هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان برای استفاده از موس و کیبرد روی PS4 Pro به صورت قانونی باید چه چیزی و از چه برندی استفاده کنم ؟
برای بازی های شوتر میخوامش

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
سلام دوستان قضیه خرید تروفی ها توسط سونی چی شد؟
فعلا فقط برای آمریکا هست
فکرم نمیکنم به این زودیا خبری بشه برای جاهای دیگه
دوستان برای استفاده از موس و کیبرد روی PS4 Pro به صورت قانونی باید چه چیزی و از چه برندی استفاده کنم ؟
برای بازی های شوتر میخوامش
قانونی غیرقانونی نداره.
باید مبدل بخرید تو بازار هست قیمتاشم تو نت هست
میخرید وصل میکنید بازی میکنید

• Like
Reactions: rejhna and rezab

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
قانونی غیرقانونی نداره.
باید مبدل بخرید تو بازار هست قیمتاشم تو نت هست
میخرید وصل میکنید بازی میکنید

ممنون بابت پاسختون
آخه شنیده بودم ممکنه بعضی مدل ها توی آنلاین باعث بن شدن بشن

اگر تبدیل خوب و با کیفیتی سراغ دارید ممنون میشم برام پ.خ کنید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
ممنون بابت پاسختون
آخه شنیده بودم ممکنه بعضی مدل ها توی آنلاین باعث بن شدن بشن

اگر تبدیل خوب و با کیفیتی سراغ دارید ممنون میشم برام پ.خ کنید
اطلاع ۱۰۰ درصد ندارم ولی تا جایی که میدونم اینطور نیست
بعضی وقتا سازنده ها عکس العمل نشون میدن کاریم بخوام بکنن دیگه به نوع مبدل ربطی نداره (و بنظر خودم باید تمام کسایی که استفاده میکننو بن کنن عملا یجور تفلبه. از عمده دلایلیه که هیچوقت بازی مولتی پلیر برای کنسول نمیگیرم)
درمورد مدلا اطلاع ندارم ولی چند مدل مبدل با کیفیت هست که تو نت سرچ کنید احتمالا پیداشون میکنید
یه مدلم ایرانیش بود که یه مقدار قیمتش نسبت به اونا پایینتر بود ولی خب جنس ایرانیه دیگه.

• Like
Reactions: rezab and Horror

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان يه سرى تو نت ديدم کنسول پرو روى پوشش هاردش برچسب آبى رنگ مانند دارند در صورتى که کنسول خودم و اکثر کنسول هاى سرى 7116 اونو ندارند اون برچسب نشانه باز نشدن هارد هست؟

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
یک اکانت دارم . می تونم روی دوتا پلی 4 و یک پلی 3 استفاده کنم? و روی دوتا دستگاه بازی های قانونی رو استفاده کنم? همزمان رو دو تا پلی 4 ? بن نمیشیم? یه پلاس بگیرم می تونیم رو دوتا پلی 4 همزمان مثلا فیفا انلاین بزنیم ?

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سوالی داشتم پلی استیشن 4 پرو قیمت الانش چقدر شده؟
این فروشنده هایه حروملقمه کردنش 2500 یعنی دوروز دلار گرون شد سریع 600 تومن رفت روش . اخه خداوکیلی این چه وضعشه؟x-( خدانکنه دلار 100 تومن گرون بشه سریع 200 هزار میکشن رو دستگاه . یعنی این روزا قشنگ احساس میکنم که تو طویله ای به اسم ایران زندگی میکنم که مسئولاش مثل گاوداری ادارش میکنن.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
پلاس هم مثل بازي ميتونيم بين دو كنسول شير كنيم يا نه؟
شیر میشه ولی فقط امکان آنلاین بازی کردنو میده
بقیه امکانات مثل کلاود و تخفیفات و... رو نمیده
بازیا هم حتما باید از همون اکانتی که پلاس روشه گذاشت رو دانلود تا بشه رو اکانت دوم استفاده کرد خود اون اکانت دوم این قابلیتم نداره

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
شیر میشه ولی فقط امکان آنلاین بازی کردنو میده
بقیه امکانات مثل کلاود و تخفیفات و... رو نمیده
بازیا هم حتما باید از همون اکانتی که پلاس روشه گذاشت رو دانلود تا بشه رو اکانت دوم استفاده کرد خود اون اکانت دوم این قابلیتم نداره
براي شير كردن بايد همين اكانتي كه اشتراك پلاس دارم و رو كنسول دوم فعال كنم بعدش با يه اكانت ديگه هم لاگ اين بشم ميتونم آنلاين بازي كنم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
براي شير كردن بايد همين اكانتي كه اشتراك پلاس دارم و رو كنسول دوم فعال كنم بعدش با يه اكانت ديگه هم لاگ اين بشم ميتونم آنلاين بازي كنم؟
بله.
خودش رو کنسول دوم باید اکتیو بشه ولی برای اطمینان میتونید از داخل سایت سونی اکانتتونو دی اکتیو کنید بعد وارد کنسول دوم کنید.
فقط درمورد قسمت آخر حرفتون
بعد از اینکه رو کنسول دوم اکتیو شد میتونید رو همون کنسول دوم وارد یه اکانت دیگه بشید و آنلاین بازی کنید.
رو کنسول اول چنین نمیشه همچین کاری کرد

• Like
Reactions: mamad street

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
این فروشنده هایه حروملقمه کردنش 2500 یعنی دوروز دلار گرون شد سریع 600 تومن رفت روش . اخه خداوکیلی این چه وضعشه؟x-( خدانکنه دلار 100 تومن گرون بشه سریع 200 هزار میکشن رو دستگاه . یعنی این روزا قشنگ احساس میکنم که تو طویله ای به اسم ایران زندگی میکنم که مسئولاش مثل گاوداری ادارش میکنن.
کدوم صد تومن داداش دوماه پیش دلار 4200-300 بود قیمت پرو حدود 1800بود الان دوتومن رو دلار رفته یعنی سی درصد! خوب اونهم بهمون نسبت گرون شده چهارصد دلار قیمت پرو هست به دلار امروز کمتر از 2500 نمیشه دیگه تقصیر فروشنده چیه!

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر