هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بنظر خودم اسلیم کمتر دردسر و افت فریم داره
قبلا فت داشتم فروختم

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
من اسلیم دارم ربطی به افت فریم نداره جمع و جورتره و تقریبا بی صداس دستگاه و مصرف برقش کمتره همین

• Like
Reactions: meti_s1001

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
دوستان سلام
پرو بگیرم یا اسلیم
TV 4o hdr دارم
برای پرو باید برای هر بازی چقد اپدیت کنیم و چکارهایی کنیم تا با معمولی فرق کنه؟ خیلی متشکرم

منظورم از اون جمله دنباله اینها بود

من بین اسلیم و پرو موندم

Last edited by a moderator:

javado

کاربر سایت
Apr 9, 2017
3
دوستان بنده قصد راه اندازی گیم نت رو دارم کجا میتونم قیمت مناسب و عمده و مطمئن پی اس 4 بخرم ؟
یکی از دوستانم دوبی رفت و آمد داره فرقش چقدر هست ؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یک بدی که این Pause کردن مثلا اپدیت بازی داره اینه که اگه بعد چند ساعت یا روز کنسول Resium کنی دوباره میره از اول و هدر میره تلاش ادم

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
یک بدی که این Pause کردن مثلا اپدیت بازی داره اینه که اگه بعد چند ساعت یا روز کنسول Resium کنی دوباره میره از اول و هدر میره تلاش ادم
فکر میکنم حجمی که دانلود شده، از حجم کلی اپدیت کم میشه و در اصل شما داری ادامش رو دانلود میکنی.
به حجم دقت کنید، چون من قبلا همینجوری شده بود.

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
سلام دوستان . خسته نباشید . من حدود سه ماه بدون پلاس مورتال بازی کردم اما امروز برای وصل شدن ازم پلاس خواست . من سه تا اکانت دارم . میخواستم ببینم مثلا اگه با یکی از اکانتام پلاس خریداری کنم آیا میتونم با دو تا اکانت دیگمم هم وارد قسمت آنلاین بشم . رجیون اکانت هم متفاوت باشه . ممنون .

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام دوستان . خسته نباشید . من حدود سه ماه بدون پلاس مورتال بازی کردم اما امروز برای وصل شدن ازم پلاس خواست . من سه تا اکانت دارم . میخواستم ببینم مثلا اگه با یکی از اکانتام پلاس خریداری کنم آیا میتونم با دو تا اکانت دیگمم هم وارد قسمت آنلاین بشم . رجیون اکانت هم متفاوت باشه . ممنون .
بله میتونید اون اکانت اکتیو کنید توی بقیه اکانت ها اکتیو میشه پلاستون

• Like
Reactions: arash_sard

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
بله میتونید اون اکانت اکتیو کنید توی بقیه اکانت ها اکتیو میشه پلاستون
من سه تا اکانت رو با خوده کنسول ساختم . الان سه تا اکانتم اکتیو هست ؟؟ یا فقط یک اکانت رو هر کنسول میشه اکتیو کرد ؟؟

دوستان سایت خوب برای خرید پلاس پ خ کنید . از اینایی که آنی شماره رو بهت میدن . تشکر فراوان .

Last edited by a moderator:

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
اگه من دیسک ریجن آل یه بازی رو داشته باشیم و بخوام دی ال سی اش رو بگیرم باید با اکانت چه ریجنی بخرم دی ال سی رو تا کار کنه؟
پیشاپیش ممنون از هرکسی که جواب میده

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
اگه من دیسک ریجن آل یه بازی رو داشته باشیم و بخوام دی ال سی اش رو بگیرم باید با اکانت چه ریجنی بخرم دی ال سی رو تا کار کنه؟
پیشاپیش ممنون از هرکسی که جواب میده
باید اکانت امریکا بخرین

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
دوستان کمکم کنید دیروز ps4خریدم یه بازی رایگان می خوام دانلود کنم از استور این ارور می ده

Attachments

• IMG_20170414_130311.jpg
    IMG_20170414_130311.jpg
    132.4 KB · مشاهده: 34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر