هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
اینترنت مشکل داره یک تست بگیرین اگه همه چی اوکی بود دوباره امتحان کنید ببیند دانلود میشه
از دیروز اینطوریه تستم گرفتم همه چی ok بود با نت گوشی وصل شدم دانلود کرد ولی با adsl نمیشه
مشکل از dns نیست اگه دسکاریش کنم درست میشه اخه میشه رفت استور باهاش فقط بازی دانلود نمیشه

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
از دیروز اینطوریه تستم گرفتم همه چی ok بود با نت گوشی وصل شدم دانلود کرد ولی با adsl نمیشه
مشکل از dns نیست اگه دسکاریش کنم درست میشه اخه میشه رفت استور باهاش فقط بازی دانلود نمیشه
اگر نت مخابرات دارین بعضی وقتا دانلود نمیکنه !
برای منم همش ارور میده

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
اگر نت مخابرات دارین بعضی وقتا دانلود نمیکنه !
برای منم همش ارور میده

اره مخابراته بدبختی فیبر نوریم هست نمیشه کاریش کرد
من دیتا اون بازیو دارم با اپدیت اخرش نمیشه بدون دانلود انتقالش داد

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
اره مخابراته بدبختی فیبر نوریم هست نمیشه کاریش کرد
من دیتا اون بازیو دارم با اپدیت اخرش نمیشه بدون دانلود انتقالش داد
من همیشه فایل هام رو دانلود میکنم تجربه انتقال با پی سی رو ندارم.
بسته ایرانسل میخرم برای دانلود آپدیتها بهترینش هم بسته ۵ گیگ صبح تا ظهر هست

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام دوستان من به یه مشکل بر خوردم وقتی لینک های دانلود رو با ای دی ام دانلود میکنم از ایرانسل که استفاده میکنم رسیوم نداره یعنی دانلود قطع بشه از اول شرو میکنه دانلود کنه ولی وقتی با اینترنت خونه میزارم دانلود مشکلی نداره کسی به این مشکل بر خورد کرده راهنمایی کنه؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام
یه سوال خیلی ابتدایی :D
آقا من یه اکانت شخصی دارم ک از ابتدا ک کنسول رو خریدم با آون وصلم و تروفی ها رو با آون گرفتم
تو اکانتم چندتا یوزر دارم که تروفی ها بین اونا تقسیم شده!
یعنی با هر یوزر یه سری تروفی
راهی نیست همه رو با هم جمع ببنده؟
چون یه اکانت ک بیشتر نیست فقط یوزر فرق میکنه!
سوال مهم تر:
الان تو همین بازارچه کلی اکانت میفروشن ک هرکدام چند تا بازی روشونه خب؟
اگر اکانت رو بخرم و روی کنسول خودم وارد شم باهاش تروفی بگیرم کجا میرن؟
رو همون اکانته ک خریدم؟
یا اکانت اصلی خودم؟:D
کلا یکم گنگه این قضیه اکانت و..

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام
یه سوال خیلی ابتدایی :D
آقا من یه اکانت شخصی دارم ک از ابتدا ک کنسول رو خریدم با آون وصلم و تروفی ها رو با آون گرفتم
تو اکانتم چندتا یوزر دارم که تروفی ها بین اونا تقسیم شده!
یعنی با هر یوزر یه سری تروفی
راهی نیست همه رو با هم جمع ببنده؟
چون یه اکانت ک بیشتر نیست فقط یوزر فرق میکنه!
سوال مهم تر:
الان تو همین بازارچه کلی اکانت میفروشن ک هرکدام چند تا بازی روشونه خب؟
اگر اکانت رو بخرم و روی کنسول خودم وارد شم باهاش تروفی بگیرم کجا میرن؟
رو همون اکانته ک خریدم؟
یا اکانت اصلی خودم؟:D
کلا یکم گنگه این قضیه اکانت و..
چنتا یوزر داری یه اکانت یعنی چی ؟ :-D
اگه منظورت اینه یه اکانت داری که به psn وصله و باقی آفلاینن راهی نیست منتقل کنی کلا تروفی رو نمیتونی منتقل کنی
اگه اکانتی که طرف بهت میده ظرفیت ۲ باشه و رو کنسولت پرایمری کنی میتونی رو اکانت خودت بازی کنی و تروفی هم میاد رو اکانت خودت
اگه ظرفیت ۳ باشه فقط میتونی با اکانتی که میگیری بازی کنی باید آنلاینم باشی و تروفی میره روی اون اکانت
اگه ظرفیت ۱ یا آفلاین باشه نباید آنلاین بشی وگرنه بازیت میپره رو اکانت خودت هم میتونی بازی کنی و تروفی هم بگیری وقتی بازی رو تموم کردی آنلاین شی تا تروفی هات سینک بشن

Sent from my Gooshi using Tapatalk

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
چنتا یوزر داری یه اکانت یعنی چی ؟ :-D
اگه منظورت اینه یه اکانت داری که به psn وصله و باقی آفلاینن راهی نیست منتقل کنی کلا تروفی رو نمیتونی منتقل کنی
اگه اکانتی که طرف بهت میده ظرفیت ۲ باشه و رو کنسولت پرایمری کنی میتونی رو اکانت خودت بازی کنی و تروفی هم میاد رو اکانت خودت
اگه ظرفیت ۳ باشه فقط میتونی با اکانتی که میگیری بازی کنی باید آنلاینم باشی و تروفی میره روی اون اکانت
اگه ظرفیت ۱ یا آفلاین باشه نباید آنلاین بشی وگرنه بازیت میپره رو اکانت خودت هم میتونی بازی کنی و تروفی هم بگیری وقتی بازی رو تموم کردی آنلاین شی تا تروفی هات سینک بشن

مرسی دادا
فقط اینکه چطور پرایمری میکنن؟
و اینکه اونی ک فرضا میگه اکانت ظرفیت 2 واسه فروش دارم و..
میاد یوزر پسورد میده درسته؟

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
مرسی دادا
فقط اینکه چطور پرایمری میکنن؟
و اینکه اونی ک فرضا میگه اکانت ظرفیت 2 واسه فروش دارم و..
میاد یوزر پسورد میده درسته؟
در حقیقت ظرفیت دو رو از یه بنده خدایی میدوزدی و ظرفیت سه رو بهش میدی . اون یوزر و پسوردی که میده بهت میگه اول برو از سایت سونی دی اکتیو کن از کنسول طرف . بعد بیا اکتیو کن روو کنسول خودت یعنی ظرفیت دو اکانت بشه ماله تو . اون بیچاره هم میشه ظرفیت سه . به همین خوشمزگی

• Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
در حقیقت ظرفیت دو رو از یه بنده خدایی میدوزدی و ظرفیت سه رو بهش میدی . اون یوزر و پسوردی که میده بهت میگه اول برو از سایت سونی دی اکتیو کن از کنسول طرف . بعد بیا اکتیو کن روو کنسول خودت یعنی ظرفیت دو اکانت بشه ماله تو . اون بیچاره هم میشه ظرفیت سه . به همین خوشمزگی
اوه اوه چه بده پس!
پس اینکه میگن اکانت قانونی دارم واسه فروش جریانش چیه؟
بخری تروفی بگیری چطور میشه جریانش؟

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
دوستان من هارد اکسترنال دوستم رو گرفتم که براش بازی بریزم، ولی ظاهرا اکسترنال فقط move انجام میده و کپی انجام نمیده!؟ اگه برا اون بریزم دیگه خودم رو کنسول ندارم و میره رو هارد دوستم... راهی نیست که مث X1 بشه کپی کرد؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دوستان من هارد اکسترنال دوستم رو گرفتم که براش بازی بریزم، ولی ظاهرا اکسترنال فقط move انجام میده و کپی انجام نمیده!؟ اگه برا اون بریزم دیگه خودم رو کنسول ندارم و میره رو هارد دوستم... راهی نیست که مث X1 بشه کپی کرد؟
خیر

• Like
Reactions: @mahmoud

aehlos

کاربر سایت
Oct 4, 2012
27
دوستان من میخوام ps4 سفید بخرم .ولی 500 گیگش فقط موجوده به نظرتون با توجه به اینکه قابلیت پشتیبانی از اکسترنال هم الان اومده بگیرم همین 500 رو؟؟؟

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان یه سوال در مورد سیو های بازی ها دارم.
من یکی از بازی هامو فروختم ولی خب خود بازی و فایل های سیو اون رو از کنسول دیلیت نکردم
حالا اگه دوباره بخام همون بازی رو بخرم واسه اینکه سیو هام شناسایی بشن باید ریجن بازی‌ای که میخوام بخرم با ریجن بازی ای که فروختم یکی باشه؟

Sent from my HTC M8Sw using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر