هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
کسی مجبورت کرده حرف بزنی وقتی در مورد چیزی اطلاعی نداری؟
من یه کانالی میشناسم رو دیدم زده بود تعویض آنالوگ 60 تومن ، از قیمت جاهای دیگه خبر ندارم ، اینو بعنوان معیار درنظر بگیر ببین چیکار میخوای بکنی.
برا باز کردن یا نکردنش و تعویض هم باید یه سر به یوتیوب بزنی . فقط قاب دسته ممکنه مثل تو یوتیوب راحت باز نشه یا خش بیفته ، یوتیوبرها چون چندبار باز بسته میکنن هم قلقشو بلدن هم دیگه سفت نیست.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
مشکل L3 داره ، توی نت یه سرچی زدم در میاوردن تمیز میکردن، من جرات نمیکنم بازش کنم:D
از طرفی اطمینان هم نمیکنم بدم جایی، موندم چکارش کنم!
متاسفانه و متاسفانه برعکی ps3 این انالوگ های کنسول ps4 شدیدا کم کیفیت شده از مغناطیسی تبدیل شده به مکانیکی.
حدود 35 تا 50 تومن پول انالوگ هست.
بهتره اگه تعمیرکار واردی پیدا کردین بگین انالوگ ps3 بندازه روش
البته اگه مشکل جزعی بود با تمیز کردن درست میشه. ولی باز باید دسته باز بشه

باسه من اینطوریه که کار میکنه ولی مثلا یکم باید محکم فشارش بدی یا مثلا خودش در حالت عادی رو به بالا میره
مشکل شما کاملا با باز کردن و تمیز کردن حل میشه 100%
فقط دسته شما از کدوم مدلهاست. اسلیم یا فت
چون شاسی و بردشون فرق داره از نظر طراحی. فت راحت تر باز میشه

Last edited by a moderator:

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
مشکل شما کاملا با باز کردن و تمیز کردن حل میشه 100%
فقط دسته شما از کدوم مدلهاست. اسلیم یا فت
چون شاسی و بردشون فرق داره از نظر طراحی. فت راحت تر باز میشه
مرسی از پاسخ.
دسته جدیده امسال خریدم با اسلیم. فقط اینکه ویدئویی چیزی شما سراغ داری که نشون بده دقیقا این دسته جدیدا چطوری باز و بسته میشن؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
مرسی از پاسخ.
دسته جدیده امسال خریدم با اسلیم. فقط اینکه ویدئویی چیزی شما سراغ داری که نشون بده دقیقا این دسته جدیدا چطوری باز و بسته میشن؟
باز و بسته شدنشون فرق نداره. فقط داخل چیدمان مدار و مدل شاسی فرق داره که اونم دسته اسلیم راحت تره.

rouzbehfakouri

کاربر سایت
Jan 30, 2019
10
سلام

نمی دونم جای مناسبی سوالمو مطرح می کنم یا نه، اما تا جایی که گشتم، فکر کنم اینجا مناسب باشه

یک اکانت ظرفیت دوم فارکرای 5 از دوستی خریداری کردم، اکانت تاییدیه دو مرحله ای اون فعال بود و شماره ای که در اکانت ذیره بود، شماره ی همون فروشنده بودش، خب من اون رو خریدم، یوزرنیم و پسوورد در اختیارم قرار گرفته شد، بعد اقدام به تغییر شماره کردم و شماره ی خودمو جایگزین کردم، برای تایید شماره خودم، رمز یک بار مصرف دریافت کردم و در انتها از اکانت خارج شدم (شماره خودم ذخیره و تایید شد)

حالا مشکلی که بوجود اومده اینکه که برای ورود به اکانت، رمز یکبارمصرف برای من ارسال نمیشه ! و من نمی دونم باید چیکار کنم و دسترسیم به اکانت قطع شده

بایست ریکاوری کد رو هم دریافت می کردم، که این کارو نکردم، دوستان کسی راهی برای حل این مشکل می دونه به من بگه ؟

سپاس

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام

نمی دونم جای مناسبی سوالمو مطرح می کنم یا نه، اما تا جایی که گشتم، فکر کنم اینجا مناسب باشه

یک اکانت ظرفیت دوم فارکرای 5 از دوستی خریداری کردم، اکانت تاییدیه دو مرحله ای اون فعال بود و شماره ای که در اکانت ذیره بود، شماره ی همون فروشنده بودش، خب من اون رو خریدم، یوزرنیم و پسوورد در اختیارم قرار گرفته شد، بعد اقدام به تغییر شماره کردم و شماره ی خودمو جایگزین کردم، برای تایید شماره خودم، رمز یک بار مصرف دریافت کردم و در انتها از اکانت خارج شدم (شماره خودم ذخیره و تایید شد)

حالا مشکلی که بوجود اومده اینکه که برای ورود به اکانت، رمز یکبارمصرف برای من ارسال نمیشه ! و من نمی دونم باید چیکار کنم و دسترسیم به اکانت قطع شده

بایست ریکاوری کد رو هم دریافت می کردم، که این کارو نکردم، دوستان کسی راهی برای حل این مشکل می دونه به من بگه ؟

سپاس
شما اگه اکانت رو ساین اوت نکنی میتونی از رو کنسول کد بکاب ها رو ببینی
به این ترتیب
Settings
Account and network management
بعد بری بخش security
اینجا ازتون رمز رو میخواد میزنین و وارد میشین ( نکته: اینجا کد تایید نمیخواد)
وارد شدی همونجا گذینه تایید دو مرحله ای میاد و از داخلش میتونی کد بکاپ ها رو بگیری
دو تا نکته
اولا سعی کنین شماره تلفن همرذه اول بدین. بیشتر مشکلات با ایرانسل هست
دوم اینکه معمولا از سایت که وارد میشی کد میاد همیشه ( اینو تجربی گفتم)
یه نکته هم بگم. هر کد بکاپ فقط یک بار استفاده میشه

StrawHat

کاربر سایت
Dec 28, 2017
32
نام
سامرند
یه سوال اگر من اکانت ظ 2 یک بازی رو بگیرم میتونم با اکانت خوم dlc بخرم براش و استفاده کنم ؟ هر دو اکانت هم ریجن 1
اره چرا که نه. خیلی راحت میشه. مهم اینه که ریجن هر دو اکانت مشترک باشه.

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
مگه شما اکانت ظرفیت دوم نخریدی؟
شماره رو چرا می خوای تغییر بدی!؟
اکانت های ظرفیتی شماره برای فروشنده اصلی و معمولن قانون می زارن اگه کسی بخواد اطلاعات اکانت رو تغییر بده دسترسیش به اکانت رو می بندن
سلام

سپاس

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
سلام من تا اخر این ماه قصد خرید دارم فقط یک سوال دارم پرو ارزش خرید داره؟ چون من TV ندارم یه مانیتور 24 دارم که 1080P هست اما چون پی سی گیمرم سیستم خوبه به 60 فریم عادت کردم و خیلی روش حساسم که پایین نیاد . حالا سوال اینه که پرو واقعا ازلحاظ فریم و کیفیت فرقی داره ؟ ارزش داره 2 تومن بیشتر خرج کرد ؟در ضمن فقط برای انحصاری های سونی و انصحاری کنسول دارم تهیه می کنم اگه نه اکثرا روی PC بازی می کنم

afngig

کاربر سایت
Jan 19, 2013
12
سلام، دوستان من یه گیم نت دارم با بیست و دو تا پلی فور. اوایل کارم بازی ها رو تقسیم کرده بودم روی کنسولهای مختلف. مثلا روی دوتا هیتمن، روی دوتا اساسینز، روی دوتا دیگه واچ داگز و غیره. همه رو هم با اکانت قانونی و کردیت کارت خریده بودم. بعد دیدم فاییده نداره باید همه بازی ها روی همه کنسولها باشه. نمیشه مشتری ها رو وسط بازی هی جابجا کرد.
با توجه به قیمتها حقیقتا برام مقدور نیست برای هر بازی یازده تا اکانت بخرم که روی 22 تا کنسول بریزم. همچنین بیشتر بازی ها رو مشتری ها فقط استوریش رو میرن و آنلاین نمیرن. یکی از دوستام گفت میشه یه اکانت رو بخری و بعد روی دو تا کنسول U1 و U2 نصب کنی و بعد روی بقیه بیست تا کنسول فعال کنی و اینترنتشون رو قطع کنی و دیتا رو با هارد انتقال بدی. من هیچی در این رابطه بلد نیستم. شدنی هست؟ میگه باید اکانت رو دی اکتیو کنم. چند بار میشه یه اکانت رو دی اکتیو کرد؟ ورشکست شدم دوستان، کسی بلد هست کمک کنه. ممنون.

آقایون داداشام.... بابا گیریم به خدا... مرام بزنید:D

شرینگ اکانت نا محدود چیه جریانش؟ الان یه بابایی هست مغازه داره. میگه مثلا کال آف wwii رو آفلاین برات میریزم بیست تومن (!) (!!) (!!!)...
یه دستگاهامو دادم ریخت... دیدم یه اکانت اومده رو دستگاه که آدرس ایمیلش تحت دامین خود مغازه هست. یعنی مثلا اگه به فرض مثلا اسم مغازه "کامبیز گیم" باشه ایمیل اکانت این بود:
codwwii-078@kambizgame.ir
کف کردم به مولا. چیکار میکنه این بابا؟ تنها چیزی که این مورد رو شدنی میکنه همون شرینگ نا محدود هست. وگرنه فرض کنیم ده تا اکانت کال آف رو توی روز آف خریده باشه دونه ای 300 مثلا... بازم بیست تومن خیلی بیشتر پاش میفته.

Last edited by a moderator:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام من تا اخر این ماه قصد خرید دارم فقط یک سوال دارم پرو ارزش خرید داره؟ چون من TV ندارم یه مانیتور 24 دارم که 1080P هست اما چون پی سی گیمرم سیستم خوبه به 60 فریم عادت کردم و خیلی روش حساسم که پایین نیاد . حالا سوال اینه که پرو واقعا ازلحاظ فریم و کیفیت فرقی داره ؟ ارزش داره 2 تومن بیشتر خرج کرد ؟در ضمن فقط برای انحصاری های سونی و انصحاری کنسول دارم تهیه می کنم اگه نه اکثرا روی PC بازی می کنم
خیلی معدود بازی‌هایی هست که از لحاظ فریم فرق دارن بین اسلیم و پرو بنظرم خرید پرو اصلاتوجیه نداره برای شما اونم با این قیمتها
البته اینم در نظر بگیرید ps5یه سال دیگه میاد

• Like
Reactions: SAGAD

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391

سلام
شما چون مانیتورت 1080 هست اسلیم کفایت میکنه اگه بودجه برات مهم نیست خب پرو بگیر که بعد تو فکر اون یذره تفاوت نباشی
تفاوت بین پرو و اسلیم چندان زیاد نیست فقط بعضی از بازیها اپشنهایی برای پرو دارن با خرید اسلیم چیزی از دست نمیدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر