟؟؟؟
دوستان بازی escape plan که 14.99 دلار هست کارتیش نمیاد حتما باید دانلود کرد؟؟؟؟؟

نه یکی هست فقط باید دقت کنی کارتی بخری که با اکانتت همخوانی داشته باشه مثلا اگه اکانت امریکا داری باید psn card امریکا بگیری
escape plan هم فقط دانلودی هست من چند روز پیش دانلودش کردم راستش خیلی حال نکردم به نظرم mutant blob attack را بگیر خداست

psnکارت که برای ps3 یا psvita که نداره ؟ یکی هستن هر دو؟؟؟؟؟؟
دوستان بازی escape plan که 14.99 دلار هست کارتیش نمیاد حتما باید دانلود کرد؟؟؟؟؟
Escape plan به نظره من جذابیت هنری داره تا Gameplay درست حسابی ... Mutant Blob attack و Super Stardust عالین

ممنون از راهنمایی دوستان
من یک psn 50 دلاری میگرم حال میکنم
فقط از کجا اول باید فهمید که حجم دانلود بازی ها چقدره؟ راستی بازی lost plant zomie قشنگه؟
ممنون

ممنون از راهنمایی دوستانمن یک psn 50 دلاری میگرم حال میکنمفقط از کجا اول باید فهمید که حجم دانلود بازی ها چقدره؟ راستی بازی lost plant zomie قشنگه؟ممنون
حچم کدوم بازی رو میخوای بدونی ؟ تو نت هم سرچ کنی هست اگر نه بگو من بهت میگه ! بله Lost Plant Zombie .........قشنگه ! معتاد کننه !!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or