هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
تو ایکس باکس ویچر رو بازی کردم و عالیه.
تایتان فال 1و2 و همچنین بتلفیلد1 و گوست ریکون و دووم و دارک سول همشون رو تو ایکس باکس بازی کزذم و دارک سول دوست داشتنی بود.
tlou رو خریدم و بعد از تموم کردن آنچارتد ها میرم سراغش.
bloodborn رو هم تو برنامم هست که بگیرمش.
dishonored اگه مثل تیف یا اسپرینتل سل باشه خوب ارزش تجریه کردن داره.
Hellblade اومده یا قراره بیاد؟ چندتا پیش نمایش ازش دیدم و به نظرم جالب بود.
در مورد Nioh نمی دونم خوشم بیاذ یا نه. چندتا گیم پلی که دیدم خیلی جذبم نکرد.
از راهنمایی هاتون خیلی ممنونم.
dishonored 2 یه چیزی تو مایه های همون thief هست درکل بازی خوبیه
nioh هم سبکش مثل دارک سولزه
hellblade تازه چند روزه منتشر شده فقط دیجیتالی هست 30$ هم قیمتشه درموردش نظری ندارم فقط چند دقیقه اولشو بازی کردم
اگه بازیای غیر انحصاری هم بازی نکردید بنظرم بهتره یه لیست از بازیای این نسل که بازی کردید بذارید تا بقیه بازیارو همراه با سبک و یه توضیحاتی درموردشون براتون بذارم

• Like
Reactions: rezab

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
دلیل اینکه بن شده بودی رو چی بهت گفت ؟؟

به خاطر اکانت بن شده بودی ؟؟
خودم میدونم بخاطر چی بن شدم.خیلی از اکانت فروشا رمزو ایمیل رو عوض میکنن میفروشن.یارو اکانت المانی رو با رمز alireza021 بهم فروخته بود.بعد یه مدت بخاطر اون اکانت بن شدم.تا بن شدم از طریق موبایل چک کردم دیدم رمزی که یارو به من داد دیگه کار نمیکنه رو اون اکانت

• Like
Reactions: le0_1O

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
دوستان با امتیازاتی که توی یوبیسافت کلاب از طریق بازی کردن بدست میاریم میشه بازیهای دیگه همین شرکت رو خریداری کرد؟
یوبیسافتی بیاد همچین کاری کنه؟
با اون میتونید یه سری ایتم تو بازیای دیگه بگیرید مثل اسکین و...

• Like
Reactions: rezab and mgh2225

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
یوبیسافتی بیاد همچین کاری کنه؟
با اون میتونید یه سری ایتم تو بازیای دیگه بگیرید مثل اسکین و...

ببینید مثلا یه ایتم رو با ۱۰u میشه خریداری کرد.
در کنار بازیها هم تعداد امتیازلازم رو نوشته
مثلا برای واچ داگز 150u درج شده که من حدس میزنم با این تعداد امتیاز میشه خریداریش کرد

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
ببینید مثلا یه ایتم رو با ۱۰u میشه خریداری کرد.
در کنار بازیها هم تعداد امتیازلازم رو نوشته
مثلا برای واچ داگز 150u درج شده که من حدس میزنم با این تعداد امتیاز میشه خریداریش کرد
:| یونیت های یوپلی فقط برای باز کردن ایتمای درون بازیه مثل اسکین یا soundtrack ها یا موارد مشابه
اگه میشد با 150 تا یونیت بازی خرید که من با این همه یونیتی که دارم میتونم همه بازیای یوپلی رو تا مدت ها رایگان بگیرم
اون 150 تا یونیت اگه اشتباه نکنم بخاطر تخفیفه یه مقدار کمی برای خرید مستقیم اون بازی بهتون تخفیف میده
اوریجین هم سیستم مشابهی داره که باز از یوپلی هم چرت تر و بی مصرفت تره
سلام به دوستان
می خوام از دیتای یک بازی که دانلود کردم بک آپ بگیرم که نفر دیگه ای ازش استفاده کنه راهی وجود داره؟
اگه فایلارو از طریق pc دانلود کردید و انتقال دادید و هنوز اون فایلارو دارید میتونید بهش بدید (که البته ریجناشون باید یکی باشه)

• Like
Reactions: rezab and mgh2225

miladthug

کاربر سایت
Sep 8, 2012
137
نام
میلاد
:| یونیت های یوپلی فقط برای باز کردن ایتمای درون بازیه مثل اسکین یا soundtrack ها یا موارد مشابه
اگه میشد با 150 تا یونیت بازی خرید که من با این همه یونیتی که دارم میتونم همه بازیای یوپلی رو تا مدت ها رایگان بگیرم
اون 150 تا یونیت اگه اشتباه نکنم بخاطر تخفیفه یه مقدار کمی برای خرید مستقیم اون بازی بهتون تخفیف میده
اوریجین هم سیستم مشابهی داره که باز از یوپلی هم چرت تر و بی مصرفت تره

اگه فایلارو از طریق pc دانلود کردید و انتقال دادید و هنوز اون فایلارو دارید میتونید بهش بدید (که البته ریجناشون باید یکی باشه)
داداش با خود ps4 دانلود کردم اون رو که هر کسی می دونه !!!

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
سلام دوستان من چند روزه تازه ps4 slim 1t گرفتم ريجن 2
ي كمي به نظرم زيادي گرم ميشه پشت كنسول مشكلي نداره؟فن بگيرم يا نه ؟
من فقط افلاين بازي ميكنم از اين اكانت هكي ها بگيرم مشكلي پيش نمياد؟ ميخوام ببرم كل 1ترا رو بازي بريزن ديگه هم انلاين نشم برا ي مدت ممكنه خود به خود بن بشه؟ شبا از برق بكشمش يا نه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر