هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

امکان استفاده از صفحه لپتاپ برای مانیتوز ps4 هست ؟ به صورت وای فای میشه تصویر PS4 رو انداخت روی لپتاپ ؟
اره ولی کیفیت نداره. من به خاطر همین مسئله یه مانیتور کوچک که کابل اچ دی ام ای و خروجی صدا داشته باشه خریدم.

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

اره ولی کیفیت نداره. من به خاطر همین مسئله یه مانیتور کوچک که کابل اچ دی ام ای و خروجی صدا داشته باشه خریدم.

Sent from my BND-L21 using Tapatalk
با استفاده از وای فای میشه روی ps4 بازی هک شده نصب کرد ؟ الان پکیج رو میگیری میریزی روی فلش یا هارد و وصل میکنی و ....
میشه این فایل رو ریخت روی گوشی با وای فای وصل شد و نصبش کرد ؟

با استفاده از وای فای میشه روی ps4 بازی هک شده نصب کرد ؟ الان پکیج رو میگیری میریزی روی فلش یا هارد و وصل میکنی و ....
میشه این فایل رو ریخت روی گوشی با وای فای وصل شد و نصبش کرد ؟
با وای فای هم میشه ولی ساده ترین راه هارده...

سلام
آنالوگ چپم مشکل واسش پیش اومده!
کاراکتر نمی دوئه!
یکی بهم گفت باید بازش کنی خودت درستش کنی،
من تا حالا باز نکردم ، بیرون ببرم؟

سلام
آنالوگ چپم مشکل واسش پیش اومده!
کاراکتر نمی دوئه!
یکی بهم گفت باید بازش کنی خودت درستش کنی،
من تا حالا باز نکردم ، بیرون ببرم؟
برای منم همینطور. ظاهرا باید کلا آنالوگ عوض بشه. من پرسیدم حدود 50 تومنه. اگه باز کردی و درست شد یه ندایی بده.

برای منم همینطور. ظاهرا باید کلا آنالوگ عوض بشه. من پرسیدم حدود 50 تومنه. اگه باز کردی و درست شد یه ندایی بده.
مشکل L3 داره ، توی نت یه سرچی زدم در میاوردن تمیز میکردن، من جرات نمیکنم بازش کنم:D
از طرفی اطمینان هم نمیکنم بدم جایی، موندم چکارش کنم!

سلام دوستان
این بازار دست دو چرا اینطوریه؟ کلا عرف فروش دست دو کنسول چی هست؟
من گوشی ریاد خرید و فروش کردم آنلاین و واسه گوشی تمیز و سالم 10 تا 20 درصد کم میشه
واسه کنسول چطوره؟
آخه من هرچی می گردم برای مثال ps4 اسلیم 500 که دیجی کالا 3200 گذاشته و حتما کمتر هم گیر میاد. رو همین قیمت واسه دست دو گذاشتن، بهترین قیمتی که دیدم حدود 2800 بوده که نهایتا به 10% نو برسه

• Like
Reactions: saeed_sg
مشکل L3 داره ، توی نت یه سرچی زدم در میاوردن تمیز میکردن، من جرات نمیکنم بازش کنم:D
اخه موضوع اینه که اگرم با یه فوت درست بشه نامردا میگن نه باید کلا عوض بشه و...
باسه من اینطوریه که کار میکنه ولی مثلا یکم باید محکم فشارش بدی یا مثلا خودش در حالت عادی رو به بالا میره

• Like
Reactions: SHAYAN1999
کسی مجبورت کرده حرف بزنی وقتی در مورد چیزی اطلاعی نداری؟
من یه کانالی میشناسم رو دیدم زده بود تعویض آنالوگ 60 تومن ، از قیمت جاهای دیگه خبر ندارم ، اینو بعنوان معیار درنظر بگیر ببین چیکار میخوای بکنی.
برا باز کردن یا نکردنش و تعویض هم باید یه سر به یوتیوب بزنی . فقط قاب دسته ممکنه مثل تو یوتیوب راحت باز نشه یا خش بیفته ، یوتیوبرها چون چندبار باز بسته میکنن هم قلقشو بلدن هم دیگه سفت نیست.

متاسفانه و متاسفانه برعکی ps3 این انالوگ های کنسول ps4 شدیدا کم کیفیت شده از مغناطیسی تبدیل شده به مکانیکی.
حدود 35 تا 50 تومن پول انالوگ هست.
بهتره اگه تعمیرکار واردی پیدا کردین بگین انالوگ ps3 بندازه روش
البته اگه مشکل جزعی بود با تمیز کردن درست میشه. ولی باز باید دسته باز بشه

باسه من اینطوریه که کار میکنه ولی مثلا یکم باید محکم فشارش بدی یا مثلا خودش در حالت عادی رو به بالا میره
مشکل شما کاملا با باز کردن و تمیز کردن حل میشه 100%
فقط دسته شما از کدوم مدلهاست. اسلیم یا فت
چون شاسی و بردشون فرق داره از نظر طراحی. فت راحت تر باز میشه

Last edited by a moderator:
مشکل شما کاملا با باز کردن و تمیز کردن حل میشه 100%
فقط دسته شما از کدوم مدلهاست. اسلیم یا فت
چون شاسی و بردشون فرق داره از نظر طراحی. فت راحت تر باز میشه
مرسی از پاسخ.
دسته جدیده امسال خریدم با اسلیم. فقط اینکه ویدئویی چیزی شما سراغ داری که نشون بده دقیقا این دسته جدیدا چطوری باز و بسته میشن؟

مرسی از پاسخ.
دسته جدیده امسال خریدم با اسلیم. فقط اینکه ویدئویی چیزی شما سراغ داری که نشون بده دقیقا این دسته جدیدا چطوری باز و بسته میشن؟
باز و بسته شدنشون فرق نداره. فقط داخل چیدمان مدار و مدل شاسی فرق داره که اونم دسته اسلیم راحت تره.

سلام

نمی دونم جای مناسبی سوالمو مطرح می کنم یا نه، اما تا جایی که گشتم، فکر کنم اینجا مناسب باشه

یک اکانت ظرفیت دوم فارکرای 5 از دوستی خریداری کردم، اکانت تاییدیه دو مرحله ای اون فعال بود و شماره ای که در اکانت ذیره بود، شماره ی همون فروشنده بودش، خب من اون رو خریدم، یوزرنیم و پسوورد در اختیارم قرار گرفته شد، بعد اقدام به تغییر شماره کردم و شماره ی خودمو جایگزین کردم، برای تایید شماره خودم، رمز یک بار مصرف دریافت کردم و در انتها از اکانت خارج شدم (شماره خودم ذخیره و تایید شد)

حالا مشکلی که بوجود اومده اینکه که برای ورود به اکانت، رمز یکبارمصرف برای من ارسال نمیشه ! و من نمی دونم باید چیکار کنم و دسترسیم به اکانت قطع شده

بایست ریکاوری کد رو هم دریافت می کردم، که این کارو نکردم، دوستان کسی راهی برای حل این مشکل می دونه به من بگه ؟

سپاس

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or