هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام دوستان
من همون اول که ps4 را خریدم یه یوزر1 داخل خود کنسول بود سوال اولم اینکه این نشانه دست دوم بودن کنسول نیست؟؟؟
سوال دوم هم اینکه من یه یوزر دیگه هم به اسم خودم ساختم اگه این یوزر1 که از اول داخل کنسول بود را حذف کنم که مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
آقا خواهش میکنم یه کمکی کنید به من الان بدجور اعصابم خراب شده میخوام بزنم کنسول رو بشکنم چون همچین مشکلی تا حالا ندیدم یه بازی ظرفیت یک گرفتم اکتیو شد و همه چیز اوکی و بازی هم الان کار میکنه ولی بعد چند مرحله دیدم بازی یدونه تروفی به من نداده حتی مرحله اولش که باید اتوماتیک تروفی میداد نداده :|||| بعد الان می بینم بازی تو لیست تروفی ها هم نیست اصلا.. الان این چه مسخره بازیه اخه :| چطوری همچین چیزی ممکنه؟ شما عکس ها رو ببینید. بعد دوستم تا حالا دو دفعه ظرفیت یک گرفته و همه تروفی ها براش ثبت میشه یکی به ما بگه این داستان مسخره یعنی چی دل و دماغ بازی ندارم دیگه اصلا.. کنسول هم آنلاین کنم بازیم قفل میشه
1527372710953335820214.jpg 15273728079111318909689.jpg

• Like
Reactions: erfanPS4

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
آقا خواهش میکنم یه کمکی کنید به من الان بدجور اعصابم خراب شده میخوام بزنم کنسول رو بشکنم چون همچین مشکلی تا حالا ندیدم یه بازی ظرفیت یک گرفتم اکتیو شد و همه چیز اوکی و بازی هم الان کار میکنه ولی بعد چند مرحله دیدم بازی یدونه تروفی به من نداده حتی مرحله اولش که باید اتوماتیک تروفی میداد نداده :|||| بعد الان می بینم بازی تو لیست تروفی ها هم نیست اصلا.. الان این چه مسخره بازیه اخه :| چطوری همچین چیزی ممکنه؟ شما عکس ها رو ببینید. بعد دوستم تا حالا دو دفعه ظرفیت یک گرفته و همه تروفی ها براش ثبت میشه یکی به ما بگه این داستان مسخره یعنی چی دل و دماغ بازی ندارم دیگه اصلا.. کنسول هم آنلاین کنم بازیم قفل میشه
View attachment 88132 View attachment 88133
دوست عزیز، شما به اعصابت مسلط باش. مطمئن باش کنسولی که الان تو دستته با وجود این وضع دلار، ده برابر اون بازی ارزش داره. نهایتش اینه که می ری دیسکشو می گیری!
شما یه کاری کن‌. وارد بازی شو. بعد از چند لحظه، دکمه پلی استیشن روی دسته رو نگه دار، از منوی سمت چپ، گزینه بازی Detroit رو انتخاب کن و در منوی بعد گزینه Trophies. ببین تو این قسمت، تروفی داری یا نه؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

• Like
Reactions: rezab and Dementia

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
دوست عزیز، شما به اعصابت مسلط باش. مطمئن باش کنسولی که الان تو دستته با وجود این وضع دلار، ده برابر اون بازی ارزش داره. نهایتش اینه که می ری دیسکشو می گیری!
شما یه کاری کن‌. وارد بازی شو. بعد از چند لحظه، دکمه پلی استیشن روی دسته رو نگه دار، از منوی سمت چپ، گزینه بازی Detroit رو انتخاب کن و در منوی بعد گزینه Trophies. ببین تو این قسمت، تروفی داری یا نه؟

ارزش کنسول به کنار.. درسته ولی آخه خب زور داره واسه من این مسئله مهمه ضمنا اگه پول دیسکشو داشتم که میخریدم... دکمه ای که گفتین رو هم چندبار گرفتم بالاخره لیست تروفی ها باز شد ولی بازم هیچی آنلاک نمیکنه حتی یه تروفی بسیار ساده رو که با تموم کردن مرحله یک باید اتوماتیک بده رو نداد چندبار تست کردم آنلاک نشد مشکل از کجاست الان؟
---------------------------------
آپدیت: با Rebuild Database مشکل حل شد خوشبختانه ولی حیف تمام تروفی هایی که قبلش باز کرده بودم هیچ کدوم شناسایی نشد و مجبورم دوباره از اول بگیرم همرو:|

امیدوارم این تجربه به درد بقیه دوستان هم بخوره که تو هر بازی رفتید اول ببینید سیستم تروفی سالمه یا نه یهو چند ساعت مثل بنده وقت نزارید تازه بفهمید مشکل از کجاست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rezab and erfanPS4

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
ارزش کنسول به کنار.. درسته ولی آخه خب زور داره واسه من این مسئله مهمه ضمنا اگه پول دیسکشو داشتم که میخریدم... دکمه ای که گفتین رو هم چندبار گرفتم بالاخره لیست تروفی ها باز شد ولی بازم هیچی آنلاک نمیکنه حتی یه تروفی بسیار ساده رو که با تموم کردن مرحله یک باید اتوماتیک بده رو نداد چندبار تست کردم آنلاک نشد مشکل از کجاست الان؟
---------------------------------
آپدیت: با Rebuild Database مشکل حل شد خوشبختانه ولی حیف تمام تروفی هایی که قبلش باز کرده بودم هیچ کدوم شناسایی نشد و مجبورم دوباره از اول بگیرم همرو:|

امیدوارم این تجربه به درد بقیه دوستان هم بخوره که تو هر بازی رفتید اول ببینید سیستم تروفی سالمه یا نه یهو چند ساعت مثل بنده وقت نزارید تازه بفهمید مشکل از کجاست
خدا رو شکر که مشکل حل شد. امیدوارم کسی به این مشکل دچار نشه چون Rebuild Database خیلی زمانبره. خصوصا برای من که کل هارد یک ترام پره!
در هر صورت از اینکه تجربه خودتون رو به اشتراک گذاشتید، تشکر می کنم.

• Like
Reactions: Dementia

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان 4k تو ps pro چقدر با ایکس باکس ایکس تفاوت داره ؟
خوب مسلما 4k کنسول XBOX ONE X قویتر و واقعی تر از PS4 Pro هست و قیمت بالاتری هم داره و اینم بگم که pro درسال ۲۰۱۶ عرضه شد با قدرت گرافیک ۴.۲ ترافلاپس و وان x سال ۲۰۱۷ لانچ شد با قدرت ۶ ترافلاپس که در حال حاضر قدرتمند ترین کنسول بازی جهان محسوب میشه میتونی تو نت سرچ کنی تفاوت بافت گرافیکی بین پرو و وان x رو ببینی پس مسلمه که قدرت بیشتری داره و کنسول گرونتری هم هست منتها کسایی که قصد خرید one x رو دارن باید از خیر بازی های انحصاری سونی بگذرند.که من خودم پرو رو ترجیح دادم.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان ps4 قابلیت مثل instant on ایکس باکس نداره؟ الان بازی رینبو را دارم آپدیت میکنم میترسم وسط دانلود کنسول خاموش بشه و آپدیت قطع بشه!

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
دسته زرد و مشکی تو ایران میشه پیدا کرد؟
dualshock_4_controller_in_yellow.jpg

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
دوستان ps4 قابلیت مثل instant on ایکس باکس نداره؟ الان بازی رینبو را دارم آپدیت میکنم میترسم وسط دانلود کنسول خاموش بشه و آپدیت قطع بشه!
دانلودها در حالت sleep قطع نمیشن.

• Like
Reactions: voldmort and rezab

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
خودش اتوماتیک فعال هست یا باید فعالش کرد؟؟؟
یه نکته ای هست که کنسول وقتی در حالت رست مود باشه و شما تیک کانکت تو اینترنت رو هم زده باشین اگر دانلود داشته باشین قطع نمیشه. اگر هم دانلود پاز باشه ، رست مود بشه خودش ادامه دانلود رو شروع میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر