هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام، دوستان من یه گیم نت دارم با بیست و دو تا پلی فور. اوایل کارم بازی ها رو تقسیم کرده بودم روی کنسولهای مختلف. مثلا روی دوتا هیتمن، روی دوتا اساسینز، روی دوتا دیگه واچ داگز و غیره. همه رو هم با اکانت قانونی و کردیت کارت خریده بودم. بعد دیدم فاییده نداره باید همه بازی ها روی همه کنسولها باشه. نمیشه مشتری ها رو وسط بازی هی جابجا کرد.
با توجه به قیمتها حقیقتا برام مقدور نیست برای هر بازی یازده تا اکانت بخرم که روی 22 تا کنسول بریزم. همچنین بیشتر بازی ها رو مشتری ها فقط استوریش رو میرن و آنلاین نمیرن. یکی از دوستام گفت میشه یه اکانت رو بخری و بعد روی دو تا کنسول U1 و U2 نصب کنی و بعد روی بقیه بیست تا کنسول فعال کنی و اینترنتشون رو قطع کنی و دیتا رو با هارد انتقال بدی. من هیچی در این رابطه بلد نیستم. شدنی هست؟ میگه باید اکانت رو دی اکتیو کنم. چند بار میشه یه اکانت رو دی اکتیو کرد؟ ورشکست شدم دوستان، کسی بلد هست کمک کنه. ممنون.
هر اکانت روی دوتا کنسول اکتیو میشه اگه بری توی سایت سونی دی اکتیو بزنی و ظرفیتی که افلاینه رو ب نت وصل نکنی میتونی روی سه تا کنسول نصب کنی

• Like
Reactions: SHAYAN1999

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
سلام
من امروز یه بازی خریدم بعد الان دیسکو که می ذارم داخل کنسول اجرا نمی شه می زنه cannot read دیسک سالمه فقط یه خط خیلی ریز یه گوشش داره یه بازی دیگه رو امتحان کردم مشکلی نداشت اجرا شد الان به نظرتون دیسک مشکل داره؟ چی کارش کنم؟

DasDingAnSich

کاربر سایت
Jan 30, 2019
49
آقایون داداشام.... بابا گیریم به خدا... مرام بزنید:D

شرینگ اکانت نا محدود چیه جریانش؟ الان یه بابایی هست مغازه داره. میگه مثلا کال آف wwii رو آفلاین برات میریزم بیست تومن (!) (!!) (!!!)...
یه دستگاهامو دادم ریخت... دیدم یه اکانت اومده رو دستگاه که آدرس ایمیلش تحت دامین خود مغازه هست. یعنی مثلا اگه به فرض مثلا اسم مغازه "کامبیز گیم" باشه ایمیل اکانت این بود:
codwwii-078@kambizgame.ir
کف کردم به مولا. چیکار میکنه این بابا؟ تنها چیزی که این مورد رو شدنی میکنه همون شرینگ نا محدود هست. وگرنه فرض کنیم ده تا اکانت کال آف رو توی روز آف خریده باشه دونه ای 300 مثلا... بازم بیست تومن خیلی بیشتر پاش میفته.

کاری نداره که شما کافیه آنلاین بشی اکانتت منفجر بشه:D

• Like
Reactions: afngig

DasDingAnSich

کاربر سایت
Jan 30, 2019
49
من این دیسکو با مایع ظرف شویی شستم تا منوی بازی اجرا شد ولی بعدش باز ارور داد
لطفا بگید اگه نمیشه کاریش کرد اینو فردا ببرم پس بدم

دیسکت احتمالا دمیج خرده داداش

ملت چه بلایی سر بلوری قوی دل دارن مییارن:D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من این دیسکو با مایع ظرف شویی شستم تا منوی بازی اجرا شد ولی بعدش باز ارور داد
لطفا بگید اگه نمیشه کاریش کرد اینو فردا ببرم پس بدم
برو پس بده
همیشه قبل گرفتن پشت و جلوی دیسک روتوی نور لامپ چک کن خطوخش نداشته باشه

• Like
Reactions: m&g7

afngig

کاربر سایت
Jan 19, 2013
12
کاری نداره که شما کافیه آنلاین بشی اکانتت منفجر بشه:D
داداش گلم... اصلن تو بگو کنسول هم منفجر بشه... چجوری آخه با بیست تومن؟ با بیست تومن الان پپرونی کم پنیر هم نمیدن (!) قطعا ترکیبی و هکی نیست. دارم دیوونه میشم به مولا.

king862

کاربر سایت
Jul 10, 2014
78
سلام دوستان، میخوام‌ از طریق دیوار ی ps4 دسته دو کپی خور بگیرم. فیزیکی و نرم افزاری چه چیزایی رو باید چک کنم؟ کلا چه توصیه هایی برای خرید دست دوم دارید؟

afngig

کاربر سایت
Jan 19, 2013
12
سلام دوستان، میخوام‌ از طریق دیوار ی ps4 دسته دو کپی خور بگیرم. فیزیکی و نرم افزاری چه چیزایی رو باید چک کنم؟ کلا چه توصیه هایی برای خرید دست دوم دارید؟
داداشم ترجیحا دست دو نگیر! مگه چقدر اختلاف داره؟ اگه توی گیم نت بوده باشه احتمالا همه اجدادش رو یه دور به چشم دیده. اگر هم خونگی باشه و بچه کوچیک داشته باشن یه شصت باری زمین خورده و نیم لیتر تف (آب دهن!) هم خورد خورد به خوردش رفته دیدم که میگم. بعضی ها هم کلن حال نمیکنن کنسول رو خاموش کنن! و یه رب کیلویی خاک داخل کنسول جمع شده یحتمل. یا که قبلیه اینقدر اکانت هکی استفاده کره که دستگاه در آستانه بن شدن قرار داره. اگر هم دستگاه تعمیری باشه که هیچ جور نمیشه فهمید و ممکنه ایرادی که به خاطرش تعمیر صورت گرفته دوباره برگرده... . بدترین جا هم برای خرید دیوار هست چون کنسولهای مشکل دار که فعلن سالم کار میکنن رو خیلی راحت میشه تو دیوار قالب کرد و بعد دو ماه هر مشکلی پیش بیاد طرف زیربار نمیره و میگه خودت کردی.
نو بگیر فدات شم. نو های تو بازار آپدیت قدیمیه روشونه و کپی خور هم میتونی بکنی.

DasDingAnSich

کاربر سایت
Jan 30, 2019
49
داداشم ترجیحا دست دو نگیر! مگه چقدر اختلاف داره؟ اگه توی گیم نت بوده باشه احتمالا همه اجدادش رو یه دور به چشم دیده. اگر هم خونگی باشه و بچه کوچیک داشته باشن یه شصت باری زمین خورده و نیم لیتر تف (آب دهن!) هم خورد خورد به خوردش رفته دیدم که میگم. بعضی ها هم کلن حال نمیکنن کنسول رو خاموش کنن! و یه رب کیلویی خاک داخل کنسول جمع شده یحتمل. یا که قبلیه اینقدر اکانت هکی استفاده کره که دستگاه در آستانه بن شدن قرار داره. اگر هم دستگاه تعمیری باشه که هیچ جور نمیشه فهمید و ممکنه ایرادی که به خاطرش تعمیر صورت گرفته دوباره برگرده... . بدترین جا هم برای خرید دیوار هست چون کنسولهای مشکل دار که فعلن سالم کار میکنن رو خیلی راحت میشه تو دیوار قالب کرد و بعد دو ماه هر مشکلی پیش بیاد طرف زیربار نمیره و میگه خودت کردی.

آخه نو هم کلی ریفر داره که فروشنده های محترم هدایت میکنن به پاچه ملت

تو یک کنسول 400دلاری هم صداقت به خرج نمیدن ملت:(

king862

کاربر سایت
Jul 10, 2014
78

متشکرم از نظرت دوست عزیز. قطعا اگه می خواستم نو بگیرم این سوال رو مطرح نمی کردم. بیشتر میخوام نکات خرید ps4 دست دوم رو بدونم و اینکه چجور و از کجا بخرم مطمئن تره و هنگام تست باید به چه چیزایی دقت کنم. عزیزی باشه که راهنمایی کنه ممنون میشم

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
متشکرم از نظرت دوست عزیز. قطعا اگه می خواستم نو بگیرم این سوال رو مطرح نمی کردم. بیشتر میخوام نکات خرید ps4 دست دوم رو بدونم و اینکه چجور و از کجا بخرم مطمئن تره و هنگام تست باید به چه چیزایی دقت کنم. عزیزی باشه که راهنمایی کنه ممنون میشم
نکته خاصی نداره، تنها موردش فقط ریسک بالاست که اگه آماده ای بپذیری بسم الله...

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505

مهلت تست بگیر...چند تا بازی مختلف اجرا کن ببین تو اجرا مشکلی نداشته باشه دسته رو ببین موقع فشار دادن دکمه ها و صفحه لمسی تق تق اضافی نداشته باشه...برای اینکه بدونی اصلش چجوربه اگه دوستی هست که کنسول داره برو با اون امتحان کن

• Like
Reactions: king862

davwwwd

کاربر سایت
Nov 7, 2018
33
سلام رو کنسول من چنتا اکانت هکی هستش ک بازیاشم دارم بازی میکنم ورژن سیستمم 6.02 اگا با پروفایل خودمم انلاین بشم و سیستممو اپدیت کنم بعدم اکانت psn خودمو بزنم و برم تو بازی رد دد مثلا. بخام انلاین بزنم مشکلی هس؟ ؟ با اکانت شخصیم میرم.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام رو کنسول من چنتا اکانت هکی هستش ک بازیاشم دارم بازی میکنم ورژن سیستمم 6.02 اگا با پروفایل خودمم انلاین بشم و سیستممو اپدیت کنم بعدم اکانت psn خودمو بزنم و برم تو بازی رد دد مثلا. بخام انلاین بزنم مشکلی هس؟ ؟ با اکانت شخصیم میرم.
سلام . اکانت هکی اصولا مشکلی با آنلاین شدن با اکانت شخصی نداره ، ولی ریسک اینکه اکانت ها قفل شده باشن هست. بنابراین وقتی آنلاین بشید که بخش تکنفره اونهارو تموم کرده باشید یا قفل شدنش خیلی براتون مهم نباشه. ممکن هم هست تا مدتها قفل نشه.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
دوستان لطفا کمکم کنید
وقتی با هر کدوم از دسته هام بازی می کنم گاها این مشکل به وجود میاد که وقتی آنالوگ چپ رو برا دویدن یا مثلا توی رد دد برا نشستن فشار میدم خود به خود نشونه گیری می کنه و در واقع با دکمه ی l2 قاتی میشه و انگار داری l2 رو پشت سر هم فشار میدی!!
گفتم شاید مشکل از دسته های خودم باشه ولی با دسته ی دیگه هم امتحان کردم همین مشکل هست !
بعد مدتی بازی کردن هم خود به خود درست میشه!
حالا نمیدونم مشکل از تنظیمات هست یا خود دسته یا هر چیزی!
بی نهایت ممنون میشم کمکم کنید:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر