هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان یه سوال در مورد سیو های بازی ها دارم.
من یکی از بازی هامو فروختم ولی خب خود بازی و فایل های سیو اون رو از کنسول دیلیت نکردم
حالا اگه دوباره بخام همون بازی رو بخرم واسه اینکه سیو هام شناسایی بشن باید ریجن بازی‌ای که میخوام بخرم با ریجن بازی ای که فروختم یکی باشه؟

Sent from my HTC M8Sw using Tapatalk
اره باید یکی باشه

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
دوستان این هارد 500 گیگ چقدر بهتون فضا میده برای ریختن بازیا
من یه 7 8 تا بازی ریختم یهو گفت جا نداری هاردش دیدم زده 355 گیگ دسترسی دارید 30 گیگ خالی مونده من فکر میکردم 430 40 گیگ اجازه بده

رو فلش هم میشه بازی نصب کرد مثلا اویل 7 که حجمش 25 گیگه میشه رو یه فلش 32 گیگ نصب کرد میکنه این کار و کنسول

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان میخواستم بدونم کنسول رجیون 2 کابل برقش سری که میره تو پریز به چه شکل هست؟ نیاز به تبدیل داره؟ تبدیلش تو کارتن هست یا باید جدا بخرم؟
از کدوم مدله دقیقه؟ دوشاخ ، سه شاخ ، دوشاخ معمولی گرد ایران

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
دوستان میخواستم بدونم کنسول رجیون 2 کابل برقش سری که میره تو پریز به چه شکل هست؟ نیاز به تبدیل داره؟ تبدیلش تو کارتن هست یا باید جدا بخرم؟
من ۱۲۱۶b دارم سری فت دوشاخش معمولی بود تبدیل نخواست

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

اونم باید یکی باشه
من فکر می کردم فایل سیو دیجیتال با فیزیکی فرق میکنه!

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: spiderman2007

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
نه همه چیش ردیفه

• Like
Reactions: spiderman2007

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یک سوال مهم بازی های فیزیکی مثل لست اف اس الان رو هاردم هنوز هست از طریق سی دی نصب شده رجین 2 بوده اپدیت هاشم گرفتم کامل الان بازی بدون سی دی اجرا نمیشه درست ولی حالا دیتا و کلا همه چیش رو هارده اگه از طریق psn بازی بخرم با پوینت و اکانتم رجین 1 ولی بازی دیسک رجین 2 بوده نصب کردم بخرم دیجیتالی دیگه نیازی نیست به دانلود 45 گیگ؟ یا باید اکانت همخوانی بکنه؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی

بستگی به منطقش داره، ریجن2 اروپا نیازی به تبدیل نداره اما ریجن2 ژاپن داره

یک سوال مهم بازی های فیزیکی مثل لست اف اس الان رو هاردم هنوز هست از طریق سی دی نصب شده رجین 2 بوده اپدیت هاشم گرفتم کامل الان بازی بدون سی دی اجرا نمیشه درست ولی حالا دیتا و کلا همه چیش رو هارده اگه از طریق psn بازی بخرم با پوینت و اکانتم رجین 1 ولی بازی دیسک رجین 2 بوده نصب کردم بخرم دیجیتالی دیگه نیازی نیست به دانلود 45 گیگ؟ یا باید اکانت همخوانی بکنه؟

خیر باید دانلود کنید
حتی اگر ریجن هاشونم یکی بود بازم نمیشد چون دیتای نسخه ی فیزیکی کلاً با دیجیتالی یکی نیست

• Like
Reactions: SHANSER

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
سلام دوستان من میخوام هارد کنسول ارتقا بدم ولی داخلش بازی و اکانت دارم که نمی خوام پاک بشن حالا با توجه به اینکه ps4 از هارد اکسترنال پشتیبانی می کنه من می تونم اکانتا با سیو ها و بازی هام همش به هارد اکسترنال انتقال بدم بعد هارد داخلی تعویض کنم و دوباره همرو به هارد داخلی انتقال بدم؟

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بستگی به منطقش داره، ریجن2 اروپا نیازی به تبدیل نداره اما ریجن2 ژاپن داره

خیر باید دانلود کنید
حتی اگر ریجن هاشونم یکی بود بازم نمیشد چون دیتای نسخه ی فیزیکی کلاً با دیجیتالی یکی نیست
البته کنسول های اسلیم رجین 2 تبدیل میخواد برای من که اینطور بود ژاپنم نیست

• Like
Reactions: shahriyar_pc

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام دوستان من میخوام هارد کنسول ارتقا بدم ولی داخلش بازی و اکانت دارم که نمی خوام پاک بشن حالا با توجه به اینکه ps4 از هارد اکسترنال پشتیبانی می کنه من می تونم اکانتا با سیو ها و بازی هام همش به هارد اکسترنال انتقال بدم بعد هارد داخلی تعویض کنم و دوباره همرو به هارد داخلی انتقال بدم؟
نه اکانت ها نمیتونید انتقال بدین
اگر هارد اکسترنال دارین می تونید روی همون بازی نصب کنید نیازی به ارتقای هارد نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر