هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
سلام یه سوالی میخواستم بپرسم ممنون میشم اگه کسی جواب بده .
من الان یه PS4 دارم (نسخه قدیمیش) رو یه مانیتور 1440 بازی میکنم حالا میخواستم پرو بگیرم میخوام بدونم کلا پرو میتونه رو همین رزولیشن 1080 یه فریم استیبل بده؟ یا همش میخواد Upscale کنه چون PS4 معمولی همش دراپ فریم میکنه . ارزش داره پرو ؟

imanasgharpour

کاربر سایت
Mar 9, 2015
71
پس با این تفاسیر مشکل داره چون دیگه در این حد هم نیست که آدم رو اذیت کنه !
مخصوصا این که تازه هم خریده و هنوز گرد و خاک داخل سیستم تهویه ش جمع نشده
باید ببره از همونجا که خریده نشون بده بهشون
امروز تماس گرفتم گفتن طبیعی هستش که تو بازیای سنگین صدای فنش.
اما واقعا بنظر من پسرفت هست این صدا . من واقعا حاضر نیستم فت خودمو با پرو عوض کنم. چون اکثرا شب بازی میکنم و این صدا دیونه کنندس

• Like
Reactions: AhmadGr

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
بچها میشه بگید اختلاف معمولی با پرو تو‌ بازی ها چقدر هستش ؟ یعنی دوتاشو بزاری کنارهم معلومه ؟
و اینکه نسل بعد کی میاد تو بازار الان بکیریم کنسول تا کی راحتیم ؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان من یک مانیتور 2K خریداری کردم (Asus ROG PG279Q)
ولی متاسفانه وقتی PS4 Pro رو بهش وصل میکنم اصلا رزولوشنش (1440p) رو نمیشناسه !!
یعنی جدا هیچ راه حلی نداره ؟ :|

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام دوستان من یک مانیتور 2K خریداری کردم (Asus ROG PG279Q)
ولی متاسفانه وقتی PS4 Pro رو بهش وصل میکنم اصلا رزولوشنش (1440p) رو نمیشناسه !!
یعنی جدا هیچ راه حلی نداره ؟ :|
سلام
رزولوشن 1440 رو ساپورت نمیکنه
اتوماتیک میذاره روی 1080

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
عجب داستانی
اصلا باورم‌ نمیشه
منم کلی سرچ کردم همه جا همینو نوشته بودن
بعد بازم شک کردم به توییتر ساپورت پلی استیشن پیام دادم گفتم میخوام مانیتور بخرم رزولوشنش اینه ساپورت میکنه ؟
گفت نه خودش روی 1080 تنظیم میکنه برات !

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
منم کلی سرچ کردم همه جا همینو نوشته بودن
بعد بازم شک کردم به توییتر ساپورت پلی استیشن پیام دادم گفتم میخوام مانیتور بخرم رزولوشنش اینه ساپورت میکنه ؟
گفت نه خودش روی 1080 تنظیم میکنه برات !

خیلی عجیبه واقعا
رزولوشن 2K یکی از طبیعی ترین رزولوشن های مانیتور تو دنیاست ولی انگار کلا کنسول واسه TV ساخته شده
کلا به رزولوشنی بین FHD و 4K اعتقادی ندارن :D

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
بچها میشه بگید اختلاف معمولی با پرو تو‌ بازی ها چقدر هستش ؟ یعنی دوتاشو بزاری کنارهم معلومه ؟
و اینکه نسل بعد کی میاد تو بازار الان بکیریم کنسول تا کی راحتیم ؟
اختلاف چندانی ندارند اما پرو تو بعضی بازی ها حتی تو پنل های Full HD هم روشنتر و هم گرافیک روانتری داره تو بعضی محیط های شلوغ بازی و انفجار ها پرو بهتر عمل میکنه تو مولتی پلیرها مثل بلاد بورن که خودم تست کردم پرو کندی کمتری داره به غیر از این موارد تفاوت چندانی ندارند
تا سال ۲۰۲۰ هم کنسول جدید سونی رونمایی نمیشه و تا بیاد بازار و قیمت بالای لانچ اولیه کنسول و ایراداتی که سری اولیه کنسول های لانچ شده داره مثل سری 10XX کنسولPS4 که ایراداتی داشت پس فعلا نسل هشتم در جریانه مخصوصا با عرضه کنسول های میان نسلی ps4pro سونی و xbox one xماکروسافت و نینتندو سوییچ کمپانی نینتندو

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: qwerty2

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
اختلاف چندانی ندارند اما پرو تو بعضی بازی ها حتی تو پنل های Full HD هم روشنتر و هم گرافیک روانتری داره تو بعضی محیط های شلوغ بازی و انفجار ها پرو بهتر عمل میکنه تو مولتی پلیرها مثل بلاد بورن که خودم تست کردم پرو کندی کمتری داره به غیر از این موارد تفاوت چندانی ندارند
تا سال ۲۰۲۰ هم کنسول جدید سونی رونمایی نمیشه و تا بیاد بازار و قیمت بالای لانچ اولیه کنسول و ایراداتی که سری اولیه کنسول های لانچ شده داره مثل سری 10XX کنسولPS4 که ایراداتی داشت پس فعلا نسل هشتم در جریانه مخصوصا با عرضه کنسول های میان نسلی ps4pro سونی و xbox one xماکروسافت و نینتندو سوییچ کمپانی نینتندو
این بهتر بودنه خیلی تابلوعه ؟
در کل پیشنهاد میشه برای خرید ؟

immunology

کاربر سایت
Aug 15, 2011
86
دوستان یه سوال در مورد بازی دیجیتالی داشتم. بر فرض من یه بازی دیجیتالی قانونی خریدم و روی دستگاه خودم بازی میکنم. همزمان این اکانت رو به دوستمم دادم و اونم روی کنسول خودش بازی میکنه. اگه دوستم از اکانت من خارج بشه امکانش هست این بازی رو روی یه کنسول دیگه بزارم؟

kiarashsb

کاربر سایت
Apr 3, 2018
15
دوستان یه سوال در مورد بازی دیجیتالی داشتم. بر فرض من یه بازی دیجیتالی قانونی خریدم و روی دستگاه خودم بازی میکنم. همزمان این اکانت رو به دوستمم دادم و اونم روی کنسول خودش بازی میکنه. اگه دوستم از اکانت من خارج بشه امکانش هست این بازی رو روی یه کنسول دیگه بزارم؟

سلام
اصلا لازم نیست دوستتون با اکانت شما بازی کنه !
کافیه دوستتون یک بار وارد اکانت شما بشه ، بازی رو از طریق Library و قسمت Purchased ، بذاره تو دانلود ، اکانت شما رو Active as Primary کنه و بعد میتونه از اکانت شما خارج بشه وارد اکانت خودش بشه و بازی رو به صورت کامل دانلود کنه و با اکانت خودش ( نه اکانت شما ) بازی رو انجام بده.
این کار روی هر تعداد کنسولی قابل اجراست

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
سلام دوستان کنسول من slim هست موقع بازی هیچ صدایی ازش درنمیاد اصلا صدای فن نمیاد عادی هست اخه شنیده بودم صدای فن کنسول بلند . و اینکه تا چند ساعت می شه یکسره بازی کرد که به کنسول هم فشار زیاد نیاد

من 14 ساعت هم یکسره بازی کردم.... :D:D خبری نیست...

بازی کن لذتشو ببر... :-bd:-bd

• Like
Reactions: rezab

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر