هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

007600

کاربر سایت
Nov 15, 2014
36
سلام دوستان
یه سوال داشتم
الان ورژن سیستم عامل کنسولم 6 هست و می خواستم ورژنش رو ببرم رو 5.05
میشه از طریقsafe mod و گزینه Initialize PS4 (Reinstall System Software) نرم افزار کنسول رو کامل حذف کرد و با فلش firmware 5.05 رو کنسول ریخت؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
سلام دوستان
یه سوال داشتم
الان ورژن سیستم عامل کنسولم 6 هست و می خواستم ورژنش رو ببرم رو 5.05
میشه از طریقsafe mod و گزینه Initialize PS4 (Reinstall System Software) نرم افزار کنسول رو کامل حذف کرد و با فلش firmware 5.05 رو کنسول ریخت؟؟
خیر.
هیچ جوری نمیتونید به ورژن پایین‌تر برگردید و فعلا راهی برای دانگرید وجود نداره

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
بچه ها این اکانتهای هکی که بازیهاش ارزونه جریانش چیه ؟ میتونم با اکانت خودم بازی کنم ک تروفیهاش بره واسه اکانت خودم ؟ من کلا اهل انلاین بازی کردن نیستم فقط افلاین
بعد اگه قرار باشه بن بشه امکان داره اکانت خودمم بن بشه ؟؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
بچه ها این اکانتهای هکی که بازیهاش ارزونه جریانش چیه ؟ میتونم با اکانت خودم بازی کنم ک تروفیهاش بره واسه اکانت خودم ؟ من کلا اهل انلاین بازی کردن نیستم فقط افلاین
زیاد هم ارزون نیستن. میتونید بجاش دیسک کارکرده یا اکانت قانونی بخرید که با توجه به امکان فروش دوبارشون هزینه‌ای که برای بازیا می‌کنید به مراتب خیلی کمتر از اکانتای هکی درمیاد
بله تروفیا رو اکانت خودتون ثبت میشن. تا حالا هم نشنیدم کسی اکانتش بخاطر استفاده از اینا بن بشه.

• Like
Reactions: Amir Gamer2009

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
619
نام
آرش
دوستان یه مطلبی تو یه کانال دیدم که زده بود سونی داره آی پی های ایران رو بن میکنه و فعلا آنلاین نشید و خرید دیجیتالی اینا هم نکنید حتی ، عکس هم گذاشته بود از بعضی پلیرا که کنسولشون بن شده و سونی هم جواب داده که اره چون از آی پی ایران اکانت های آمریکا و اروپا زیاد ساخته میشه و اینا غیر قانونیه و نمیشه هم از بن در بیاریم.

میخواستم بدونم تا چه حد جدیه این موضوع و صحت داره ؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,303
نام
مهدی
دلیل بن شدنش که چرته جدی نگیرید بعدم اینکه منبع کجاست؟
فکر کنم اون پسره به اسم بهراد که فیلم میزار اینستا رو میگن.خیلی دلیل واقعا چرته و غیرقابل باور.حالا جمعیت گیمر ایران که ps4 داره مگر چقدره که بخواد اونقدری اکانت بسازه که سونی پاشه پیگیری کنه.
لابد چند نفر اکانت هکی زدن کنسولشون بن شدن بعد انداختن قضیه رو سر چیز دیگه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من قبلا استفاده میکردم که باعث شد به مدت ٣ ماه بن بشم (خیلی ها هم بودن بن نشدن!) .البته خدا روشکر که ٣ ماه بود و بعد از اون دیگه نرفتم سمتش. میگن به خاطر این بوده که فروشنده، ایمیل اکانتی که هک کرده بوده و به من فروخته بوده رو تغییر داده و باعث بن شدن من شده هرچی که بوده با اینکه وسوسه کننده است بنظرم سمتش نری بهتره. اکانتت بن نمیشه کنسولت بن میشه.

• Like
Reactions: SHAYAN1999

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر