هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
دوستان سیو بازی های دیجیتالی به بازی های فیزیکی میخوره؟

gesendet von meinem iPhone X mit Tapatalk
اره مثلا من بلاد بورن رو دیجیتال گرفتم تا یه جایی پیش رفتم دیسک گرفتم از همونجا ادامه دادم بشرطی که ریجن یکی باشه

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان دستگاهی که روش بازی های اکانت هکی هست خطر بن شدن دستگاه وجود دار؟؟ه.یکی از دوستان گقت حتی اگر دستگاه رو کامل رست فکتوری کنی بازم امکان داره بن بشی با متصل شدن به اینترنت.

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
185
نام
حامد
کد ارور یا متن ارور رو شرح بدید و یا تصویری از ارور بفرستید.
zfj3_۲۰۱۸۰۵۲۶_۱۰۲۴۵۹.jpg

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
دوستان دستگاهی که روش بازی های اکانت هکی هست خطر بن شدن دستگاه وجود دار؟؟ه.یکی از دوستان گقت حتی اگر دستگاه رو کامل رست فکتوری کنی بازم امکان داره بن بشی با متصل شدن به اینترنت.
خب بستگی داره از جای معتبر خریده یا اکانتو از این نظر چک کرده باشی یا نه
ولی درباره مورد دوم نظری ندارم

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
احتمال بن شدن بعلت اکانت هکی خیلی کمه و اتفاقی که معمولا میافته قفل شدن بازیها هست که اونهم باز شانسیه و یک خطر حتمی نیست آدم هست که یکسال هم آنلاین میشه و بازی میکنه. بن شدن زمانی اتفاق میافته که شما وارد اکانت هکی بشی ایمیلش رو عوض کنی ویا اعتباری پولی داشته باشه مصرف کنی. بعد از ریست فاکتوری کردن و حذف اکانت ها دیگه مشکلی یا خطری در اتصال به نت نخواهد بود.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: rezab

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
دوستان کسی از دسته ی نیکون کامپکت استفاده کرده یا داره؟ میخوام بدونم از نظر کیفیت و قرارگیریش دو دست چطوریاست، ارزش خرید داره؟ و قیمت مناسبش چندگیر میاد

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
من یه چیزی رو دانلود گذاشتم رو خود بازیم میرم 14 گیگش دانلود شده ولی هنوز رو calculating ه.
بعد مثلا با 8 9 گیگ باید اجرا بشه ولی روش که میزنم فقط پروسه ی دانلود رو نشون میده.
چیکار کنم بزارم تا اخر دانلود شه؟

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
لطفا یکی کمک کنه
چیزی که این ارور توضیح داده اینه که حافظه جانبی رو به عنوان حافظه Extended شناسایی شده. شما هارد اکسترنال متصل به PS4 دارید یا فلش مموری وصل کردید؟؟
اگر هارد اکسترنال وصل کردید جدا کنید و فلش مموری رو متصل کنید.
اگر فلش مموری متصل کردید و روی فلش مموری دیتای خاصی ندارید، با کامپیوتر فرمت Fat32 بزنید و سپس به PS4 وصل کنید و دوباره سیو بازی رو رو فلش کپی کنید.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

• Like
Reactions: hamed619

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان تا حالا بازی دیجیتالی نگرفتم.
یک سوال داشتم.اکانت ظرفیت 1 به چه صورته.؟؟من شنیدم اگر با کنسول به اینترنت وصل بشیم بازی فقل میشه.درسته ایا؟؟؟
اگر اینطوره پس به چه صورت اپدیت ها ی خود ps4 ویا بازیها رو با ps4 دانلود کنیم!!!!؟؟

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
دوستان تا حالا بازی دیجیتالی نگرفتم.
یک سوال داشتم.اکانت ظرفیت 1 به چه صورته.؟؟من شنیدم اگر با کنسول به اینترنت وصل بشیم بازی فقل میشه.درسته ایا؟؟؟
اگر اینطوره پس به چه صورت اپدیت ها ی خود ps4 ویا بازیها رو با ps4 دانلود کنیم!!!!؟؟
در مورد ظرفیت ها اطلاع چندانی ندارم اما روال کلی بر این اساس هست که قفل شدن یا نشدن بازی ها کاملا شانسیه. بستگی به دارنده اصلی اکانت داره.
آپدیت خود دستگاه PS4 رو میشه به صورت دستی دانلود کرد و با فلش مموری، دستگاه رو آپدیت کرد.
آپدیت بازی ها هنگام ریختن بازی ها همراه بازی ریخته می شن اما بعدا اگر آپدیت جدیدی برای بازی اومد، باید به اینترنت وصل شد و بازی رو آپدیت کرد که این هم در نوع خودش ریسک قفل شدن بازی رو داره.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
در مورد ظرفیت ها اطلاع چندانی ندارم اما روال کلی بر این اساس هست که قفل شدن یا نشدن بازی ها کاملا شانسیه. بستگی به دارنده اصلی اکانت داره.
آپدیت خود دستگاه PS4 رو میشه به صورت دستی دانلود کرد و با فلش مموری، دستگاه رو آپدیت کرد.
آپدیت بازی ها هنگام ریختن بازی ها همراه بازی ریخته می شن اما بعدا اگر آپدیت جدیدی برای بازی اومد، باید به اینترنت وصل شد و بازی رو آپدیت کرد که این هم در نوع خودش ریسک قفل شدن بازی رو داره.

در بیشتر موارد قفل میشه به نظرت.؟؟چند درصد احتمال قفل شدنش هست؟؟
من یک pro دسته دو می خوام بگیرم god of war و farcry روش هستش طرفیت 1

• Like
Reactions: Jack cooper

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
راجع به ظرفیت یک فکر کنم فول آفلاین هست. نمی دونم به اینترنت وصل بشی قفل بشه یا نه. ولی راجع به همون ظرفیت دو که بهترین ظرفیت هست هم ریسک قفل شدن هم وجود داره چه برسه به ظرفیت یک. تا دو سال پیش، راحت می شد تا شش ماه آنلاین بازی کرد، اما از پارسال این مدت زمان اطمینان به دو روز کاهش پیدا کرد. خلاصه هیچی معلوم نیست و به صاحب اصلی اکانت اون سر دنیا بستگی داره.
دستگاه رو هم گرفتی، برای اطمینان آفلاین بازی کن. اگرم حال نکردی کلا ریستش کن و از صفر بازی کن.
بازم خواستی راجع به ظرفیت ها، می تونی سرچ کنی.

• Like
Reactions: rezab

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
ظرفیت ۱ فقط آفلاینه به محض اینکه به نت وصل شی بازی هات قفل میشه ظرفیت ۲ اگه قانونی بخری هم آنلاین داره و هم افلاین و ظرفیت ۳ هم برای چک کردن لاینسنس باید به نت وصل باشی اینا در مورد قانونی بودن اکانت ها هستند که با گیفت کارت رو اون اکانت بازی خریداری شده و به شما اکانت رو همراه ایمیل اصلی تحویل میدن و شما صاحب اکانت میشید که ظرفیت ۲ هم کاملترینشه
ولی در مورد اکانت های هکی همه نوع احتمالی از قفل شدن بازی ها بن شدن کنسول به صورت موقت و .... وجود داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر