هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,303
نام
مهدی
دوستان میشه از رو دیسک بازی فهمید بازی رجین چنده ؟
انچارتد رو کارکرده از مغازه گرفتم میترسم دیسکش عوض شده و اون رجینی که رو قابش زده نباشه
اگر روی دیسک M زده که ریجن آل هست.اگرم به قرمز 18 زده که ریجن دو هست.اگرم هیچی نزده ریجن سه هست.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,752
نام
علی
این دیسکشه
اگر روی دیسک M زده که ریجن آل هست.اگرم به قرمز 18 زده که ریجن دو هست.اگرم هیچی نزده ریجن سه هست.
اخه الان برا نمونه من رینبو رو پلمپ گرفتم قرمز زده ۱۶ که پشت قابش زده رجین ال
دستنی هم T زده و نوشته ال

1484472194628.jpg
الان این رجین چنده؟

Last edited by a moderator:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان دسته PS4 در شرايطي كه موقع بازي كردن، ويبرش روشن باشه و همچنين هدفون هم بهش وصل باشه ( يعني صداي بازي را از طريق هدفوني كه به دسته وصل كردي بشنوي ) تا چند ساعت كار ميكنه؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
این دیسکشه

اخه الان برا نمونه من رینبو رو پلمپ گرفتم قرمز زده ۱۶ که پشت قابش زده رجین ال
دستنی هم T زده و نوشته ال

از یه جا دیگه هم میشه فهمید

وقتی این بازیهارو میخای آپدیت کنی، با PSX فایل هاشو بگیر، از روی اسم فایل ها میشه دقیقا فهمید ریجن چنده

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,752
نام
علی
از یه جا دیگه هم میشه فهمید

وقتی این بازیهارو میخای آپدیت کنی، با PSX فایل هاشو بگیر، از روی اسم فایل ها میشه دقیقا فهمید ریجن چنده
با psx كار نميكنم و و ندارمش :D

دوستان دسته PS4 در شرايطي كه موقع بازي كردن، ويبرش روشن باشه و همچنين هدفون هم بهش وصل باشه ( يعني صداي بازي را از طريق هدفوني كه به دسته وصل كردي بشنوي ) تا چند ساعت كار ميكنه؟
حدود ٤ الي ٥ ساعت

• Like
Reactions: THE BEST BOY

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
مم

ممنون از توضیحتون دوست گرامی.والا من اگر بدون بازی هم بگیرم ، بعدش دقیقا همین بازی هارو باید براش بگیرم خصوصا انچارتد و لست اف آس

بعد اینکه اگر بدون بازی بگیرم بعدش باید دو سه روز هم صرف پیدا کردن بازی دست دو کنم تا بتونم حداقل کنسول رو تست کنم و بازی کنم

پیشنهادتون چیه؟
همون طور كه دوست بالايي هم گفت اين دو تا بازي مثل چ ي پر تو ديوار همين الان اقدام كني جفتشو تا عصر با حدود ١٥٠ خريدي
از نظر سلامتي هم خيالت راحت باشه احتمال خرابي ديسك بازي ها با توجه به اورجينال بودن خيلي ناچيزه
من تا حالا به خرابي بر نخوردم
در مورد خود كنسول هم نگراني خاصي نداشته باش چون بعد از سري ١٢ فت تقريبا تمام عيب و ايرادات دستگاه گرفته شده
حتي اگه بتوني يه تميز كم كار تو ديوار پيدا كني از سري ١٢ برد كردي.چون يه جورايي يكي دو سال آخر نسل هشت رو داريم سپري ميكنيم هر چي كمتر خرج كني كمتر ضرر ميكني

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
با سلام به همه ی دوستان بنده به تازگی پلی استیشن چهار خریدم می خواستم چند تا بازی از استور دانلود کنم منتهی سرعت دانلود واقعا افتضاح بود ، سرعت معمولی دانلود من تقریبا دور بر یک مگابایته و با پی سی هم که دانلود می کنم مشکلی نیست ، گفتم شاید بخاطره اینه که با وای فای کنسول به اینترنت وصل کردم پس بعدش با کابل LAN کنسول رو به اینترنت وصل کردم دوباره سرعت دانلود هیچ تغییری نکرد ، دوستان راهی هسته که سرعت دانلود کردن از طریق کنسول بهتر بشه ؟؟؟

• Like
Reactions: ehsanservat

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
با سلام به همه ی دوستان بنده به تازگی پلی استیشن چهار خریدم می خواستم چند تا بازی از استور دانلود کنم منتهی سرعت دانلود واقعا افتضاح بود ، سرعت معمولی دانلود من تقریبا دور بر یک مگابایته و با پی سی هم که دانلود می کنم مشکلی نیست ، گفتم شاید بخاطره اینه که با وای فای کنسول به اینترنت وصل کردم پس بعدش با کابل LAN کنسول رو به اینترنت وصل کردم دوباره سرعت دانلود هیچ تغییری نکرد ، دوستان راهی هسته که سرعت دانلود کردن از طریق کنسول بهتر بشه ؟؟؟

از طریق کنسول متسافانه راهی نیست باید از نرم افزار PSX استفاده کنی

• Like

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
به نظر من یه چیز ps4های معمولی جدید داره شدیدا تو ذوق میزنه و اون هم کیفیت ساخت پلاستیک بیرونی کنسول هست اصلا من نمیدونم چرا اینطوره واقعا از سونی بعید هست که نظارتی نمیکنه و هردمبیل میزنه یه نگاه به رنگ دستگاه های سری جدید بکنید بعضی جاها رنگ دستگاه ایراد داره و پلاستیکش انگار یکدست رنگ نشده انگار از مواد بازیافتی ساخته باشن!!! من اوایل فکر میکردم فقط مال اینطوریه یا دستگاه دست دو بهم انداختن بعد دیدم نه یه سری کلا کم و بیش همینطوری هستن اینجا هم از بچه ها پرسیدم گفتن طرف برچسب بی کیفیت روش انداخته در صورتی که دارم میگم بابا کنسول نو نو بوده !!! و از یکی از معتبرترین افراد هم خریدم البته به نظر قطعات داخلی همچنان کیفیت خوبی دارن حتی و نسبت به سری قبل بهینه تر شده به سختی من صدای فن دستگاه رو میشنوم وقتی بازی از رو هارد اجرا میکنم و بحث من فقط با بخش بیرونی دستگاه هست از جعبه که در اوردم حس یه دستگاه بشدت کهنه رو بهم داد تعدادی عکس هم میزارم که ببینید توی نت هم بزنید ps4. Discoloration blemishes و ps4 matt finish problem براتون میاره. من اگه میدونستم اینطوریه سراغ اسلیم میرفتم

عکس ها نشون میده هم سری جدید هم قدیمی تولید اخیر این مشکل رو دارن و به مرور زمان با گرم شدن کنسول هم بیشتر مشخص میشه
6f73f9c34372d8c82ee40c8a64cf4ce3.jpg
b9a14906f86512563ef1050a34c7ea51.jpg

2cf3e4a30fc38cd33d5681db40deee62.jpg

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,303
نام
مهدی
به نظر من یه چیز ps4های معمولی جدید داره شدیدا تو ذوق میزنه و اون هم کیفیت ساخت پلاستیک بیرونی کنسول هست اصلا من نمیدونم چرا اینطوره واقعا از سونی بعید هست که نظارتی نمیکنه و هردمبیل میزنه یه نگاه به رنگ دستگاه های سری جدید بکنید بعضی جاها رنگ دستگاه ایراد داره و پلاستیکش انگار یکدست رنگ نشده انگار از مواد بازیافتی ساخته باشن!!! من اوایل فکر میکردم فقط مال اینطوریه یا دستگاه دست دو بهم انداختن بعد دیدم نه یه سری کلا کم و بیش همینطوری هستن اینجا هم از بچه ها پرسیدم گفتن طرف برچسب بی کیفیت روش انداخته در صورتی که دارم میگم بابا کنسول نو نو بوده !!! و از یکی از معتبرترین افراد هم خریدم البته به نظر قطعات داخلی همچنان کیفیت خوبی دارن حتی و نسبت به سری قبل بهینه تر شده به سختی من صدای فن دستگاه رو میشنوم وقتی بازی از رو هارد اجرا میکنم و بحث من فقط با بخش بیرونی دستگاه هست از جعبه که در اوردم حس یه دستگاه بشدت کهنه رو بهم داد تعدادی عکس هم میزارم که ببینید توی نت هم بزنید ps4. Discoloration blemishes و ps4 matt finish problem براتون میاره. من اگه میدونستم اینطوریه سراغ اسلیم میرفتم
6f73f9c34372d8c82ee40c8a64cf4ce3.jpg
b9a14906f86512563ef1050a34c7ea51.jpg

2cf3e4a30fc38cd33d5681db40deee62.jpg
این که سمت چپش براقه.من اصلا ندیدم سری جدید براق بزنه چون همه ماتن.
بعدش روی کلش انگار فرورفتگی داره و یه جسم بهش فشار اورده یا بهش اصابت کرده.اون سفیدکی ها هم مایعی چیزی ریخته شده روش.
این کنسول انگار از پای سفره نهار بلند شده خخخخ
والا تمام توضیحاتی که فرمودید رو من برای بار اول بود شنیدم و ندیدم کسی بگه جسد کنسولم اینجور شده!

• Like
Reactions: pedram13

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
این که سمت چپش براقه.من اصلا ندیدم سری جدید براق بزنه چون همه ماتن.
بعدش روی کلش انگار فرورفتگی داره و یه جسم بهش فشار اورده یا بهش اصابت کرده.اون سفیدکی ها هم مایعی چیزی ریخته شده روش.
والا تمام توضیحاتی که فرمودید رو من برای بار اول بود شنیدم و ندیدم کسی بگه جسد کنسولم اینجور شده!
اخر حرفم ویرایش کردم هم جدید هم قدیم که تولید جدیدن دچار این مشکل هستن کافیه تو نت هم سرچ کنید به انگلیسی شما لابد خبر نداشتید چون روبرو نشدید از وقتی سونی فکر ساخت اسلیم رو کرده و پرو.. از کیفیت معمولی داره میزنه مشکل یکی دو نفر هم نیست هیچ عاملی هم اینطوریش نکرده نه برچسب نه مایع که شما میگید و همه از روز اول همینطوری از جعبه بیرون میان و به مرور زمان هم بدتر میشه نمونش هم خودم که دارم میگم کنسول رو نو خریدم از جای بسیار معتبر. مشخصه توی فرایند رنگ کردن کنسول سهل انگاری شده. کنسول فاملیمون هست نگاه میکنه ادم عشق میکنه حس کیفیت به ادم میده ولی مال خودم اینطوری نیست هرچند من دیگه سعی کردم فراموش کنم چون کارایی دستگاه برام مهم هست ولی اخه حفظ کیفیت ساخت هم خوب چیزیه کنسول هم تازه که سرد هست روشن میکنم تا چند دقیقه صدای ترق توروق ازش میاد بخاطر همین پلاستیک بی کیفیتش

این هم عکس کنسول خودم واسه اثبات که کسی نگه فقط قدیمی اینطوره یا صاحبش اینطوریش کرده. سفره ناهار رو ولی باحال گفتید همونطوره دقیقا :)))

3c2b677ae3b67f5c9ad8a69750b50b8e.jpg

alex_pk

کاربر سایت
Jul 19, 2007
60
سلام دوستان

من امروز کنسول رو گرفتم اینترنتی و الان اومد دستم

فقط دوتا سوال خیلی مهممممم
نه جعبه کنسول ، نه خود کنسول پلم نداشتن
این طبیعیه؟
من از کجا بفهمم دستگاه نو؟
چون از وحید مهدیلویی ورنکشی تو پی تی خریدم

زیر کنسول هم دور ارم پلی استیشن یه حاله کمرنگه
دو اینکه کابل برق سه سر ، و باید تبدیل براش بگیرم ، اینم طبیعیه؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر