هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

AMS_LEGEND

کاربر سایت
Jan 14, 2016
30
نام
محمد میرطبا
سلام دوستان يه اكانت هكي ريختم الان ميخوام دي اكتيوش كنم يه قانوني ظ٢ بزنم اگر اكانته هكي رو با delete user از پرايمري بردام چه اطلاعاتي پاك ميشه ؟ نياز به بكاپ هست ؟ بعد بعدا دوباره ميتونم اكانت ظ٢ رو از پرايمري در بيارم دوباره همين اكانت هكي رو پرايمري كنم ؟ با تشكر

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سلام
اون رفقایی که تو کار ارشیو کردن گیم دیسکی هستن خواستم بدونم چه نکاتی رو باید برا نگه داری از دیسک رعایت کرد فکر کنم خودتون بهتر بدونید یه وقتایی وسواس عجیبی میاد سراغ ادم که نکنه دیسک فلان بشه نکنه کاورش بهمان بشه~X(
چنتا از این جلدایه نایلونیه مخصوص دیسک بگیر بازیهارو بزار توش بعد کاورشونم بردار از جلودست . مثلا الان من شادو فال رو حدود 4و نیم سال پیش خریدم هنوز مثل روز اولشه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
مرسی
نه یه بازی،گفته ده دوازده تا میریزم 380 به نظر شما زیاده؟
این اکانت های دزدی اگه رو دستگاه باشن،دیگه نمیشه گیم اوریجنال زد؟
قیمت هکیارو ندارم ولی مغازه دار بالاتر میده که سود کنه
اگه میخوای هکی بگیری خودت بگیر حداقل زیاد پول ندی پاش. ولی بنظر من اصلا خریدشون منطقی نیست. اگه میخوای کم هزینه گنی اجاره کنی یا دست دو بخری بفروشی ضررش کمترم هست دردسر بن شدن/قفل شدنم ندارن
گیم اورجینال میشه زد منتها نمیشه انلاین شد چون احتمال اینکه قفل بشن زیاده
سلام دوستان يه اكانت هكي ريختم الان ميخوام دي اكتيوش كنم يه قانوني ظ٢ بزنم اگر اكانته هكي رو با delete user از پرايمري بردام چه اطلاعاتي پاك ميشه ؟ نياز به بكاپ هست ؟ بعد بعدا دوباره ميتونم اكانت ظ٢ رو از پرايمري در بيارم دوباره همين اكانت هكي رو پرايمري كنم ؟ با تشكر
شما که اکانتو زدی دیگه چه دلیت کنی چه نه فرقی نمیکنه. انلاینشو اکانتتو بزن اون بازیای غیرقانونیم اگه قفل شدن که باید بیخیال بشی و کلا پریدن اگرم شانس بیاری قفل نشده باشن میتونی استفاده کنی

• Like
Reactions: A7A

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
قیمت هکیارو ندارم ولی مغازه دار بالاتر میده که سود کنه
اگه میخوای هکی بگیری خودت بگیر حداقل زیاد پول ندی پاش. ولی بنظر من اصلا خریدشون منطقی نیست. اگه میخوای کم هزینه گنی اجاره کنی یا دست دو بخری بفروشی ضررش کمترم هست دردسر بن شدن/قفل شدنم ندارن
گیم اورجینال میشه زد منتها نمیشه انلاین شد چون احتمال اینکه قفل بشن زیاده

شما که اکانتو زدی دیگه چه دلیت کنی چه نه فرقی نمیکنه. انلاینشو اکانتتو بزن اون بازیای غیرقانونیم اگه قفل شدن که باید بیخیال بشی و کلا پریدن اگرم شانس بیاری قفل نشده باشن میتونی استفاده کنی
ما تو عمل انجام شده قرار گرفتیم حالا فوقش بهم میزنم پولو پس میگیرم.
این اکانت های هکی که تحقیق کردم بهشون میگن ظرفیتی میشه هم از اینا داشت هم اکانت اصلی ساخت که باهاش به نت وصل شد و اورجینال زد؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
ما تو عمل انجام شده قرار گرفتیم حالا فوقش بهم میزنم پولو پس میگیرم.
این اکانت های هکی که تحقیق کردم بهشون میگن ظرفیتی میشه هم از اینا داشت هم اکانت اصلی ساخت که باهاش به نت وصل شد و اورجینال زد؟
هکی ربطی به ظرفیتی نداره.
هکی کاملا غیرقانونیه و از کس دیگه دزدیده شده که هرچند احتمالش بالا نیست، ولی باعث بن شدن کنسولم میتونه بشه
ظرفیتی قانونیه و یکی خریده ظرفیتای مختلفشو که هرکدوم یجورن رو میفروشه. اون کسی که کنسولو میخواسته بفروشه منظورش بازی هکی بوده چون اکانت ظرفیتی قیمتش بالاتر ازیناس
اگه ظرفیتی بخواید بگیرید بجز ظرفیت یک، تو ظرفیت ۲و۳ میشه انلاین شد (ظرفیت ۳ کلا انلاینه)

• Like
Reactions: rezab and A7A

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
هکی ربطی به ظرفیتی نداره.
هکی کاملا غیرقانونیه و از کس دیگه دزدیده شده که هرچند احتمالش بالا نیست، ولی باعث بن شدن کنسولم میتونه بشه
ظرفیتی قانونیه و یکی خریده ظرفیتای مختلفشو که هرکدوم یجورن رو میفروشه. اون کسی که کنسولو میخواسته بفروشه منظورش بازی هکی بوده چون اکانت ظرفیتی قیمتش بالاتر ازیناس
اگه ظرفیتی بخواید بگیرید بجز ظرفیت یک، تو ظرفیت ۲و۳ میشه انلاین شد (ظرفیت ۳ کلا انلاینه)
اکانت ظرفیتی قانونی کجاعه؟اصلا مگه سونی قبول داره سه نفر یه اکانت بازی کنن؟
فرق هکی و ظرفیتی چیه؟به جز این که فرمودی

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
مرسی
نه یه بازی،گفته ده دوازده تا میریزم 380 به نظر شما زیاده؟
این اکانت های دزدی اگه رو دستگاه باشن،دیگه نمیشه گیم اوریجنال زد؟
بله منظورم از فول گیم کردن همون ده دوازده بازی بود 380 خیلی زیاده با نصف این قیمت میشه همون تعداد بازی هکی رو ریخت البته بعضی مغازه دارها هرچه زورشون برسه میگیرند و برای راضی کردن طرف همه چیز میگن ازجمله که هکی نیست ترکیبی هست و از این حرفها حال اونکه تهش همش یکیه. سونی تا دونفر برای یک اشتراک رو قانونی میدونه بنابراین ظرفیتی اشتراکی قانونی هم داریم خیلی جاها میفروشند اما خوب مشخصه که قیمت یک چنین بازی و اکانت هایی حدود نصف قیمت اصلی میشه چون بین دونفره و این اکانت هارو فروشنده تضمین میکنه که مشکلی براش پیش نمیاد چون غیر قانونی نیستند. اما هکی ها قیمت هاشون خیلی ارزون تره و فروشنده هیچ ضمانتی نمیکنه یا بهت میگه نباید به نت وصل بشی.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: A7A

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
بله منظورم از فول گیم کردن همون ده دوازده بازی بود 380 خیلی زیاده با نصف این قیمت میشه همون تعداد بازی رو ریخت البته بعضی مغازه دارها هرچه زورشون برسه میگیرند

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
الان من به این مغازه دار بگم نمی خوام باید پولو بم پس بده درسته؟ چون من تحویل نگرفتم سفارش داییم بوده که چیزی نمیدونسته.اگه نداد به صورت قانونی مجبوره فاکتور بزنه که بتونم شکایت کنم ازش ؟
چون این کارو نکنه مجبور میشم جنگ کنم

khososohrabi

کاربر سایت
May 25, 2018
11
با سلام من می خوام پلی ۴ بخرم اما نمیدونم base firmware شون چنده می خوام زیر 4.55 باشه تا بتونم هک کنم مدلهای اکبند اینان
CUH-7016b ریجن ۲
CUH-2106 A ریجن 2
CUH- 2115b ریجن ۲
CUH- 2116b ریجن 2
CUH- 2116a ریجن 2

shovalie

کاربر سایت
Jan 25, 2018
109
با سلام من می خوام پلی ۴ بخرم اما نمیدونم base firmware شون چنده می خوام زیر 4.55 باشه تا بتونم هک کنم مدلهای اکبند اینان
CUH-7016b ریجن ۲
CUH-2106 A ریجن 2
CUH- 2115b ریجن ۲
CUH- 2116b ریجن 2
CUH- 2116a ریجن 2

لازم نیست زیر 4.55 باشه
تا چند روز دیگه هک 5.05 منتشر میشه
یه مدت صبر کنید☺️

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
اینجا کسی از دوستان دانگل cronusmax داره. ارزش خرید داره ؟
تو یه سایتی درموردش خیلی مختصر توضیح داده بود که بیشتر برای سبک شوتر استفاده میشه و نکته‌ای که برام جالب بود اینه که گفته بود تو بازی‌های شوتر مثل کال اف دیوتی و بتلفید یه اپشن داره که بصورت اتوماتیک خودش نشونه دقیق میگیره و کلی اپشن‌های دیگه..... داره
ایا همینطوره ؟
06292434387640589949.png

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان سیو بازی های دیجیتالی به بازی های فیزیکی میخوره؟

gesendet von meinem iPhone X mit Tapatalk
اگه ریجن یکی باشه باید بخوره. من سیو فیزیکیو رو دیجیتالی تونستم استفاده کنم و برعکسشم باید بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر