هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
دوستان.امروز با یه مشکل عجیب روبرو شدم.
بازیو که میذارم داخل ps4 , وقتی میرم داخل بازی تو همون منوی لودینگ اول میمونه و جلو نمیره دیگه.بعد میخوام دیسک رو بیرون بیارم بازم بیرون نمیاره.با 2 تا بازی تست کردم.مرتال کمبت توی همون منو گیر میکنه.لست آو آس هم میره توی بازی ولی دیسک بیرون نمیاد.حتما باید restart کنم تا بیرون بیاد:( از سیم برق هم کشیدم بیرون.مشکل از چیه؟

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
یه سوال الان من tlou رو از psn خریدم . الان میشه ایدی رو بدم به یکی که وضعیت نتش خوبه بعد اون برای من با کنسول خودش دانلود کنه بعد من با کنسول خودم با همون ایدی بازی کنم؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سه ماه اول ٢٠١٦

:| هنوز 2015 تموم نشده

در ضمن دوستم این دستگاهو پارسال خریده ، سال 2014

- - -ویرایش - - -

یه سوال الان من tlou رو از psn خریدم . الان میشه ایدی رو بدم به یکی که وضعیت نتش خوبه بعد اون برای من با کنسول خودش دانلود کنه بعد من با کنسول خودم با همون ایدی بازی کنم؟

نه نمیشه باید کل دستگاه بدی بهش ، دیتا بازی باید توی دستگاهت ذخیره شه

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
من ps3 ـم رجین 2 بود اینم 2 می گیرم با اجازه دوستان
فقط به عنوان سوال آخر اینکه تولید کی باشه خیلی اهمیت داره ؟ فرقی بین بازه های تولید هست ؟ ( مثلا سه ماهه دوم 2014 با q2 سال 2015 )
از لحاظ کیفیت ساخت انکه سفارش کجا باشه فرق داره ؟ امریکا چین .... ؟؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من ps3 ـم رجین 2 بود اینم 2 می گیرم با اجازه دوستان
فقط به عنوان سوال آخر اینکه تولید کی باشه خیلی اهمیت داره ؟ فرقی بین بازه های تولید هست ؟ ( مثلا سه ماهه دوم 2014 با q2 سال 2015 )
از لحاظ کیفیت ساخت انکه سفارش کجا باشه فرق داره ؟ امریکا چین .... ؟؟

مبارکت باشه ، هرچقدر جدیدتر باشه بهتره ، واسه سال 2015 باشه بهتره البته زیاد فرقی هم با هم ندارن

به سفارش ژاپن باشه من شنیدم بهتره یعنی پشت دستگاه نوشته Made In Japon

مدل 1ترابایتی هم اومده که قیمت بالاتری داره ، اگه لازمت میشه 1 ترابایتی هم گزینه خوبیه و حتما از سری های جدیده

reza gartaal

کاربر سایت
Aug 10, 2015
2
سلام خدمت دوستان من تازه عضور این انجمن شدم.و خیلی خوشحالم در کنار شما هستم.من تازگیا یه ps4 گرفتم.اولا قشنگ کار میکرد.ولی دیشب دستگاه رو خاموش کردم صبح پا شدم دیدم دستگاه رفته رست مود.من یادمه کامل خاموش کردم.ولی صبح دیدم دستگا رو رست کود و دی وی دی توشرو ایجکت کرده.دوباره خاموش کردم بعد چند ساعت دوباره خود به خود رغت رو رست مود و دی وی دی رو داد بیرون.بدونه اینکه من دستگاه رو روشن کنم.مشکل از کجاست؟

y00nes

کاربر سایت
Jul 13, 2015
27
نام
yoones
دوستان اگه روی اکانت پلاس 14 روزه ی رایگان ژاپن بازی رو دانلود کنم تا 14 روزی که پلاس دارم میشه باهاش بازی کرد یا میمونه تو دستگاه؟؟؟
راهی هست که بازی رایگان بگیریم کلا به جز این؟؟
ممنون

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من کلا نتونستم داخل بازی برم از وقتی که نصب کردم همینجوریه. چیکارش کنم؟ :-/
داداش برا منم رو مخه.به سختی وصل میشه به سرور درحالی که پینگ حدود 160 دارم و تایم اوت هم ندارم
مثلا یه نمونه امروز داشتم فیفا بازی میکردم 2 بار پرید بیرون و 3-0 صفر شد به نفع حریف.خیلی وضع بدی بود اونم دو بازی 6 امتیاز :((
والا من راهی سراغ ندارم .پیدا کردی به منم بگو :)

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
سلام به همه عزیزان
در یک جایی یک لیستی دیدم که توش نوشته بود این بازی ها(که gtav هم شامل بود) تا سال 2016 بصورت فیزیکی تولید میشن و بعد از اون دیگه خبری از نسخه فیزیکی این بازی ها نیست!
درسته عایا؟؟؟؟
حال به فرض مثل دیگه نسخه فیزیکی بازی gta v تولید نشه میتونیم از استور دانلود و به صورت دیجیتالی بازی کنیم؟
یعنی هرگز از استور حذف نمیشن عایا؟؟؟؟
ممنون میشم به پرسش های عایا من جواب بدید:d

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام دوستان عزیز من ب محیط psnاشنایی ندارم و الان دارم میگردم توووش سوالاتی ک داشتتم اینه ک چطوری اکانت بخرم و بتونم بازی رو دیجیتالی هم بخرم هم دانلود کنم(دانلود ک مشخصه)واینکه الان پیشنهاد های رایگان freeدر پلی استور برای مثال درایو کلاب رو زده freeجریانش چیه؟بعید میدونم بازیش 15گیگ باشه...یعنی این بازی رایگان شده برای مدتی؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به همه عزیزان
در یک جایی یک لیستی دیدم که توش نوشته بود این بازی ها(که gtav هم شامل بود) تا سال 2016 بصورت فیزیکی تولید میشن و بعد از اون دیگه خبری از نسخه فیزیکی این بازی ها نیست!
درسته عایا؟؟؟؟
حال به فرض مثل دیگه نسخه فیزیکی بازی gta v تولید نشه میتونیم از استور دانلود و به صورت دیجیتالی بازی کنیم؟
یعنی هرگز از استور حذف نمیشن عایا؟؟؟؟
ممنون میشم به پرسش های عایا من جواب بدید:d
معمولا کمپانی نمیاد به صورت رسمی بگه کدوم یکی از بازیش Out of print میرین ( به فرضه مثال ) ولی اصولا حتی تا سالها بعدهم نسخه هایه New ( باز نشده ) هنوز گیر میاد - D: طبیعتا به نقطه ای میرسه که بازی دیگه تولیدش متوقف بشه ولی زمانه دقیقش معلوم نیست . نمیدونم لیستی که دیدی Official هست یا نه.
بله بازیا به صورت digital همیشه هستن
هرگز که نمیشه گفت ولی اگر به هر دلیلی قرار باشه یه بازی از استور حذق بشه همیشه اطلاع رسانی میشه. حذق شدن بازی از استور معمولا خیلی کم اتفاق میفته که ناشی از مشکلات مختلفی هست

سلام دوستان عزیز من ب محیط psnاشنایی ندارم و الان دارم میگردم توووش سوالاتی ک داشتتم اینه ک چطوری اکانت بخرم و بتونم بازی رو دیجیتالی هم بخرم هم دانلود کنم(دانلود ک مشخصه)واینکه الان پیشنهاد های رایگان freeدر پلی استور برای مثال درایو کلاب رو زده freeجریانش چیه؟بعید میدونم بازیش 15گیگ باشه...یعنی این بازی رایگان شده برای مدتی؟
سلام عزیز
اکانت خریدنی نیست. اکانت رو شما باز میکنی و داریش. میتونی پلاس بخری که اکانتت پلاس بشه برای استفاده از پلاس.
برایه بازیهای دیحیتال هم باید Psn کارت بخری که مثلا زده مبلغ 50 دلار. تو قسمت Store > Redeem کد رو وارد میکنی و همون لحظه مقدار پول واریز میشه
Free نسخه DC برایه اعضایه Plus هست که یه حالت demo مانند داره . حجمش هم 15 گیگه به اضافه 10 گیگ اپدیت. در ضمن بازیهایی که در بخش پلاس برایه خوده پلاس هست منهایه DC همه کامل هست و مجانی . منتهی از شما پوله اشتراک پلاس رو میگیرن و تا زمانی که پلاس داری میتونی از این بازیا استفاده کنی

دوستان اگه روی اکانت پلاس 14 روزه ی رایگان ژاپن بازی رو دانلود کنم تا 14 روزی که پلاس دارم میشه باهاش بازی کرد یا میمونه تو دستگاه؟؟؟
راهی هست که بازی رایگان بگیریم کلا به جز این؟؟
ممنون
تا 14 روز. بعد باید یه اکانت دیگه بسازی 14 روز فعال کنی و بازی رو اضافه کنی دوباره تو Lib. حدودا 3 تا 14 روز میشه از بازیهایه یه ماه استفاده کنی D:

سلام خدمت دوستان من تازه عضور این انجمن شدم.و خیلی خوشحالم در کنار شما هستم.من تازگیا یه ps4 گرفتم.اولا قشنگ کار میکرد.ولی دیشب دستگاه رو خاموش کردم صبح پا شدم دیدم دستگاه رفته رست مود.من یادمه کامل خاموش کردم.ولی صبح دیدم دستگا رو رست کود و دی وی دی توشرو ایجکت کرده.دوباره خاموش کردم بعد چند ساعت دوباره خود به خود رغت رو رست مود و دی وی دی رو داد بیرون.بدونه اینکه من دستگاه رو روشن کنم.مشکل از کجاست؟
سلام عزیز
خوش اومد D:
امیدوارم مشکل سخت افزاری نباشه . کابلها رو کلا به مدت 15 دقیقه بکش دوباره بزن اصولا باید درست بشه

دوستان.امروز با یه مشکل عجیب روبرو شدم.
بازیو که میذارم داخل ps4 , وقتی میرم داخل بازی تو همون منوی لودینگ اول میمونه و جلو نمیره دیگه.بعد میخوام دیسک رو بیرون بیارم بازم بیرون نمیاره.با 2 تا بازی تست کردم.مرتال کمبت توی همون منو گیر میکنه.لست آو آس هم میره توی بازی ولی دیسک بیرون نمیاد.حتما باید restart کنم تا بیرون بیاد:( از سیم برق هم کشیدم بیرون.مشکل از چیه؟
سیم هم کشیدی هیچ گونه تفاوتی نکرد ؟
به نظرم از data هات Backup بگیر.
یه دور فرمت کن ببین درست میشه یا نه . فریمور هم reinstall کن

قبله اون کاره بالا هم میتونی امتحان کنی Rebuild database رو.

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
سلام .دوستان من کنسولم رو فروختم یدونه یترا گرفتم.
بعد من اکانت psn که رو کنسول قبلی داشتم میزنم سینگ میشه بعد میخوام کنسول دو خاموش کنم دوتا گزینه میاد اولیش برای سیو تروفی و غیره هست که من میزنم یکیش درمورد پلاس هست و بعدی هم کپی تو usb و آخری هم دلیت هست!
گزینه پایین رو میزنی که بعدا منظورش هست کنسول خاموش میشه و وقتی روشنش میکنم اکانتم پریده و دوباره باید سینگ کنم و مثلا الان که بلاد بورن بازی میکنم سیوام همه پاک شده و همه چی پریده!!
چیکار کنم؟
مرسی

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
سلام من سیزن پس بت منو خریدم با اکانت امریکا ولی بازیم ریجن2 هست الان میخوام عوض کنم با بازی ریجن ال کار میکنه یا نه باید حتما ریجن 1 باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر