هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
خب این بازیهای قدیمی رو میشه اجرا کرد ؟
و اینکه تو یه سری از سایتها میزنه فلان بازی ps4 هک شده اینا برا چیه ؟خب حتما هک شده که اینارو میشه روش اجرا کرد

پیشنهاد میکنم زیاد توی جو هک و این چیزا قرار نگیری...

نمیدونم اوضاع کنسول بدون اینترنت چجوریه ولی به شخصه فکر نکنم کنسول رو هک کنم چون بازی انلاین یه چیز دیگست...

• Like
Reactions: rezab and AhmadGr

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
ینی واقعا کنسول رو بدون گارانتی میفروشن . ضمن اینک من قصد خرید اینترنت ندارم

آقا گارانتی رو میخوای چیکار خدایی ؟؟

اگه بدونی من کنسولمو چجوری گرفتم دیگه حرف گارانت و این چیزا نمیکنی...

من پولو ریختم به حساب اون بنده خدایی که کنسول رو میفروخت...بعدش اون بنده خدا اومد سر راه بین دوتا شهرستان داد به داییم که داشت از محل کارش بر میگشت خونه...وسط راه ازش گرفت آورد کنسولو...

توی کشور ما گارانتی معنی نداره به نظرم... هر چی بخری گارانتی رو شامل یه چیزایی و یه مشکلاتی میکنن که عمرا سر اون محصول بیاد... =))=))

بخر بازی کن لذتشو ببر... :-bd:-bd

• Like
Reactions: rezab

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
پیشنهاد میکنم زیاد توی جو هک و این چیزا قرار نگیری...

نمیدونم اوضاع کنسول بدون اینترنت چجوریه ولی به شخصه فکر نکنم کنسول رو هک کنم چون بازی انلاین یه چیز دیگست...
خب ولی من دقیقا به هک فک میکنم چون با این وضع دلار و شرایط کار اصلا به صرفه نیس که بخام دیسک بخرم و قضیه هک رو هم به ناچارم مجبورم دنبال کنم و دعا کنم هک کامل بشه
فقط محض اطلاع الان برو ببینن گاد او وار چنده واقعا میصرفه ؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
خب ولی من دقیقا به هک فک میکنم چون با این وضع دلار و شرایط کار اصلا به صرفه نیس که بخام دیسک بخرم و قضیه هک رو هم به ناچارم مجبورم دنبال کنم و دعا کنم هک کامل بشه

منم مثل خیلیا که مشکل هزینه برا بازی رو دارن....دارم...

چرا شریکی بازیا رو نمیگیری ؟؟

یکی از بچه توی شهرشون 5-6 نفری نفری 20 تومن ...30 تومن میزارن بازیو میخرن همشونم بازی میکنن بعدشم بازیو میفروشن...

لازم نیست بازی تا اومد بخری بازی کنی که....بزار یکم قیمتش اومد پایین بخر بازی کن..بعدشم بفروشش...

من اون اوایل همین کارم بود...بازی میخریدم بازیش که میکردم 10 تومن ...20 تومن کمتر میدادمش میرفت...روالشم همینجوریه...البته بازی هم بوده که 10 تومن 20 تومن هم بیشتر از اونی که خریدم فروش رفته :D:-??

کلا لذتشو ببر... من یه فیفا خریدم دیجیتالی 230 تومن پارسال...از همون فیفا 1 میلیون تومن درآمد داشتم... :D:D

پول خودشو که درآوردم هیچ پول فیفای بعدی و بعدیشم درآوردم... :D:D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
محض اطلاع شما هم گاد آف وار رو کنسول هک شده کلا اجرا نمیشه چون فریمور بالاتری میخواد
بعدم شما اون قیمتشو میبینی اینم در نظر بگیر که میشه دوباره فروختش
من ظرفیت 2 گاد آف وارو 120 خریدم پلاتش کردم 120 فروختم
دیسکم وضعیتش همینه الان 230 میشه خریدش بعدم همون مقدار یا بخواید زیاد نگهش دارید با یکم ضرر میفروشیدش

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
دوستمون راست میگن غیر از اینکه انلاینو از دست میدی باید منتظر باشی تا ورژن جدید هک شه (اگه هک شه) که بازیای جدیدتر بازی کنی
راه زیاد هست
اکانت هکی
اکانت شیرینگ
دیسک
منم مثل خیلیا که مشکل هزینه برا بازی رو دارن....دارم...

چرا شریکی بازیا رو نمیگیری ؟؟

یکی از بچه توی شهرشون 5-6 نفری نفری 20 تومن ...30 تومن میزارن بازیو میخرن همشونم بازی میکنن بعدشم بازیو میفروشن...

لازم نیست بازی تا اومد بخری بازی کنی که....بزار یکم قیمتش اومد پایین بخر بازی کن..بعدشم بفروشش...

من اون اوایل همین کارم بود...بازی میخریدم بازیش که میکردم 10 تومن ...20 تومن کمتر میدادمش میرفت...روالشم همینجوریه...البته بازی هم بوده که 10 تومن 20 تومن هم بیشتر از اونی که خریدم فروش رفته :D:-??

کلا لذتشو ببر... من یه فیفا خریدم دیجیتالی 230 تومن پارسال...از همون فیفا 1 میلیون تومن درآمد داشتم... :D:D

پول خودشو که درآوردم هیچ پول فیفای بعدی و بعدیشم درآوردم... :D:D
چطوری؟
کوین شو فروختی؟:D
محض اطلاع شما هم گاد آف وار رو کنسول هک شده کلا اجرا نمیشه چون فریمور بالاتری میخواد
دیسکم وضعیتش همینه الان 230 میشه خریدش بعدم همون مقدار یا بخواید زیاد نگهش دارید با یکم ضرر میفروشیدش
گاد هک شده اجرا میشه تو تاپیکش گفتن فقط فک کنم اپدیتش ورژن بالاتر میخواد

• Like
Reactions: 947947

immunology

کاربر سایت
Aug 15, 2011
86
سلام
اصلا لازم نیست دوستتون با اکانت شما بازی کنه !
کافیه دوستتون یک بار وارد اکانت شما بشه ، بازی رو از طریق Library و قسمت Purchased ، بذاره تو دانلود ، اکانت شما رو Active as Primary کنه و بعد میتونه از اکانت شما خارج بشه وارد اکانت خودش بشه و بازی رو به صورت کامل دانلود کنه و با اکانت خودش ( نه اکانت شما ) بازی رو انجام بده.
این کار روی هر تعداد کنسولی قابل اجراست
مگه نمیگن هر بازی دیجیتالی فقط روی دو کنسول جواب میده؟ پس چجوری میفرمایید روی هر تعداد کنسولی میتونه!

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
1-از کجا باید چندتا بازی پیدا کنم که بتونم با دوربین ps4 بازی کنم اونم دو نفره . مثلا بوکس

2- در بازی گاد آف وار 2018 چرا تمام صفحه اجرا نمیشه؟ تی وی ما الجی 49 اینج 4k hdr هست . اما بازی در کادری کوچکتر تقریبا 46 ایمچی بالا میاد و بقیه کادر مشکیه.

3- مورد بعد اینکه وقتی تی وی میفهمه بازی HDR ساپورت میکنه میره رو حالت HDR اما کیفیت تصویر کم میشه. انگار تاریک میشه. راه حلی داره ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
مگه نمیگن هر بازی دیجیتالی فقط روی دو کنسول جواب میده؟ پس چجوری میفرمایید روی هر تعداد کنسولی میتونه!
3 تا ظرفیت داره هر اکانت
سه نفر میتونن استفاده کنن بعدم ظرفیتای 2و3 قابیت فروش مجدد دارن. بعد از اینکه طرف بازیو تموم کرد و لازمش نداشت میتونه بفروشه. نفر بعدم باز میتونه بفروشه و...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اكانتهارو از كجا ميخري ميشه خصوصي كني؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اكانتهارو از كجا ميخري ميشه خصوصي كني؟
من معمولا اکانت نمیگیرم بازیایی که ارزش دارنو رو اکانت خودم میگیرم اوناییم که آنچنان مهم نیستنو دیسک میگیرم اینم توی انجمن دیگه گذاشتن برای فروش گرفتمش برای همین جای خاصیو نمیشناسم برای خرید.
یکی دوتا کانال هست که اونا هم چیز خاصی نیستن قیمتای جالبی هم ندارن
بین بقیه کاربرا شاید کسی جای خوبی رو بشناسه براتون بفرسته

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان من الان دو شبه اپدیت انچارتد 4 رو میخوام دانلود کنم تا به 3 گیگ اخر میرسه پیغام canot dowload رو نمایش میده!!!!.هر چی resum میکنم فایده نداره.الان مشکل چیه دقیقا؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر