هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
دوستان من وقتی کونسولو روشن میکنم بازی هام همیشه به صورت اتوماتیک چک میشدن که آپدیت چیزی اومده براش یا نه اما الان اصلا اینطوری نمیشه میشه راهنمایین کنین؟

King.s

کاربر سایت
Nov 22, 2013
122
نام
siavash
سلام چندتا سوال دارم
Ps4slim با pro چه فرقي داره؟
رو ps4 ميشه مثل ps3 بازي نصب كرد؟
قيمت هر بازي چجوريه؟
ريجن چيه؟
ممنون ميشم جواب بدين

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
سلام چندتا سوال دارم
Ps4slim با pro چه فرقي داره؟
رو ps4 ميشه مثل ps3 بازي نصب كرد؟
قيمت هر بازي چجوريه؟
ريجن چيه؟
ممنون ميشم جواب بدين
درود
اسلیم نسخه ی بهینه ps4 هست که کوچیکتر،تقریبا بی صدا،بهره گیری از برق کمتر،سخت افزار یکسان با ps4 معمولی،اماps4 پرو سخت افزار نیرومندتر و بهتری نسبت به معمولی و اسلیم داره و بیشتر برای کسی پیشنهاد میشه که تلویزیون 4kو hdrداشته باشه
خیر رویps4بازی نصب نمیشه و برای اجرا باید دیسک درون دستگاه باشه یا اگه بازی دیجیتالیه حتما باید اکانت داشته باشید
قیمت هر بازی که تازه میاد حدود180 تا 220 اما الان بسیاری از بازی ها رو مدت درازی از اومدنشون میگذره میتونید میان 70تا 120 گردآوری کنید
به طور خلاصه ریجن یه جور سیاست کنسول سازها برای بازارجهانی هست که مثلا تعدادی دستگاه یا بازی برای منطقه ی ویژه ای به کار گرفته میشه مثلا ریجن 1برای امریکای شمالی یا ربجن دو برای اروپا و ریجن ۳ برای ژاپن هست این چند نمونه از ریجن بندی بود و هیچ تاثیری روی بازی نداره و شما میتونی بازی ریجن ۲ رو روی کنسول ریجن ۱یا واژگون بازی کنی

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
سلام.یه مشکلی برام پیش امده میخوام یه بازی سی گیگی دانلود کنم میگه فضا خالی نیست درصورتی که پنجاه گیگ خالی هست. کسی میدونه مشکل چیه؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام.یه مشکلی برام پیش امده میخوام یه بازی سی گیگی دانلود کنم میگه فضا خالی نیست درصورتی که پنجاه گیگ خالی هست. کسی میدونه مشکل چیه؟
این مشکل خود کنسوله حجم رو نگه میداره برا اسکرین شات و این چیزا مجبوری حجم رو خالی کنی
سلام و عرض ادب
ایا امکانش هست دسته ps4 رو به ps3 وصل کرد؟ ps3 کپی خور شده .
با کابل میشه وصل کرد

Sent from my Gooshi using Tapatalk

goudarzi88

کاربر سایت
Apr 21, 2017
1
سلام
من جدیدا یه اسلیم خریدم
فروشنده می گفت دسته رو نباید با شارژر موبایل شارژ کرد چون خراب میشه و حتما یه شارژر بخر و به همین خاطر به حرفش اعتماد نکردم و فعلا نخریدم
می خواستم بدونم اصلا اشکالی داره کابل USB رو به شارژرهای موبایل وصل کرد و دسته رو شارژ کرد. لطفا نظر کارشناسی بدهید
خیلی متشکرم

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
این مشکل خارج شدن از بازی ها که یه ارور مید اولش ce وبعدش عدد هست از چیه؟اگه اشتباه نکنم فقط یا بیشتر اوقات برای بازی هایی که دیجیتالی نصب شده اتفاق افتاده،احتمال داره یه فایل مثلا ناقص دانلود شده باشه؟الان من تو batman ak وقتی میخوام ماموریت مربوط راس الغول رو برم،به هول و هوش یه نقطه که برسم،یا این ارور رو میده و خارج میشه،یا گیر میکنم و علامت خفاش به نشونه لودینگ میچرخه ولی لود نمیشه اصلا!

BeReliAn

کاربر سایت
Nov 26, 2009
105
سلام خدمت دوستان عزیز
تلویزیون بنده سونی w800 full nd
هستش قصد خرید ps4 دارم بنظرتون معمولی بگیرم یا pro
اگه معمولی بگیرم هدست ps vr ساپورت میکنه
راهنمایی کنید بیزحمت
سپاس

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
درود
دوستان راهی هست که کلا اکانت های هکی رو از کنسول پاک کرد؟
از توی قسمت یوزر می تونید اکانت ها رو پاک کنی

سلام خدمت دوستان عزیز
تلویزیون بنده سونی w800 full nd
هستش قصد خرید ps4 دارم بنظرتون معمولی بگیرم یا pro
اگه معمولی بگیرم هدست ps vr ساپورت میکنه
راهنمایی کنید بیزحمت
سپاس
Ps vr ساپورت میکنه معمولی

Last edited by a moderator:

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام
من جدیدا یه اسلیم خریدم
فروشنده می گفت دسته رو نباید با شارژر موبایل شارژ کرد چون خراب میشه و حتما یه شارژر بخر و به همین خاطر به حرفش اعتماد نکردم و فعلا نخریدم
می خواستم بدونم اصلا اشکالی داره کابل USB رو به شارژرهای موبایل وصل کرد و دسته رو شارژ کرد. لطفا نظر کارشناسی بدهید
خیلی متشکرم
سلام
من هم این جمله رو شنیدم و برای احتیاط فقط با خود کنسول شارژش میکنم ولی باید خروجی ولتاژ و آمپر شارژر موبایل رو نگاه کنی و با استاندارد دسته مقایسه کنی که خودم شخصا چیز بدرد بخوری پیدا نکردم!!

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر