هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
دوستان کسی از شیده گیم خرید کرده من یه rdr پیش خرید کردم اینا اوکی هستن بازی در نمیارن
کاش بجا اکانت همون موقع یه گیفت 60 تایی گرفته بودم دیگه انقدر استرس نداشتم برای rdr
شیده معتبره نگران نباش

دوستان در رابطه با پستی که گذاشتم من کلی با این بابا حرف زدم و بالاخره یه جوری کم آورد گفت من دی اکتیو آل میکنم شما اکتیو کن رو کنسولت ولی دوباره دی اکتیو میشه به خاطر قوانین سونی منم تا 6 ماه دیگه شرمندت میشم! حالا من در این حد سر در نمیارم اگه دوباره دی اکتیو بشه حرفش درسته؟

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: mohammad2023

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان در رابطه با پستی که گذاشتم من کلی با این بابا حرف زدم و بالاخره یه جوری کم آورد گفت من دی اکتیو آل میکنم شما اکتیو کن رو کنسولت ولی دوباره دی اکتیو میشه به خاطر قوانین سونی منم تا 6 ماه دیگه شرمندت میشم! حالا من در این حد سر در نمیارم اگه دوباره دی اکتیو بشه حرفش درسته؟
شما يا كسي دي اكتيو ال نزنه شما راحت بازي ميكني

• Like
Reactions: N!ma

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
شما يا كسي دي اكتيو ال نزنه شما راحت بازي ميكني
گفتم بهش اگه دی اکتیو نکنی که دیگه نباید مشکلی پیش بیاد خود به خود غیر ممکنه اکتیو شه جواب داد تا 6 ماه دیگه اصن نمیتونه دی اکتیو کنه ! امیدوارم بازی سرم در نیاره اعصاب این چیزارو دیگه ندارم به امید همین 2تا بازی زنده ام تو این وضعیت:|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
گفتم بهش اگه دی اکتیو نکنی که دیگه نباید مشکلی پیش بیاد خود به خود غیر ممکنه اکتیو شه جواب داد تا 6 ماه دیگه اصن نمیتونه دی اکتیو کنه ! امیدوارم بازی سرم در نیاره اعصاب این چیزارو دیگه ندارم به امید همین 2تا بازی زنده ام تو این وضعیت
كسي دي اكتيو ال نزنه شما به فنا نميري كرم از خودشه يوزرها 90%نميدونن دي اكتيو ال chi هست همين cow ها ميزنن

• Like
Reactions: N!ma

omid.akbarzadeh

کاربر سایت
Oct 26, 2017
8
سلام دوستان
کنسول من رو safe mode مونده بوده یا آپدیت شده و حالا که روشنش می کنی میگه دسته رو با کابل وصل کن و ps رو بزن ولی وقتی میزنم اتفاقی نمی افته و فقط چراغ دسته چشمک سفید می زنه. هر دوسته اینطوریه چند تا کابل که دیتا هم داره تست کردم درست نشد. تو سایت های خارجی هم هر راهکاری بود رفتم درست نشد کسی می تونه راهنمایی کنه؟ حتی فایل نصب دوباره firmware هم ریختم وقتی نصب میشه میاد بالا باز میگه دسته رو وصل کن و اتفاقی نمی افته.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
وقت بخیر
دوستان من چند روزیه یه مشکلی دارم و اونم اینه که تست کانکشن که میگیرم ارور میده.طبق عکس.برا همین داخل بازیها نمیتونم انلاین بازی کنم
با نت adsl شاتل وصل میشم اینطوریه اما با نت همراه اول و خود شاتل موبایل مشکلی نداره
دانلود و آپلود انجام میشه اما به psn وصل نمیشه
به شرکت شاتل زنگ زدم گفتن مشکلی ازین سمت وجود نداره.حتی رو جززیات هم زدم گفته ممکنه بعضی پورتها بسته باشه یا فایروالی اجازه نده وصل بشه که پورت فورواردینگ رو ست کردم بازم نشد
3-4 روزه اینطوری.فقط یه بار چند شب پیش ساعت 12.30 شب تونستم یه ذره انلاین بازی کنم
دیگه نمیدونم چکار کنم.خداییش راه حل بدین.خیلی رو مخه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
وقت بخیر
دوستان من چند روزیه یه مشکلی دارم و اونم اینه که تست کانکشن که میگیرم ارور میده.طبق عکس.برا همین داخل بازیها نمیتونم انلاین بازی کنم
با نت adsl شاتل وصل میشم اینطوریه اما با نت همراه اول و خود شاتل موبایل مشکلی نداره
دانلود و آپلود انجام میشه اما به psn وصل نمیشه
به شرکت شاتل زنگ زدم گفتن مشکلی ازین سمت وجود نداره.حتی رو جززیات هم زدم گفته ممکنه بعضی پورتها بسته باشه یا فایروالی اجازه نده وصل بشه که پورت فورواردینگ رو ست کردم بازم نشد
3-4 روزه اینطوری.فقط یه بار چند شب پیش ساعت 12.30 شب تونستم یه ذره انلاین بازی کنم
دیگه نمیدونم چکار کنم.خداییش راه حل بدین.خیلی رو مخه
مشکل داخلی هست و هر از گاهی رو هر سرویس دهنده‌ای این مشکل به وجود میاد باید صبر کنید تا درست بشه
من چون زیاد آنلاین بازی نمیکنم دنبال راه حلی براش نبودم ولی پروکسی/فیلترشکن تست کنید فکر کنم مشکلو حل کنه
سلام دوستان سه بار تا حالا بتلفیلد را گزاشتم دانلود بشه ولی هر بار تا 5 یا 6 گیگ میره و بعدش میزنه the data is corrupted مشکل از کجاست؟؟
با psx دانلود کنید انتقال بدید
من دو سه روز پیش ۳۰گیگ بازیو از خود کنسول دانلود کردم مشکلی نداشتم ولی اگه چند بار تست کردید مشکل داشتید بهترین راه حل psx هست اگرم پارتی ناقص دانلود بشه فقط همون یک پارتو مجبورید دوباره دانلود کنید و بعدش بدون مشکل فایلای بازی انتقال داده میشه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
مشکل داخلی هست و هر از گاهی رو هر سرویس دهنده‌ای این مشکل به وجود میاد باید صبر کنید تا درست بشه
من چون زیاد آنلاین بازی نمیکنم دنبال راه حلی براش نبودم ولی پروکسی/فیلترشکن تست کنید فکر کنم مشکلو حل کنه
حب اونطوری پینگ زیاد میشه
با شرکت صحبت کردم گفتن از واحد فنی میپرسن میگن
شاتل موبایل مشکلی نداره ولی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر