هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
اکانت که برا خودمه ولی رو دوتا دستگاه اکتیو نمیشه و مجبورم دقیقا مراحل اکانت هکی هارو برم مشکلی پس نداره ؟
نه مشکلی نداره. اونی که اکتیو میکنه میتونه روی اکانت خودش بازی کنه(ظرفیت 2). و اون یکی دیگه فقط باید توی اکانتی که بازی هست بازی کنه(ظرفیت 3)
آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام
من روی کنسولم چندین اکانت ظرفیتی و روم به دیوار هکی دارم
یه مشکل چند وقته پیش اومده که هر وقت کنسول رو روشن می کنم به طور اتومات لاگین میکنه به یکی از همین اکانت ها و مجبورم لاگ اوت کنم برم تو اکانت اصلی خودم
مشکل چیه؟

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام
من روی کنسولم چندین اکانت ظرفیتی و روم به دیوار هکی دارم
یه مشکل چند وقته پیش اومده که هر وقت کنسول رو روشن می کنم به طور اتومات لاگین میکنه به یکی از همین اکانت ها و مجبورم لاگ اوت کنم برم تو اکانت اصلی خودم
مشکل چیه؟

یکی از قابلیت های فریمور پنج هست که اتومات لاگین میشه به اخرین اکانتی که توش بودی
کافیه از توی تنظیمات این قابلیتو غیرفعال کنی

• Like
Reactions: w.rooney

keyvanstark

کاربر سایت
Dec 1, 2014
35
دوستان تصمیم دارم همین چند روز ps4 بخرم ولی کار کردش تا حالا هم کنسول نداشتم و pc باز بودم .به چه نکاتی باید موقع خرید توجه کنم که سرم کلاه نره و حداقل زمان برای بازی مدام با کنسول چقدر هست که متوجه بشم که بعدش نه error میده و نه هنگی و رسیت داره.fat بهتره یا slim ؟و هر نکته دیگه ایی که میدونید در اختیارم بزارید ممنون میشم.

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
سلام
من وقتی میخوام سیوهامو بکاپ بگیرم روی فلش میره واسه اپدیت و اپدیت هم میزنم لیتر ولی بازی نمیشه بریزم روی فلش!
راه حلش چیه ؟

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان کسی هست سری 7116 خریده باشه ؟ دسته روش یه برچسب نداره کنار دایره و جهت ها ؟ من فت قبلا گرفتم داشت
حس میکنم دستگاه باز بهم داده :((نه برچسب ابی بالا جعبه کنسول نه برچسب رو دسته !!!

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام دوستان کسی هست سری 7116 خریده باشه ؟ دسته روش یه برچسب نداره کنار دایره و جهت ها ؟ من فت قبلا گرفتم داشت
حس میکنم دستگاه باز بهم داده :((نه برچسب ابی بالا جعبه کنسول نه برچسب رو دسته !!!

منم ۷۰۱۶ گرفتم برچسبی روی دسته نبود
تا الانم بدون مشکل کار کرده

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
منم ۷۰۱۶ گرفتم برچسبی روی دسته نبود
تا الانم بدون مشکل کار کرده
مشگل که خداروشکر نداره ولی فک کردم دسته استفاده شده هر چند به مدل جعبه نمیخورد چون دقت کنید در اوردن دسته تو جعبه پرو باید اون کارتن رو خشن باز کنید تا بش برسید :D ولی چون نداشت شک کردم باز شده باشه ولی وقتی برای شما هم نداره پس کلا نداره

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
سلام چند تا پرسش درباره ی بازی ویچر ۳ دارم
۱-من نسخه ی معمولی عربی رو دارم آیا سیو هام با ویرایش کامپلیت عربی سازگار هست ؟

۲-آیا برای رفتن دی ال سی ها باید بازی اصلی رو تموم کرد ؟ چون شاید ویرایش کامپلیت عربی نتونم پیدا کنم و ناچار باشم بازی رو از اول برم .

۳-آیا با پایان رساندن بازی در حالت داستان و شمشیر میتوان نیوگیم را با همان لول های حالت داستان و شمشیر در حالت سخت march آغاز کرد و پلاتینیوم بازی را گرفت ؟
با سپاس

Rasolking

کاربر سایت
Feb 21, 2018
3
سلام. من بازی هیتمن رو از ps story به صورت رایگان دانلود کردم. حدود 26 گیگ بود ولی فقط مرحله ابتدایی بازی رو میشه انجام بدی برای بقیش میگه باید بخری. اگه پولیه چرا تو لیست بازی های free گذاشتنش؟ همه بازیهای free اینطورین؟

Rasolking

کاربر سایت
Feb 21, 2018
3
سلام. من بازی هیتمن رو از ps story به صورت رایگان دانلود کردم. حدود 26 گیگ بود ولی فقط مرحله ابتدایی بازی رو میشه انجام بدی برای بقیش میگه باید بخری. اگه پولیه چرا تو لیست بازی های free گذاشتنش؟ همه بازیهای free اینطورین؟

Rasolking

کاربر سایت
Feb 21, 2018
3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر